XI Bieg Herbowy

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

31 maja 2009 na ulicach Hrubieszowa rozegrany został XI Bieg Herbowy. Niestety, na początku imprezy pogoda nie dopisała – szkoda, bo zapewne na starcie stanęło by dużo więcej uczestników, szczególnie tych najmłodszych. Bieg Główny wygrał Artur Kern.

Zawody miały charakter biegów ulicznych. Start i meta znajdowały się przy siedzibie Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie, ul. Narutowicza 34. Zawody zaliczane są do klasyfikacji generalnej Grand Prix Polski Południowo – Wschodniej w biegach ulicznych i przełajowych.

Organizatorem imprezy było Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie. Patronat honorowy nad zawodami sprawowali Józef Kuropatwa – Starosta Hrubieszowski i Andrzej Barczuk – Przewodniczący Rady Powiatu w Hrubieszowie.

W tegorocznym Biegu Głównym mężczyzn najlepszy okazał się Artur Kern (Unia Hrubieszów), tuż za nim uplasował się Dariusz Kuzdra (Agros Zamość), miejsce trzecie zajął zawodnik Ukrainy Marczuk Siergiej. W kolejności miejsce czwarte i piąte zajęli: Artur Jabłoński (Unia Hrubieszów) i Gawryluk Roman (Ukraina).

Wśród kobiet na najwyższym podium znalazła się Tatiana Byelowol (Ukraina), drugie miejsce zajęła Magdalena Karpińska (Radzyń Podlaski), natomiast trzecia była Małgorzata Żółkiewska (LW Bogdanka). Kolejno, do mety dobiegły Panie : Katarzyna Semyrylak (Ukraina), a tuż po niej Hojda Maja (Unia Hrubieszów).

Hrubieszowska Jednostka Strzelecka nr 2020 przeprowadziła zabezpieczenie trasy XI Biegu Herbowego. Strzelcy współpracując z Policją oraz Strażą Pożarną chronili biegaczy przed wjazdem samochodów na trasę biegu. Ponadto pilnowali porządku oraz kontrolowali przebieg trasy biegu. W podziękowaniu za udaną współpracę, Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie przekazało Jednostce w nagrodę wojskowy plecak medyczny firmy MIWO MILITARY. Dodatkowo Dowódca Plutonu drużynowy Grzegorz FLUNT wystartował w pełnym umundurowaniu i pokonał trasę w czasie 22 minut i 40 sekund będąc jednocześnie Szefem Grupy Porządkowej.

Więcej o XI Biegu Herbowym oraz o jego historii
Tutaj >>

***

KOMUNIKAT XI BIEGU HERBOWEGO
XVII GRAND PRIX POLSKI ŚRODKOWO – WSCHODNIEJ W BIEGACH ULICZNYCH I PRZEŁAJOWYCH
31.05.2009 R.

KOMUNIKAT – plik do pobrania >>

BIEG GŁÓWNY

MĘŻCZYŹNI OPEN
Lp Kat. Nazwisko i imię Ur. Klub Wynik Pk
1 II Kern Artur 80 Unia Hrubieszów 12.21.75 35
2 III Kuzdra Dariusz 75 Agros Zamość 12.25.21 32
3 Marczuk Sergiej 86 Ukraina/Kowel 12.29.97
4 II Jabłoński Artur 81 Unia Hrubieszów 12.48.14 29
5 Gawryluk Roman 82 Ukraina/Kowel 12.59.91
6 Byklowol Witali 70 Ukraina /Kowel 13.13.91
7 IV Marzec Stanisław 62 AGRO-Natura Nałenczów 13.26.95 27
8 III Listopad Dariusz 71 Adblue Puławy 13.37.60 26
9 I Mielniczuk Adrian 90 Unia Hrubieszów 13.48.10 25
10 III Podlipny Marek 74 LW –Bogdanka 13.58.47 24
11 IV Terentowicz Stanisław 66 AGRO-Natura 14.00.07 23
12 III Falczyński Maciej 75 AGRO-Natura 14.24.85 22
13 II Jakieła Michał 89 Adblue Puławy 14.31.57 21
14 IV Ożóg Mirosław 69 Chełm 14.51.60 20
15 III Michalak Tomasz 79 Lublin 14.59.71 19
16 V Szczypek Jan 58 LW Bogdanka 15.53.57 18
17 VI Dziuroń Kazimierz 46 OSP Szczeputyń 16.09.41 17
18 II Wilgos Marek 87 Unia Hrubieszów 16.13.34 16
19 IV Wrona Jerzy 62 ZPD Stolmar 16.58.18 15
20 IV Jarmuszyński Tomasz 64 Chełm 17.59.03 14
21 III Hunt Grzegorz 79 Strzelec Hrubieszów 22.39.83 13
22 VI Mikołajczyk Jan 44 Unia Hrubieszów 26.45.74 12

