Wysokiej klasy lekkoatleci wystąpią w Hrubieszowie!

W niedzielę 27.08.2017 r. od godz. 13.00 rzut młotem i od 15.00 pozostałe konkurencje zostaną w dobrej obstawie przeprowadzone na stadionie HOSiR w Hrubieszowie w ramach VI Ogólnopolskiego Mityngu LOZLA i III rzutu Wojewódzkiej Ligi Młodzików. Tak, jak co roku w zawodach wystartują medaliści Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Poniżej podaję rekordy stadionu, które liczę, że w części zostaną poprawione, w tym własny przez Michała Kitlińskiego w biegu na 600 m. Kto może w tym pomóc, oczywiście kibice!

Reklamy

 

Już są zgłoszenia z klubów:

AZS UMCS Lublin, Agros Zamość, Wisła Puławy, Agros Chełm, Żak Biała Podlaska, Wisła Sandomierz, Nefryt Lubartów, Tomasovia Tomaszów Lubelski, Znicz Biłgoraj i oczywiście gospodarze MKS „Unia” Hrubieszów…

 

***


Program minutowy (projekt)

VI Mityng LOZLA i III rzut Ligi Młodzików

HRUBIESZÓW, 27. 08. 2017 r.

 

13.00 – Młot K

14.00 – Młot M

 ***

15.00 – 110 ppł M Kula K Dysk M

15.15 – 80 ppł. K Wzwyż K

15.25 – 100 m K

15.35 – 100 m M W dal M

15.50 – 300 m K

16.05 – 300 m M Kula M Dysk K

16.20 – 200 m K

16.30 – 200 m M WzwyżM

16.40 – 600 m K (młodz.) W dal K

16.55 – 200 m ppł. K

17.05 – 200 m ppł. M Oszczep K

17.15 – 1000 m K (młodz.)

17.25 – 1000 m M (młodz.)

17.35 – 400 m K

17.45 – 400 m M Trójskok K i M Oszczep M

18.00 – 800 m K

18.10 – 800 m M

18.20 – 2000 m M (młodz.)

18.35 – 4×100 m K

18.45 – 4×100 m M

 

Wyprowadzenie na 15 min. przed konkurencjami biegowymi i 20 min. przed technicznymi.

Pełny – REGULAMIN

 

***

 

Rekordy Areny Lekkoatletycznej ogólne

– w konkurencjach przewidzianych w programie zawodów

–  bez względu na wiek i przynależność klubową

Notowane od dn. 7.05.2012 r.



Kobiety/Dziewczęta

 

100 m – pomiar elektroniczny (PE)

12,17 Magdalena Wronka KS Agros Zamość 16.05.2015

 

200 m – PE

24,74 Magdalena Wronka KS Agros Zamość 16.05.2015

 

300 m – PE

42,59 Wiktoria Drozd AZS UMCS Lublin 27.08.2016

 

400 m – PE

57,00 Ewa Jacniak AZS UMCS Lublin 11.05.2013

 

600 m PE+PR

1:35,26 pe Monika Kosz MKS Agros Chełm 16.05.2015

 

800 m PE+PR

2:20,06 pe Monika Kosz MKS Agros Chełm 11.05.2013

 

1000 m – PE+PR

3:14,59 pe Patrycja Gruszkowska AZS UMCS Lublin 16.05.2015

 

80 m p.pł (76,26 cm) /Młodziczki)– PE

12,95 Oliwia Prażmo Wisła Puławy 27.08.2016

 

200 m p.pł (76,26 cm) – PE

32,01 Karolina Gajewska Unia Hrubieszów 27.08.2016

 

Skok w dal

5.15 Patrycja Szewczuk AZS UMCS Lublin 16.05.2015

 

Skok wzwyż

1.59 Klaudia Łapa KS Agros Zamość 11.05.2013

 

Pchnięcie kulą 4 kg (open) – rzutnia główna

17.01 Agnieszka Dudzińska AZS AWF Biała Podlaska 11.05.2013

 

Pchnięcie kulą 3 kg do lat 17 – rz. główna

11.61 Wiktoria Łuczak 2002 Agros Zamość 27.08.2016

 

Pchnięcie kulą 2 kgdo lat 13 – rz. główna

Dagmara Jabłońska 2003 Agros Zamość 27.08.2016

 

Rzut dyskiem 1 kg (open)

51.62 Małgorzata Raciborska AZS AWF Biała Podlaska 11.05.2013

 

Rzut dyskiem 0,75 kg – do lat 15 (Młodziczki)

36.45 Kinga Knez 2001 AZS UMCS Lublin 27.08.2016

 

Rzut oszczepem 600 g. (open)

34.55 Nguyen Ngoc TS Start Lublin 16.05.2015

 

Rzut oszczepem500 g. do lat 17

44.05 Magdalena Bajor TS Start Lublin 16.05.2015

 

Rzut młotem 2 kg do lat 13

34.08 Dagmara Jabłońska 2003 Agros Zamość 27.08.2016

 

Rzut młotem 3 kg do lat 17

58.69 Kufel Aleksandra 01 AZS UMCS Lublin 27.08.2016

 

Rzut młotem 4 kg

50.50 Aleksandra Śmiech 1997 Agros Zamość 27.08.2016

 

4 x100 m- PR

53,54 G. 2 Tomaszów Lubelski 23.05.2014

W składzie:

Monika Mazurkiewicz,

Weronika Ścirka,

Izabela Putkowska,

Aleksandra Diduch

 

***


Rekordy Areny Lekkoatletycznej w Hrubieszowie Mężczyzn

– ogólne bez względu na wiek i przynależność klubową

Notowane od dn. 7.05.2012 r.

 

100 m – PE

10,87 Mateusz Biegajło AZS UMCS Lublin 11.05.2013

Z wiatrem +3,60 (nie liczy się)

10,63 Dominik Kopeć KS Agros Zamość 4.05.2014

 

200 m – PE

22,00 Mateusz Biegajło AZS UMCS Lublin 11.05.2013

Z wiatrem (+2,7) – (nie liczy się)

21,69 Kowaluk Dariusz MKS Żak Biała Podlaska 16.05.2015

 

300 m PE

34,05 Andrzej Jaros MKS Start Lublin 11.05.2013

 

400 m – PE

49,39 Sebastian Smoliński MKS Start Lublin 11.05.2013

 

600 m – PE

1:21,90 Michał Kitliński AZS UMCS Lublin 27.08.2016

 

800 m – PE

1:57,61 Dawid Wysokiński AZS UMCS Lublin 22.09.2012

 

1000 m – PE+PR

2:37,45 Paweł Kloc AZS UMCS Lublin 4.05.2014

 

110 m p.pł (99,0) do lat 19

15,43 Michał Jabrzyński MKS Start Lublin 11.05.2013

 

200 m p.pł (76,26 cm) – PE

27,04 Mateusz Jakóbczyk Agros Zamość 27.08.2016

 

Skok w dal

7.26 Orest Bulak Orion Olympic Lviv (Ukraina) 22.09.2012

 

Skok wzwyż

1.95 Wróblewski Kamil AZS AWF Biała Podlaska 11.05.2013

1.95 Kutrzepa Grzegorz AZS UMCS Lublin 16.05.2015

 

Pchnięcie kulą 7.256 kg (open) – rzutnia główna

19.54 Mikos Mateusz KS Wisła Puławy 16.05.2015

 

Pchnięcie kulą 6 kgdo lat 19 (Juniorzy) – rzutnia główna

13.69 Marcin Słowik AZS UMCS Lublin 4.05.2014

 

Pchnięcie kulą 5 kg do lat 17 (do juniorów młodszych włącznie) – rzutnia główna

14.58 Łukasz Bodziak AZS UMCS Lublin 4.05.2014

 

Rzut dyskiem 2 kg (open)

62.98 Jacek Wiśniewski AZS AWF Biała Podlaska 11.05.2013

 

Rzut dyskiem 1.75 kg do lat 19 (Juniorzy)

42.21 Kawka Bartłomiej KS Agros Zamość 16.05.2015

 

Rzut dyskiem 1.50 kg do lat 17 (Juniorzy młodsi)

39.04 Bartłomiej Kawka Agros Zamość 4.05.2014

 

Rzut dyskiem1 kg do lat 15 (Młodzicy, weterani)

48.24 Marcin Lada 2001 Wisła Puławy 27.08.2016

 

Rzut oszczepem 600 g. do lat 16

40.58 Bielecki Marcin ZS G. Dołhobyczów 16.05.2014

 

Rzut oszczepem 700 g. do lat 17

52.86 Marcin Słowik AZS UMCS Lublin 11.05.2013

 

Rzut oszczepem 800 g. (open)

51.58 Jakub Pydyś MKL Nefryt Lubartów 11.05.2013

 

Rzut młotem 5 kg do lat 17 (Juniorzy młodsi)

57.30 Grzegorz Aftyka KS Wisła Puławy 4.05.2014

 

Rzut młotem 6 kg do lat 19 (Juniorzy)

57.59 Rafał Furtak KS Wisła Puławy 11.05.2013

 

Rzut młotem 7.256 kg (open)

52.82 Furtak Rafał KS Wisła Puławy 16.05.2015

 

4 x100 m – PR

46,16 ZS 2 Tomaszów Lub. 18.10.2013

W składzie:

Kacper Berbecki

Piotr Mazur

Dawid Rachwalski

Mateusz Łasocha



Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Poniżej zdjęciz z ubiegłorocznych zawodów.