XIII Plebiscyt na Najpopularniejszego i Najlepszego Sportowca oraz Trenera Powiatu Hrubieszowskiego w 2011 r. rozpoczęty!

Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie i redakcja Dziennika Wschodniego organizuje „XIII Plebiscyt na Najpopularniejszego i Najlepszego Sportowca oraz Trenera Powiatu Hrubieszowskiego w 2011 r.”.

Reklamy

Kupony do głosowania dostępne  są na łamach Dziennika Wschodniego do dnia 25.05.2012 r. Rozstrzygnięcie  Plebiscytu będzie miało miejsce  w dniu 5.06.2012 r. podczas uroczystych obchodów jubileuszu „90 – lecia sportu na Ziemi Hrubieszowskiej 1922- 2012”.


Zasady głosowania:

Głosowanie trwa do 25 maja  2012 r.
Kupony należy przesyłać naklejone na karty pocztowe lub w kopertach.
W jednej kopercie może znajdować się dowolna liczba kuponów.

Za ważny uważa się kupon, który:

– jest oryginalny i czytelnie wypełniony;
– zawiera 10 nazwisk sportowców i 5 trenerów, którzy znaleźli się na oficjalnej liście kandydatów;
– zostanie terminowo dostarczony do redakcji Dziennika Wschodniego, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 4, 22-400 Zamość, bądź Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie, ul. Narutowicza 34, 22-500 Hrubieszów, z dopiskiem na kopercie PLEBISCYT 2011 (w przypadku kuponów nadesłanych pocztą decyduje data stempla pocztowego – 25 maja 2012 r.).


Zasady punktacji i końcowej klasyfikacji

Zawodnik umieszczony na pierwszym miejscu na kuponie otrzymuje 10 pkt, drugi 9 pkt. itd. aż do 1 pkt. za dziesiąte miejsce.
Trener umieszczony na pierwszym miejscu na kuponie otrzymuje 5 pkt, drugi 4 pkt. itd.
O kolejności w końcowej klasyfikacji Plebiscytu decyduje łączna suma punktów uzyskanych przez poszczególnych sportowców i trenerów na wszystkich nadesłanych ważnych kuponach. W losowaniu nagród biorą udział tylko ważne kupony.

 

Kandydaci

Sportowcy:

1. Barczuk Grzegorz – piłka siatkowa, Kresy Dołhobyczów

2. Bień Matylda – karate, Sekcja karate – Hrubieszów

3. Bosowski Kajetan – karate, Sekcja karate – Hrubieszów

4. Ciesielczuk Wiktoria – lekkoatletyka, kolarstwo, MKS UNIA Hrubieszów

5. Chudzik Marlena – podnoszenie ciężarów, MKS UNIA Hrubieszów

6. Chodun Joanna – karate, Sekcja karate – Hrubieszów

7. Dyrda Iga – podnoszenie ciężarów, MKS UNIA Hrubieszów

8. Fijołek Bartłomiej – karate, Sekcja karate – Hrubieszów

9. Fijołek Patryk  – karate, Sekcja karate – Hrubieszów

10. Jabłoński Piotr – piłka siatkowa, Kresy Dołhobyczów

11. Jarzyński Marek – tenis stołowy UKS Ogólniak

12. Jakubasz Anna – podnoszenie ciężarów, MKS UNIA Hrubieszów

13. Jasik Michał – karate, Sekcja karate Hrubieszów

14. Juszczak Bartłomiej – piłka koszykowa UKS Ogólniak

15. Kern Artur – lekkoatletyka, MKS UNIA Hrubieszów

16. Kondziołka Marcin – podnoszenie ciężarów, MKS UNIA Hrubieszów

17. Kowalczuk Patryk – tenis stołowy, UKS Ogólniak

18. Kucy Paweł – piłka nożna, Huragan Hrubieszów

19. Kusztykiewicz Krzysztof – karate, Sekcja karate Hrubieszów

20. Lalik Sylwia – podnoszenie ciężarów, MKS UNIA Hrubieszów

21. Lebiedowicz Marcin – piłka nożna, MKS UNIA Hrubieszów

22. Łysiak Wojciech – piłka nożna, Płomień – Spartan Nieledew

23. Mizdal Ewa – podnoszenie ciężarów, MKS UNIA Hrubieszów

24. Musiał Piotr – piłka nożna, Kryształ Werbkowice

25. Oliwiak Beata – tenis stołowy, Sekcja Kusy Hrubieszów

26. Pachniewski Marcin – brydż sportowy, Hrubieszowska Sekcja brydża sportowego

27. Piasecka Anna – podnoszenie ciężarów, MKS UNIA Hrubieszów

28. Pietrusiewicz Mikołaj – karate, Hrubieszowska sekcja karate

29. Popławski Szymon – piłka koszykowa, UKS Ogólniak

30. Poterucha Aleksander – piłka nożna, Płomień – Spartan Nieledew

31. Pryl Paweł  – piłka nożna, Andoria Mircze

32. Ptak Jacek – piłka nożna, Huragan Hrubieszów

33. Rudnicki Mateusz – podnoszenie ciężarów, MKS UNIA Hrubieszów

34. Sarzyński Adam – podnoszenie ciężarów, MKS UNIA Hrubieszów

35. Sitarz Kamil – piłka nożna, Andoria Mircze

36. Skorupski Michał – karate, Hrubieszowska sekcja karate

37. Slażyńska Matylda – karate, Hrubieszowska sekcja karate

38. Slażyński Mikołaj – karate, Hrubieszowska sekcja karate

39. Słowik Konrad – karate, Hrubieszowska sekcja karate

40. Solarski Jakub – karate, Hrubieszowska sekcja karate

41. Sołtysiak Wojciech – brydż sportowy, Hrubieszowska sekcja brydża sportowego

42. Steciuk Michał – piłka siatkowa, Kresy Dołhobyczów

43. Suchodolski Robert – piłka nożna, Kryształ Werbkowice

44. Szostak Paweł – lekkoatletyka, MKS UNIA Hrubieszów

45. Tyszko Agata – podnoszenie ciężarów, MKS UNIA Hrubieszów

46. Wąsiel Józef – lekkoatletyka, Mircze

47. Węziński Patryk – piłka siatkowa, Kresy Dołhobyczów

48. Wielosz Piotr – modelarstwo, UKS Orlik Hrubieszów

49. Wołos Jan – karate, Hrubieszowska sekcja karate

50. Zacharczuk Albin – lekkoatletyka, MKS UNIA Hrubieszów

51. Zderkiewicz Jan – kolarstwo, Hrubieszów na Rowerach

 

Trenerzy

1. Krzysztof Brudnowski (Kresy, siatkówka), 

2. Antoni Czerniak (Unia, ciężary), 

3. Robert Gis (Huragan, piłka nożna), 

4. Andrzej Greszeta (Unia, ciężary), 

5. Zbigniew Krawczuk (Ogólniak, koszykówka, tenis stołowy), 

6. Leszek Kryszczuk (Orlik, modelarstwo), 

7. Andrzej Kulczyński (Unia, la), 

8. Marcin Nowak (Unia, p.n.), 

9. Jacek Szczyrba (Kryształ, piłka nożna), 

10. Mieczysław Śliwiński (Kusy, tenis stołowy), 

11. Leszek Tarnawski (Unia, ciężary), 

12. Piotr Wierzbicki (Andora, piłka nożna), 

13. Marek Wołos (karate), 

14. Zdzisław Wołos (karate), 

15. Janusz Wójcicki (Płomień, piłka nożna).

 

Powyższe listy powstały w wyniku zgłoszeń przez kluby i stowarzyszenia sportowe oraz kibiców. Jeżeli kogoś dobrego nie ma, to po prostu nie został przez nikogo zgłoszony.

 

W kolejnych edycjach plebiscytu triumfowali (trener i sportowiec):

1999 – Marek A. Kitliński i Artur Kern (obaj la, Unia Hrubieszów) 
2000 – M. Kitliński i Rafał Fedaczyński (la, Unia)
2001 – M. Kitliński i Sylwia Dąbrowska (la, Unia)
2002 – M. Kitliński i S. Dąbrowska (la, Unia)
2003 – Antoni Czerniak (ciężary, Unia) i R. Fedaczyński
2004 – A. Czerniak i Eryk Pietrusiński (trójbój siłowy, Kryształ Werbkowice)
2005 – A. Czerniak i R. Fedaczyński
2006 – Leszek Tarnawski i Ewa Mizdal (oboje ciężary, Unia)
2007 – A. Czerniak, R. Fedaczyński
2008 – A. Czerniak, E. Mizdal
2009 – A. Czerniak, E. Mizdal
2010 – Marek Wołos (karate, Hrubieszowska Sekcja Karate), Wiktoria Ciesielczuk (la, kolarstwo, Unia)
2011 – ?

 

Opracował – mak

Na zdjęciu – Po dekoracji najlepszych sportowców w Plebiscycie Powiatowym za rok 2010.