Wysokie zwycięstwo przed własną publicznością. Unia – LKS Milanów 6:0

W dzisiejszym meczu 30 kolejki IV ligi lubelskiej, Unia Hrubieszów rozbiła LKS Milanów 6:0.

Zawodnicy z Milanowa na stadionie w Hrubieszowie stawili się w zaledwie dwunastoosobowym składzie. Podopieczni Zbigniewa Smolińskiego walczyli bardzo ambitnie, ale sił wystarczyło im tylko do ostatniej minuty pierwszej połowy, kiedy to Krystiana Korolczuka pokonał Aleksander Poterucha. W drugiej odsłonie worek z bramkami już się rozwiązał, a Unia ograła niżej notowanego rywala aż 6:0.

Unia Hrubieszów – LKS Milanów 6:0 (1:0)

Bramki: Aleksander Poterucha 45′, Ivan Oleksiuk 46′, Piotr Fulara 78′ (rzut karny), 82′, Mateusz Oleszczuk 87′, Krzysztof Garbacz 90+2′

Unia: Żygawski – A. Oleszczuk, Mikulski (82′ K. Goch), Oleksiuk, Pietrusiewicz, Fulara, Podgórski, Kazan, Poterucha (68′ Garbacz), Filipczuk (46′ Pańko), Stepaniuk (46′ M. Oleszczuk)

LKS: Korolczuk – B. Jaszczuk, Daniłko, Klimiuk, Kucyk, Romaniuk, Multan, Chilimoniuk (55′ Końko), Czuryło, P. Łotys, Pieńkus

Żółta kartka: Piotr Łotys

Sędziował: Piotr Kawiński (Chełm).