XIX Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym

W świątecznym XIX Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym rozegranym w sali Zespół Szkół Miejskich Nr 3 udział wzięło 53 zawodników i rozegrano 168 pojedynków indywidualnych.

Reklamy

Turniej rozegrany był w formule open. Rywalizacja toczyła się o Puchar Agencji Artystyczno Reklamowej Bruno, dyplomy oraz nagrody w postaci  usług  powyższej Firmy. Tradycyjnie Market Kaufland  ufundował dla uczestników turnieju  słodki poczęstunek i napoje.

Najlepszym zawodnikiem okazał się Patryk Kowalczuk pokonując w finale 3:1 Marka Jarzynskiego. Trzecie miejsce przypadło Patrykowi Bednarzowi po zwycięstwie nad Ernestem Esingiem. Zwycięstwo turniejowe dało Patrykowi prowadzenie w ogólnej punktacji Grand Prix Hrubieszowa (po czterech  rozegranych turniejach). Miejsca pozostałych zawodników w komunikacie poniżej.

Kolejny turniej Grand Prix odbędzie się 27 stycznia.

Wcześniej 12-13 stycznia planowane są Mistrzostwa Powiatu w kategoriach senior, junior, kadet, młodzik i żak. Komunikat z regulaminem wkrótce pojawi się na stronie internetowej  LubieHrubie. Turniej ten tradycyjnie jest połączony z charytatywną akcją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zapraszamy wszystkich fanów tenisa stołowego do licznego udziału .

 

Organizator

Zbigniew  Krawczuk

 

KOLEJNOŚĆ  KOŃCOWA XIX GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

23.12.2012 r.

1. Kowalczuk Patryk 100
2. Jarzyński Marek 90
3. Bednarz Patryk 80
4. Esing Ernest 70
5. Karpiuk Kamil 65
6. Słupski Tomasz 60
7. Dąbrowski Damian 55
8. Różycki Mateusz 50
9. Kowalczuk Łukasz 48
10. Łubkowski Zbigniew 46
11. Wawer Krzysztof 45
12. Mazurek Dariusz 44
13. Niedźwiedź Bartłomiej 43
14. Wawer Dariusz 42
15. Drop Adam 41
16. Mazurek Szymon 40
17. Dąbrowski Kamil 39
18. Krupiński Adam 38
19. Bieńko Marek 37
20. Gierszon Kamil 36
21. Polak Łukasz 35
22. Goch Dominik 34
23. Kropop Dawid 33
24. Kowalczuk Weronika 32
25. Jaskorski Karol 31
26. Szelepajło Kamil 30
27. Gzik Paweł 29
28. Chodorowski Rafał 28
29. Ciesielczuk Wiktoria 27
30. Jasina Paula 26
31. Capiuk Piotr 25
32. Fila Karol 24
33. Kutera Szymon 23
34. Krusiewicz Ernest 22
35. Kowalski Piotr 21
36. Kluczek Paweł 20
37. Ciesielczuk Mirosław 19
38. Kużniarski Kacper 18
39. Greniuk Krystian 17
40. Greniuk Adrian 16
41. Capiuk Paweł 15
42. Horniak Krzysztof 14
43. Zarek Weronika 13
44. Dorman Daniel 12
45. Mazur Monika 9,5
45. Kutera Magdalena 9,5
45. Sołoducha Grzegorz 9,5
45. Skrzyński Grzegorz 9,5
49. Rodziewicz Paweł 7
50. Kowalski Kordian 6
51. Skotnicki Patryk 5
52. Księżyk Mikołaj 4
53. Polikowski Adrian 3

Opracowała: Dominika Serafin

 

