Wyścig kolarski na czas na trasie Teratyn – HOSiR

3 czerwca, w ramach obchodów „Jubileuszu 90 lat sportu na Ziemi Hrubieszowskiej” odbył się wyścig kolarski na czas. 41 kolarzy rywalizowało na 14 kilometrowej trasie Teratyn – Park przy HOSiR. Najlepszym zawodnikiem wyścigu okazał się 23-letni Wojciech Karpiński z Natalina.

Reklamy

II HRUBIESZOWSKA CZASÓWKA
TERATYN – HRUBIESZÓW 03.06.2012r.
Termin: 3 czerwca 2012r.
Trasa: Teratyn – Hrubieszów

Dystans: 14,7 km

 

KLASYFIKACJA OPEN
Miejsce Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Czas Kategoria
1 Karpiński Wojciech 1989 Natalin 19:37,16 0
2 Ścierka Ryszard 1957 ERKADO Racing Team Kraśnik 19:43,22 3
3 Sowa Paweł 1992 KS Agros Zamość 20:23,29 0
4 Dziewiela Jacek 1956 MAYDAY Lublin 20:32,06 3
5 Kawala Konrad 1996 Zamość 20:44,51 J
6 Tabiszewski Daniel 1985 Zamość 20:47,11 0
7 Karpiński Mirosław 1963 Natalin 20:48,06 2
8 Piasek Kamil 1987 Lublin 20:54,42 0
9 Brygoła Sebastian 1984 Lublin 20:58,16 0
10 Nieleszczuk Sławomir 1954 Mostostal Puławy 20:59,06 3
11 Feledyn Michał 1990 ERKADO Racing Team Kraśnik 21:07,60 0
12 Koza Stanisław 1958 BSK Biłgoraj 21:12,08 3
13 Kuba Artur 1969 Parczewska Grupa Rowerowa 21:18,66 2
14 Matys Jacek 1946 MAYDAY Lublin 21:49,09 4
15 Wierzchoń Marek 1961 LTC Lublin 21:52,23 3
16 Krawczyk Przemysław 1979 Niemce 21:57,54 1
17 Gula Janusz 1953 LTC Lublin 22:16,60 3
18 Biszko Mykola 1986 Żółkiew/Ukraina 22:20,23 0
19 Włodarczyk Mirosław 1945 Lewart Lubartów 22:53,20 4
20 Landman Artur 1962 Hrubieszów 23:02,23 3
21 Wilk Maciej 1993 ERKADO Racing Team Kraśnik 24:11,89 J
22 Mielech Stefan 1956 BSK Biłgoraj 24:12,33 3
23 Komornik Marek 1977 BSK Biłgoraj 24:15,67 1
24 Oberda Włodzimierz 1953 Parczewska Grupa Rowerowa 24:30,17 3
25 Sowa Ewelina 1998 KS Agros Zamość 24:33,46 K
26 Watras Marek 1958 Hrubieszów 24:51,86 3
27 Goral Grzegorz 1966 Lublin 25:05,06 2
28 Wszoła Janusz 1949 BSK Biłgoraj 25:10,67 4
29 Baran Grzegorz 1975 ERKADO Racing Team Kraśnik 25:22,73 1
30 Kozuszko Dmutro 1998 Żółkiew/Ukraina 26:07,76 J
31 Arent Jan Stanisław 1947 Snopków 26:08,60 4
32 Stefaniak Wojciech 1976 Hrubieszów 26:49,23 1
33 Telicki Edward 1947 Hrubieszów 27:02,51 4
34 Łatka Wiesław 1966 Hrubieszów 27:35,09 2
35 Ciesielczuk Wiktoria 1998 KS Agros Zamość Hrubieszów 27:47,08 K
36 Tuz Dariusz 1970 Towarzystwo Miłośników Ziemi Horodelskiej 28:51,60 2
37 Bajurko Zbysław 1963 Hrubieszów 30:18,64 2
38 Kiernicki Adrian 1973 Żółkiew/Ukraina 34:25,51 1
39 Kiernicki Oleksandr 1998 Żółkiew/Ukraina 34:32,26 J
40 Szawurski Robert 1960 Hrubieszów 37:24,20 3
41 Kozuszko Wiera 1964 Żółkiew/Ukraina 46:38,92 K