KOBIETY OPEN
Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Wynik Pk
1 Byelowoł Tatiana 88 Ukraina Kowel 15.10.47
2 Karpińska Magdalena 80 Radzyń Podl. 15.29.06 35
3 Żółkiewska Małgorzata 72 LW Bogdanka 15.46.81 32
4 Semyrylak Katarzyna 86 Ukraina Kowel 16.16.86
5 Hojda Maja 93 Unia Hrubieszów 16.36.50 29
6 Ulanicka Marianna 92 Unia Hrubieszów 17.05.79 27

***

KATEGORIE WIEKOWE MĘŻCZYŹNI

16-19 lat
Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Wynik Pk
1 Mielniczuk Adrian 90 Unia Hrubieszów 13.48.10 35

20-29 lat
Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Wynik Pk
1 Kern Artur 80 Unie Hrubieszów 12.21.75 35
2 Jabłoński Artur 81 Unia Hrubieszów 12.48.14 32
3 Jakieła Michał 89 Adblue Puławy 14.31.57 29
4 Wilgos Marek 87 Unia Hrubieszów 16.13.34 27

30-39 lat
Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Wynik Pk
1 Kuzdra Dariusz 75 Agros Zamość 12.25.21 35
2 Listopad Dariusz 71 Adblue Puławy 13.37.60 32
3 Podlipny Marek 74 LW –Bogdanka 13.58.47 29
4 Falczyński Maciej 75 AGRO-Natura 14.24.85 27
5 Michalak Tomasz 79 Lublin 14.59.71 26
6 Hunt Grzegorz 79 Strzelec Hrubieszów 22.39.83 25

40-49 lat
Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Wynik Pk
1 Marzec Stanisław 62 AGRO-Natura Nałenczów 13.26.95 35
2 Terentowicz Stanisław 66 AGRO-Natura 14.00.07 32
3 Ożóg Mirosław 69 Chełm 14.51.60 29
4 Wrona Jerzy 62 ZPD Stolmar 16.58.18 27
5 Jarmuszyński Tomasz 64 Chełm 17.59.03 26

50-59 lat
Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Wynik Pk
1 Szczypek Jan 58 LBogdanka 15.53.57 35

60 lat i starsi
Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Wynik Pk
1 Dziuroń Kazimierz 46 OSP Szczeputyń 16.09.41 32
2 Mikołajczyk Jan 44 Unia Hrubieszów 26.45.74 35

***

BIEGI MŁODZIEŻOWE

PRZEDSZKOLAKI CHŁOPCY 2002 i młodsi
Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Wynik Pk
1 Mielcarek Sebastian 02 20.72
2 Kuczyński Karol 05 Przedszkole Nr 2 21.78

PRZEDSZKOLAKI DZIEWCZĘTA 2002 i młodsze
Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Wynik Pk
1 Kociach Emilia 03 Przedszkole nr 3 22.27
2 Bęsiuk Sandra 04 Przedszkole nr2 27.66
3 Soja Marianna 05 Terebiń 39.86

BIEGI MŁODZIEŻOWE CHŁOPCY
Chłopcy 98 i młodsi
Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Wynik Pk
j1 Skoczylas Dominik 98 SP 3 Hrubieszów 2.05.10 35
2 Koszel Przemysław 98 SP 2 Hrubieszów 2.12.19 32
3 Tomaszczuk Bartłomiej 98 SP 2 Hrubieszów 2.14.47 29
4 Czakowski Jakub 98 SP 2 Hrubieszów 2.18.51 27
5 Stepaniuk Paweł 98 SP 2 Hrubieszów 2.22.81 26
6 Sędłak Bartłomiej 98 SP 2 Hrubieszów 2.26.90 25
7 Pokrywka Maciej 00 2.27.25 24
8 Ulanicki Piotr 01 SP Horodło 2.30.10 23
9 Wnuk Adrian 99 SP Werbkowice 2.42.03 22