Ranking Grand Prix w Tenisie Stołowym 2012/2013

lp Nazwisko i imię Miejscowość XVI GP XVIIGP XVIIIGP XIX GP RAZEM
1. KOWALCZUK PATRYK Gozdów 80 60 80 100 320
2. SŁUPSKI TOMASZ Podhorce 48 90 90 60 288
3. BEDNARZ PATRYK Werbkowice 70 50 70 80 270
4. KOWALCZUK ŁUKASZ Gozdów 55 55 100 58 268
5. DĄBROWSKI DAMIAN Podhorce 65 80 65 55 265
6. KARPIUK KAMIL Gozdów 50 46 90 65 251
7. JARZYŃSKI MAREK Hrubieszów 100 48 x 90 238
8. ESING ERNEST Gozdów 44 70 42 70 226
9. ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW Hrubieszów 31 65 65 46 207
10. GILEWSKI KRZYSZTOF Kol.Sitno 90 100 x x 190
11. MAZUREK DARIUSZ Gozdów 36 37 70 44 187
12. RÓŻYCKI MATEUSZ Zamość 46 35 55 50 186
13. NIEDZWIEDŻ BARTŁOMIEJ Mircze 38 43 50 43 174
14. KROPOP DAWID Podhorce 43 34 60 33 170
15. BIEŃKO MAREK Podhorce 28 38 46 37 149
16. GIERSZON KAMIL Gozdów 30 42 34,5 36 143
17. MAZUREK SZYMON Gozdów 17 41 44 40 142
18. GOCH DOMINIK Podhorce 23 40 36,5 34 133,5
19. KUTERA SZYMON Teptiuków 37 32 36,5 23 129
20. WAWER KRZYSZTOF Gozdów x 45 38 45 128
21. KLUCZEK PAWEŁ Gozdów 40 30 32,5 20 125
22. DROP ADAM Podhorce x x 80 41 121
23. PACHLA ANDRZEJ Hrubieszów 39 36 43 x 118
24. JASKORSKI KAROL Moroczyn 14 28 32,5 31 105,5
25. DĄBROWSKI KAMIL Podhorce x 24 40 39 103
26. GAŁAN ŁUKASZ Gozdów 34 22 45 x 101
27. KRUPIŃSKI ADAM Zamość 10 8 39 38 95
28. SZELEPAJŁO KAMIL Mircze 1 29 34,5 30 94,5
29. KOWALCZUK WERONIKA Gozdów 20 7 31 32 90
30. SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ 45 39 x x 84
31. HERBIN DANIEL 35 45 x x 80
32. CIESIELCZUK MIROSŁAW Hrubieszów 32 x 24,5 19 75,5
33. SŁUPSKI KAMIL Podhorce x 23 48 x 71
34. TUREK PAWEŁ Terebiń 21 18 30 x 69
35. JASINA PAULA Brodzica 16 17 9,5 26 68,5
36. POLAK ŁUKASZ Mircze x 33 x 35 68
37. GZIK PAWEŁ Hrubieszów 19 31 17,5 29 67,5
38. CAPIUK PAWEŁ Hrubieszów 27 6 17,5 15 65,5
39. TUREK KAMIL Terebiń 26 11 27 x 64
40. KOMOROWSKI DAMIAN 60 x x x 60
41. WYSKIEL PATRYK Podhorce 9 27 21,5 x 57,5
42. CHODOROWSKI RAFAŁ Podhorce x 1 28,5 28 57,5
43. HORNIAK KRZYSZTOF Podhorce 18 3 21,5 14 56,5
44. CAPIUK PIOTR Hrubieszów 1 14 13,5 25 53,5
45. CIESIELCZUK WIKTORIA Hrubieszów x x 24,5 27 51,5
46. LEMIŃSKA PAULINA Horodło 22 26 x x 48
47. ZAREK WERONIKA 6 25 x 13 44
48. KOŁODZIEJEK DARIUSZ Sahryń 1 15 26 x 42
49. WAWER DARIUSZ Gozdów x x x 42 42
50. KOWALCZUK JAROSŁAW Gozdów x x 41 x 41
51. KORONOWICZ ZBIGNIEW 41 x x x 41
52. MAZUR MONIKA Terebiń 1 13 17,5 9,5 41
53. ŁUKASZCZYK JAKUB Sahryń 13 10 17,5 x 40,5
54. ŁĘCZYCKI ANDRZEJ 40 x x x 40
55. KUTERA MAGDALENA Teptiuków 8 1 17,5 9,5 36
56. KRAWCZUK ZBIGNIEW Hrubieszów 33 x x x 33
57. SOŁODUCHA GRZEGORZ Sahryń 6 1 13,5 9,5 30
58. DORMAN DANIEL Hrubieszów 3 1 13,5 12 29,5
59. OLIWIAK BEATA Strzyżów 25 4 x x 29
60. NIEDZWIEDŻ BOGUSŁAW Mircze 29 x x x 29
61. KLAMER ŁUKASZ Mircze x x 28,5 x 28,5
62. GRENIUK KRYSTIAN 1 5,5 5,5 17 28,5
63. SKOTNICKI MATEUSZ 24 x x x 24
64. FILA KAROL Warszawa x x x 24 24
65. GRENIUK ADRIAN Chyżowice 1 1 5,5 16 23,5
66. BANASZEK ANDRZEJ Hrubieszów 3 20 x x 23
67. KRUSIEWICZ ERNEST Warszawa x x x 22 22
68. DACIUK DAMIAN Hrubieszów x x 21,5 x 21,5
69. SYTY SŁAWOMIR Gozdów 11 1 9,5 x 21,5
70. BARTNIK DOMINIK x 21 x x 21
71. KOWALSKI PIOTR x x x 21 21
72. KUŻNIARSKI KACPER Hrubieszów x 1 x 18 19
73. KOZDRÓJ KAMIL Mircze 12 x 5,5 x 17,5
74. CHĘTNIK MICHAŁ 13 2 2 x 17
75. GARDYŃSKI ALBERT x 16 x x 16
76. KUSZTYKIEWICZ PAULINA Terebiń 1 5 9,5 x 15,5
77. SKIBA ŁUKASZ 15 x x x 15
78. LIGOCKI KAMIL Wronowice 1 x 13,5 x 14,5
79. SKRZYŃSKI GRZEGORZ Czerniczyn 1 x 2 9,5 12,5
80. ADAMOWICZ DAWID Terebiń 1 1 9,5 x 11,5
81. CIESIELCZUK OLIWIA Hrubieszów 1 x 9,5 x 10,5
82. RODZIEWICZ PAWEŁ Gozdów x x x 7 7
83. KOWALSKI KORDIAN x x x 6 6
84. SKOTNICKI PATRYK Podhorce x x x 5 5
85. CZERWIENIEC KAROLINA Sahryń 1 2 1 x 4
86. KSIĘŻYK MIKOŁAJ x x x 4 4
87. ZAROFFE MICHAŁ Hrubieszów 3 x x x 3
88. SALOMON DAWID 1 2 x x 3
89. ADAMOWICZ MATEUSZ Terebiń x 1 2 x 3
90. POLIKOWSKI ADRIAN Podhorce x x x 3 3
91. CZARNECKI SZYMON Hrubieszów x x 2 x 2
92. KURZEPA ARKADIUSZ 1 1 x x 2
93. ŁUKASZCZYK KAROL Mircze x x 1 x 1
94. ZWOLAK KRZYSZTOF Sahryń x x 1 x 1
95. SAGAN ARTUR Hrubieszów x x 1 x 1
96. KRASNODĘBSKA MONIKA Sahryń x x 1 x 1
97. KASPRUK KACPER Hrubieszów x x 1 x 1
98. KUCZEWSKI OSKAR Hrubieszów x 1 x x 1
99. PAWLOS KLAUDIA x 1 x x 1
100. MACIUK KAMIL x 1 x x 1
101. OMELCZUK NATALIA x 1 x x 1
102. ADAMOWICZ KAMILA x 1 x x 1
103. DROŻDZAK ADRIAN x 1 x x 1
104. DEC DAWID x 1 x x 1
105. GARDYŃSKI EMIL x 1 x x 1
106. KUROWSKI TOMASZ 1 x x x 1
107. KOWALSKI MARCIN 1 x x x 1
108. OLSZOWY ANNA 1 x x x 1
109. CZARNOTA ŁUKASZ 1 x x x 1
110. BAJURKA SZYMNON 1 x x x 1

Opracowała : Dominika Serafin