 

KLASYFIKACJA KOBIETY
Miejsce Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Czas
1 Sowa Ewelina 1998 KS Agros Zamość 24:33,46
2 Ciesielczuk Wiktoria 1998 KS Agros Zamość Hrubieszów 27:47,08
3 Kozuszko Wiera 1964 Żółkiew/Ukraina 46:38,92

 

KATEGORIA WIEKOWA JUNIOR – DO 19 LAT ( 1993 i młodsi)
Miejsce Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Czas
1 Kawala Konrad 1996 Zamość 20:44,51
2 Wilk Maciej 1993 ERKADO Racing Team Kraśnik 24:11,89
3 Kozuszko Dmutro 1998 Żółkiew/Ukraina 26:07,76
4 Kiernicki Oleksandr 1998 Żółkiew/Ukraina 34:32,26

 

KATEGORIA WIEKOWA „0” – 20 – 29 LAT (1983-1992)
Miejsce Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Czas
1 Karpiński Wojciech 1989 Natalin 19:37,16
2 Sowa Paweł 1992 KS Agros Zamość 20:23,29
3 Tabiszewski Daniel 1985 Zamość 20:47,11
4 Piasek Kamil 1987 Lublin 20:54,42
5 Brygoła Sebastian 1984 Lublin 20:58,16
6 Feledyn Michał 1990 ERKADO Racing Team Kraśnik 21:07,60
7 Biszko Mykola 1986 Żółkiew/Ukraina 22:20,23

 

KATEGORIA WIEKOWA „1” – 30 – 39 LAT (1973-1982)
Miejsce Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Czas
1 Krawczyk Przemysław 1979 Niemce 21:57,54
2 Komornik Marek 1977 BSK Biłgoraj 24:15,67
3 Baran Grzegorz 1975 ERKADO Racing Team Kraśnik 25:22,73
4 Stefaniak Wojciech 1976 Hrubieszów 26:49,23
5 Kiernicki Adrian 1973 Żółkiew/Ukraina 34:25,51

 

KATEGORIA WIEKOWA „2” – 40 – 49 LAT (1963-1972)
Miejsce Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Czas
1 Karpiński Mirosław 1963 Natalin 20:48,06
2 Kuba Artur 1969 Parczewska Grupa Rowerowa 21:18,66
3 Goral Grzegorz 1966 Lublin 25:05,06
4 Łatka Wiesław 1966 Hrubieszów 27:35,09
5 Tuz Dariusz 1970 Towarzystwo Miłośników Ziemi Horodelskiej 28:51,60
6 Bajurko Zbysław 1963 Hrubieszów 30:18,64

 

KATEGORIA WIEKOWA „3” – 50 – 59 LAT (1953-1962)
Miejsce Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Czas
1 Ścierka Ryszard 1957 ERKADO Racing Team Kraśnik 19:43,22
2 Dziewiela Jacek 1956 MAYDAY Lublin 20:32,06
3 Nieleszczuk Sławomir 1954 Mostostal Puławy 20:59,06
4 Koza Stanisław 1958 BSK Biłgoraj 21:12,08
5 Wierzchoń Marek 1961 LTC Lublin 21:52,23
6 Gula Janusz 1953 LTC Lublin 22:16,60
7 Landman Artur 1962 Hrubieszów 23:02,23
8 Mielech Stefan 1956 BSK Biłgoraj 24:12,33
9 Oberda Włodzimierz 1953 Parczewska Grupa Rowerowa 24:30,17
10 Watras Marek 1958 Hrubieszów 24:51,86
11 Szawurski Robert 1960 Hrubieszów 37:24,20

 

KATEGORIA WIEKOWA „4” – 60+ LAT (1952 i starsi)
Miejsce Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Czas
1 Matys Jacek 1946 MAYDAY Lublin 21:49,09
2 Włodarczyk Mirosław 1945 Lewart Lubartów 22:53,20
3 Wszoła Janusz 1949 BSK Biłgoraj 25:10,67
4 Arent Jan Stanisław 1947 Snopków 26:08,60
5 Telicki Edward 1947 Hrubieszów 27:02,51

 

Komunikat – Stowarzyszenie Hrubieszów na Rowerach