Chłopcy 97/96
Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Wynik Pk
1 Stepaniuk Michał 96 SP Obrowiec 2.34.54 35
2 Latała Piotr 96 SP Wytyczno 2.37.31 32
3 Hraciuk Patryk 96 SP Kopyłów 2.38.30 29
r4 Skorupski Sebastian 96 SP Werbkowice 2.42.43 27
5 Grzywaczewski Ireneusz 96 SP Wytyczno 2.45.33 26
6 Woźniak Michał 97 SP 2 Hrubieszów 2.46.73 25
7 Malinowski Adrian 96 SP Kopyłów 2.53.18. 24
8 Stepaniuk Marcin 97 SP 2 Hrubieszów 3.07.15. 23
9 Siewak Piotr 96 SP Uchanie 3.13.40 22
10 Remalczyk Kamil 97 SP 2 Hrubieszów 3.15.56 21
11 Ptak Paweł 96 SP Werbkowice 3.22.26 20
12 Ślusarczyk Michał 97 SP 2 Hrubieszów 3.32.71 19
13 Hawryluk Damian 96 SP Obrowiec 3.42.82 18

Chłopcy 95/94
Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Wynik Pk
1 Woszczak Piotr 94 Agros Zamość 4.27.94 35
2 Rybiński Damian 94 Agros Zamość 4.39.43 32
3 Iwaniuk Adrian 95 G Urszulin 4.43.70 29
4 Łopocki Szymon 94 G 1 Hrubieszów 4.45.80 27
5 Piech Sebastian 94 G Urszulin 5.07.93 26
6 Ośko Łukasz 95 G Urszulin 5.22.16 25
7 Czarnecki Grzegorz 95 G ZS 2 Hrubieszów 5.47.15 24
8 Flis Mateusz 95 G ZS 2 Hrubieszów 5.47.45 23
9 Jańczuk Łukasz 95 G ZS 2 Hrubieszów 5.54.27 22
10 Abramiuk Szymon 95 G Werbkowice 6.00.48 21
11 Martyniuk Michał 95 G ZS 2 Hrubieszów 6.06.31 20

Chłopcy 93/92
Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Wynik Pk
1 Wójtowicz Michał 93 Agros Zamość 4.22.32 35
2 Raczyński Mikołaj 92 ZS NR 2 Staszic 4.24.69 32
3 Kloc Paweł 93 G Urszulin 4.34.64 29
4 Stefański Grzegorz 92 RCEZ Lubartów 4.39.58. 27
5 Pawłowski Grzegorz 92 G Urszulin 4.48.10 26
6 Szymański Bartłomiej 93 G Urszulin 4.54.25 25
7 Miazga Łukasz 92 ZS NR 1 Hrubieszów 4.59.60 24
8 Gacek Krzysztof 92 ZS NR 1 Hrubieszów 5.31.91 23
9 Dobosz Paweł 92 ZS NR 1 Hrubieszów 6.29.35 22

Chłopcy 91/90
Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Wynik Pk
1 Blacha Piotr 91 ZS NR 2 Hrubieszów 4.48.55 35
2 Sylwester Miazga 91 ZS NR 1 Hrubieszów 4.50.69 32
3 Sałęga Jarosław 91 ZS NR 2 Hrubieszów 5.00.19 29
4 Podełko Łukasz 90 ZS NR 1 Hrubieszów 5.12.00 27
5 Iwanejko Krzysztof 90 ZS NR 1 Hrubieszów 5.17.51 26
6 Momot Radosław 91 ZS NR 1 Hrubieszów 7.29.39 25

BIEGI MŁODZIEŻOWE DZIEWCZĘTA

Dziewczęta 98 i młodsze
Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Wynik Pk
1 Kliszcz Gabriela 98 SP Werbkowice 2:07.18 35
2 Wiktoria Ciesielczuk 98 SP 3 Hrubieszów 2:12.72 32
3 Chodun Joanna 98 SP 3 Hrubieszów 2:15.55 29
4 Smyk Dominika 99 SP 2 Hrubieszów 2:23.97 27
5 Majerczak Dorota 98 SP Kopyłów 2;28.29 26
6 Dubiel Agata 98 SP Obrowiec 2:31.18 25
7 Ciesielczuk Oliwia 01 SP 3 Hrubieszów 2:31.66 24
8 Łapa Paula 98 SP Obrowiec 3:08.75 23

Dziewczęta 97/96
Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Wynik Pk
1 Mielcarek Beata 96 SP Gorajec 2.36.45 35
2 Zebzda Monika 96 ZS Horodło 2.42.77 32
3 Smyk Jagoda 97 SP 2 Hrubieszów 2.46.55 29
4 Soja Wiktoria 97 SP Terebiń 2.53.70 27
5 Solan Weronika 96 SP Urszulin 2.58.41 26
6 Grabowska Natalia 97 SP 2 Hrubieszów 3.07.54 25
7 Kuczyńska Zuzanna 97 SP 3 Hrubieszów 3.24.01 24
8 Porębska Klaudia 97 SP Obrowiec 4.25.06 23

Dziewczęta 95/94
Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Wynik Pk
1 Worożbit Paulina 94 G Werbkowice 2.37.76 35
2 Soja Aleksandra 95 G 3 Hrubieszów 2.44.39 32
3 Grabowska Katarzyna 94 G 2 Hrubieszów 2.54.04 29
4 Pwlos Wiktoria 94 G ZS 2 Hrubieszów 2.54.85 27
5 Klepacka Monika 95 G Urszulin 2.56.05 26
6 Wielosz Natalia 95 G 1 Hrubieszów 3.01.43 25
7 Wąsik Agnieszka 95 G ZS 2 Hrubieszów 3.02.39 24
8 Perelmuter Sara 95 G ZS 2 Hrubieszów 3.03.17 23
9 Wolanin Aleksandra 94 G ZS 2 Hrubieszów 3.06.90 22
10 Kaczoruk Karolina 94 G ZS 2 Hrubieszów 3.17.32 21
11 Ulanicka Ula 94 G ZS 2 Hrubieszów 3.28.32 20
12 Wieczorek Agnieszka 94 G ZS 2 Hrubieszów 3.32.32 19
13 Piluś Adrianna 94 G ZS 2 Hrubieszów 3.34.36 18
14 Ostańska Natalia 95 G ZS 2 Hrubieszów 3.37.64 17
15 Piluś Malwina 95 G ZS 2 Hrubieszów 3.41.44 16
16 Pawlos Magdalena 95 G ZS 2 Hrubieszów 3.42.02 15
17 Knicka Karolina 94 G ZS 2 Hrubieszów 3.43.96 14
18 Młynarczyk Anna 94 G 2 Hrubieszów 4.03.36 13
19 Panasiewicz Kinga 95 G ZS 2 Hrubieszów 4.13.50 12
20 Kwiecińska Dominika 95 G ZS 2 Hrubieszów 4.15.89 11
21 Greniuk Dominika 95 G ZS 2 Hrubieszów 4.30.82 10

Dziewczęta 93/92
Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Wynik Pk
1 Drozd Patrycja 92 ZS NR1 Hrubieszów 5.58.17 35
2 Jeleń Dorota 92 ZS NR1 Hrubieszów 5.58.51 32
3 Szałata Natalia 92 ZS NR2 Hrubieszów 6.22.24 29
4 Kicun Agata 92 ZS NR2 Hrubieszów 6.23.52 27
5 Mitrenga Natalia 92 ZS NR1 Hrubieszów 6.27.60 26
6 Kruk Anna 92 ZS NR1 Hrubieszów 6.41.84 25
7 Piasecka Anna 92 ZS NR1 Hrubieszów 6.46.60 24
8 Tor Magdalena 92 ZS NR2 Hrubieszów 7.16.36 23
9 Drózd Paulina 92 ZS NR1 Hrubieszów 7.19.98 22
10 Spadło Ewelina 92 ZS NR1 Hrubieszów 7.41.11 21
11 Oleszczuk Natalia 92 ZS NR1 Hrubieszów 7.42.77 20
12 Zubko Aneta 93 G 2 Hrubieszów 7.45.64 19
13 Niedobit Paula 93 G 2 Hrubieszów 8.07.11 18
14 Garbacz Marta 92 ZS NR1 Hrubieszów 8.20.57 17
15 Dubienka Marta 92 ZS NR1 Hrubieszów 8.23.20 16
16 Puzio Karolina 92 ZS NR1 Hrubieszów 8.23.64 15
17 Sobutak Katarzyna 92 ZS NR1 Hrubieszów 8.52.60 14
18 Kowalska Iwona 92 ZS NR1 Hrubieszów 8.53.07 13
19 Zając Paulina 92 ZS NR1 Hrubieszów 8.57.70 12
20 Magdziak Justyna 92 ZS NR1 Hrubieszów 9.01.38 11

Dziewczęta 91/90
Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Wynik Pk
1 Teterycz Aneta 90 ZS NR1 Hrubieszów 5.14.52 35
2 Koszałko Beata 91 ZS NR2 Hrubieszów 5.30.80 32
3 Wala Joanna 91 ZS NR1 Hrubieszów 5.32.94 29
4 Kwiatkowska Joanna 91 ZS NR1 Hrubieszów 6.49.29 27
5 Palonka Monika 91 ZS NR1 Hrubieszów 6.59.63 26
6 Kulczyńska Ewelina 91 ZS NR1 Hrubieszów 7.11.75 25
7 Piasecka Ewa 90 ZS NR1 Hrubieszów 7.38.93 24
8 Oleszczuk Ewelina 90 ZS NR1 Hrubieszów 7.46.88 23
9 Mołodecka Marta 90 ZS NR1 Hrubieszów 7.52.10 22
10 Chabros Mariola 90 ZS NR1 Hrubieszów 8.07.33 21
11 ? ? ? 8.07.80 20

***

PUNKTACJA KLUBOWA BIEGU GŁÓWNEGO
Lp Klub Punkty
1 MKS „Unia” Hrubieszów 173
2 LW Bogdanka 74
3 Agro Natura Nałęczów 72
4 Adblue Puławy 47
5 Radzyń Podlaski 35
6 Chełm 34
7 Agros Zamość 32
8 Lublin 19
9 OSP Szczeputyń 17
10 ZPD Stolmar 15
11 Strzelec Hrubieszów 13

PUNKTACJA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH CHŁOPCÓW
Lp. Klub Punkty
1 SP 2 Hrubieszów 227
2 SP Werbkowice 69
3 SP Wytyczno 58
4 SP Obrowiec 53
4 SP Kopyłów 53
6 SP Horodło 23
7 SP Uchanie 22

PUNKTACJA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH CHŁOPCÓW
Lp. Klub Punkty
1 G Urszulin 160
2 G ZS 2 Hrubieszów 89
3 G 1 Hrubieszów 27
4 G Werbkowice 21

PUNKTACJA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH CHŁOPCÓW
Lp. Klub Punkty
1 ZS 1 Hrubieszów 179
2 ZS 2 Hrubieszów 96

PUNKTACJA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DZIEWCZĄT
Lp. Klub Punkty
1 SP 3 Hrubieszów 109
2 SP 2 Hrubieszów 81
3 SP Obrowiec 71
4 SP Werbkowice 35
4 SP Gorajec 35
6 SP Horodło 32
7 SP Terebiń 27
8 SP Kopyłów 26
8 SP Urszulin 26

PUNKTACJA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH DZIEWCZĄT
Lp. Klub Punkty
1 G ZS 2 Hrubieszów 269
2 G 2 Hrubieszów 79
3 G Werbkowice 35
4 G 3 Hrubieszów 32
5 G Urszulin 26

PUNKTACJA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH DZIEWCZĄT
Lp. Klub Punkty
1 ZS 1 Hrubieszów 535
2 ZS 2 Hrubieszów 111

Komunikat opracował
HOSiR

zobacz zdjęcia >>

Hrubieszow LubieHrubie 2009