Wysokie zwycięstwo na wyjeździe. Relacja z meczu Orkan Bełżec – Unia Hrubieszów

W zaległym meczu XXV kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów pokonała na wyjeździe 7:0 Orkan Bełżec. Formą strzelecką w tym spotkaniu błysnął Krystian Oleszczuk, który strzelił rywalom cztery gole i tym samym z dorobkiem 28 bramek na koncie objął prowadzenie w klasyfikacji króla strzelców.

Reklamy


Orkan Bełżec – Unia Hrubieszów 0:7 (0:4)

Unia: Haustow – Mossurec, Szatan (65’ Kondrat), Kawarski, Wiejak, Fulara, Borys, Krygiel (83’ Bednarek), Rurych (75’ Stefaniak), Otręba (70’ Wyrwa), Oleszczuk.

Reklamy

Bramki: Oleszczuk (32′, 37′, 59′, 63′), Krygiel (28′, 52′), Otręba (43′).

 

Unia Hrubieszów wybierała się do Bełżca z zamiarem odniesienia zwycięstwa i taki tez plan zrealizowała w 100 % popisując się przy tym wysoką skutecznością, a gdyby wszystkie stworzone sytuacje udało się wykorzystać to wynik byłby znacznie wyższy.

Na boisku w Bełżcu dominowała tylko jedna drużyna, czyli Unia Hrubieszów, o czym dobitnie świadczy końcowy wynik tego spotkania. Orkan praktycznie ani razu nie zagroził poważnie bramce, strzeżonej przez Kamila Haustowa. Podopieczni Marcina Nowaka przejmując całkowitą inicjatywę w środku pola, nadawali tempo gry przez cały czas trwania meczu. Wysokie prowadzenie pozwoliło też trenerowi Unii Hrubieszów dokonać wszystkich czterech zmian, dając tym samym szanse gry zmiennikom, którzy również potwierdzili swoją przydatność oraz gotowość do gry w każdej chwili.


Józek

Na zdjęciu – Krystian Oleszczuk, który strzelił rywalom cztery gole i tym samym z dorobkiem 28 bramek na koncie objął prowadzenie w klasyfikacji króla strzelców.