Wyniki XXVI Grand Prix w Tenisie Stołowym

W XXVI Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym rozegranym w sali Zespół Szkół Miejskich Nr 3 udział wzięło 37 zawodników i rozegrano 107 pojedynków indywidualnych. Najlepszym zawodnikiem okazał się kolejny raz Patryk Bednarz z Werbkowic.

Reklamy

Turniej rozegrany był w formule open. Rywalizacja toczyła się o puchar, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz wyroby Firmy Herbapol w Lublinie.

Najlepszym zawodnikiem okazał się kolejny raz Patryk Bednarz z Werbkowic. W meczu o drugie miejsce Andrzej Pachla z Hrubieszowa pokonał Damiana Dąbrowskiego z Podhorzec .

Miejsca pozostałych zawodników w komunikacie poniżej.

Kolejny turniej z cyklu Grand Prix zaplanowany jest na listopad.

 

 

KOMUNIKAT

XXVI GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

dn. 26.10.2013 r.

 

lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

1.

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

2.

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

3.

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

4.

KROPOP DAWID

Podhorce

5.

NIEDZWIEDŻ  BARTŁOMIEJ

Mircze

6.

MAZUREK DARIUSZ

Gozdów

7.

BIEŃKO  MAREK 

Podhorce

8.

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

9.

KURZAWA MARIAN

Gozdów

10.

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

11.

GOCH DOMINIK

Podhorce

12.

SZELĄG PAWEŁ

Hrubieszów

13.

GRENIUK KRYSTIAN

Chyżowice

14.

ZYBURA CEZARY

Hrubieszów

15.

CHODOROWSKI  RAFAŁ

Podhorce

16.

CHORZĘPA DAMIAN

Hrubieszów

17.

NOSEK MARCIN

 

18.

ZAREK WERONIKA

Chyżowice

19

KUTERA SZYMON

Teptiuków

20.

SZELEPAJŁO  KAMIL

Mircze

21.

GRENIUK ADRIAN

Chyżowice

22.

HOŁUBOWICZ NATALIA

Chyżowice

23.

CIESIELCZUK MIROSŁAW

Hrubieszów

24.

KUTERA  MAGDALENA

Teptiuków

25.

GĄSKA DAWID

Hrubieszów

26.

CAPIUK  PAWEŁ

Hrubieszów

27.

KRACZKOWSKI  KRZYSZTOF

Hrubieszów

28.

KOPERA SZYMON

Hrubieszów

29.

KOWALSKI  KORDIAN

Hrubieszów

30.

TRYCH DOMINIK

Hrubieszów

31.

FLISIUK ŁUKASZ

Hrubieszów

32.

PRZEWORSKI  MICHAŁ

Hrubieszów

33.

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

Czerniczyn

34.

CIESIELCZUK WIKTORIA

Hrubieszów

35.

KSIĘŻYK MIKOŁAJ

Hrubieszów

36.

PIETRUSIEWICZ FILIP

Hrubieszów

37.

GROSMAN ŁUKASZ

Hrubieszów

 

 

RANKING

PO  DWÓCH TURNIEJACH GRAND PRIX – SEZON 2013-14 

lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

XXV GP

XXVI GP

RAZEM

1.

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

100

100

200

2.

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

60

90

150

3.

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

65

80

145

4.

KROPOP DAWID

Podhorce

70

70

140

5.

MAZUREK DARIUSZ

Gozdów

55

60

115

6.

NIEDZWIEDŻ  BARTŁOMIEJ

Mircze

46

65

111

7.

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

40

55

95

8.

ŁUSZCZ ANDRZEJ

Werbkowice

90

x

90

9.

BIEŃKO  MAREK 

Podhorce

39

50

89

10.

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

41

46

87

11.

GOCH DOMINIK

Podhorce

42

45

87

12.

KUTERA SZYMON

Teptiuków

43

37

80

13.

SŁUPSKI  TOMASZ

Podhorce

80

x

80

14.

CHODOROWSKI  RAFAŁ

Podhorce

34

41

75

15.

GRENIUK KRYSTIAN

Chyżowice

31

43

74

16.

SZELEPAJŁO  KAMIL

Mircze

38

36

74

17.

ZAREK WERONIKA

Chyżowice

32

38

70

18.

CIESIELCZUK MIROSŁAW

Hrubieszów

33

33

66

19

GRENIUK ADRIAN

Chyżowice

29

35

64

20.

HOŁUBOWICZ NATALIA

Chyżowice

25

34

59

21.

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

Czerniczyn

28

23

51

22.

POLIKOWSKI ADRIAN

Podhorce

50

x

50

23.

KURZAWA MARIAN

Gozdów

x

48

48

24.

DĄBROWSKI KAMIL

Podhorce

48

x

48

25.

GIERSZON KAMIL

Gozdów

45

x

45

26.

SZELĄG PAWEŁ

Hrubieszów

x

44

44

27.

RÓŻYCKI MATEUSZ

Zamość

44

x

44

28.

ZYBURA CEZARY

Hrubieszów

x

42

42

29.

CHORZĘPA DAMIAN

Hrubieszów

x

40

40

30.

NOSEK MARCIN

 

x

39

39

31.

JASKORSKI KAROL

Moroczyn

37

x

37

32.

JASINA PAULA

Brodzica

36

x

36

33.

SKOTNICKI MATEUSZ

Podhorce

35

x

35

34.

KUTERA  MAGDALENA

Teptiuków

x

32

32

35.

GĄSKA DAWID

Hrubieszów

x

31

31

36.

CAPIUK  PAWEŁ

Hrubieszów

x

30

30

37.

HORNIAK KRZYSZTOF

Podhorce

30

x

30

38.

KRACZKOWSKI  KRZYSZTOF

Hrubieszów

x

29

29

39.

KOPERA SZYMON

Hrubieszów

x

28

28

40.

KOWALSKI  KORDIAN

Hrubieszów

x

27

27

41.

LIPNICKI KAMIL

 

27

x

27

42.

TRYCH DOMINIK

Hrubieszów

x

26

26

43.

ŁOPOCKA KAMILA

Hrubieszów

26

x

26

44.

FLISIUK ŁUKASZ

Hrubieszów

x

25

25

45.

PRZEWORSKI  MICHAŁ

Hrubieszów

x

24

24

46.

CIESIELCZUK WIKTORIA

Hrubieszów

x

22

22

47.

KSIĘŻYK MIKOŁAJ

Hrubieszów

x

21

21

48.

PIETRUSIEWICZ FILIP

Hrubieszów

x

20

20

49.

GROSMAN ŁUKASZ

Hrubieszów

x

19

19

 

Organizator:

Zbigniew  Krawczuk

UKS Ogólniak

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: