XIX Międzynarodowy Bieg Unii Horodelskiej

HrubieszówHorodło – Hrubieszów

Reklamy

4 października 2009 na trasie Horodło – Hrubieszów odbył się XIX Bieg Unii Horodelskiej. Półmaratońskie zawody wygrał zawodnik Agrosu Zamość Dariusz Kuzdra, który został również Mistrzem Województwa w tej dyscyplinie. Najlepszy z powiatu hrubieszowskiego Artur Jabłoński zajął 3 miejsce.

***

Komunikat
z XIX MIĘDZYNARODOWEGO BIEGU UNII HORODELSKIEJ rozegranego na trasie
Horodło – Hrubieszów 04.10.2009 r.

Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Półmaratonie

Wyniki

KOMUNIKAT – plik do pobrania »

Mężczyźni

Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Czas Punkty
1 67 Kuzdra Dariusz 75 Agros Zamość 1:16:02 35
2 63 Borys Andrij 80 Ukraina Kowel 1:16:09 –
3 2250 Jabłoński Artur 81 Unia Hrubieszów 1:17:34 32
4 54 Podlipny Marek 74 LW Bogdanka 1:20:34 29
5 100 Nastałek Tomasz 68 Tomaszów Lubelski 1:23:38 27
6 66 Mielniczuk Adrian 90 Unia Hrubieszów 1:27:03 26
7 42 Kitliński Piotr 72 Lublin 1:27:18 25
8 52 Olszewski Zbigniew 74 Krasnobród 1:27:21 24
9 58 Sroczynski Rafał 70 Kartonex Krasnystaw 1:27:24 23
10 33 Ożóg Mirosław 69 Chełm 1:29:09 22
11 53 Stelmach Zbigniew 60 LW Bogdanka 1:33:36 21
12 55 Czekierda Ireneusz 66 Chełm 1:40:33 20
13 50 Ostrykiewicz Henryk 49 Tomaszów Lubelski 1:40:46 19
14 60 Wrona Jerzy 62 Krężnica 1:42:28 18
15 72 Wrocławski Stanisław 57 LW Bogdanka 1:43:20 17
16 64 Popek Lechosław 60 Rejowiec 1:44:21 16
17 99 Gruca Krzysztof 60 LW Bogdanka 1:47:28 15
18 105 Grzybek Mariusz 86 Unia Hrubieszów 1:51:51 14
19 400 Michno Marian 47 Lublin 1:53:53 13
20 59 Janik Tomasz 70 Unia Hrubieszów 1:54:17 12
21 51 Zieliński Zbigniew 70 Kańczuga 2:01:45 11
22 56 Dudziak Andrzej 47 LW Bogdanka 2:11:10 10

Kobiety

Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Czas Punkty
1 62 Jakimowicz Natalia 68 Ukraina Kowel 1:30:11 –
2 38 Żółkiewska Małgorzata 72 LW Bogdanka 1:31:59 35
3 40 Semyrak Katerina 86 Ukraina Kowel 1:40:33 –
4 1 Muzyczuk Małgorzata 72 Hrubieszów 1:59:52 32

I kategoria wiekowa 16 – 19

Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Czas Punkty
1 66 Mielniczuk Adrian 90 Unia Hrubieszów 1:27:03 35

II kategoria wiekowa 20 – 29

Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Czas Punkty
1 2250 Jabłoński Artur 81 Unia Hrubieszów 1:17:34 35
2 105 Grzybek Mariusz 86 Unia Hrubieszów 1:51:51 32

III kategoria wiekowa 30 – 39

Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Czas Punkty
1 67 Kuzdra Dariusz 75 Agros Zamość 1:16:02 35
2 54 Podlipny Marek 74 LW Bogdanka 1:20:34 32
3 42 Kitliński Piotr 72 Lublin 1:27:18 29
4 52 Olszewski Zbigniew 74 Kartonex Krasnystaw 1:27:21 27
5 58 Sroczyński Rafał 70 Krasnystaw 1:27:24 26
6 59 Janik Tomasz 70 Unia Hrubieszów 1:54:17 25
7 51 Zieliński Zbigniew 70 Kańczuga 2:01:43 24

IV kategoria wiekowa 40 – 49

Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Czas Punkty
1 100 Nastałek Tomasz 68 Ukraina Kowel 1:23:38 35
2 33 Ożóg Mirosław 69 Chełm 1:29:09 32
3 53 Stelmach Zbigniew 60 LW Bogdanka 1:33:36 29
4 55 Czekierda Ireneusz 66 Chełm 1:40:33 27
5 60 Wrona Jerzy 62 Kręznica 1:42:28 26
6 64 Popek Lechosław 60 Rejowiec 1:44:21 25
7 99 Gruca Krzysztof 60 LW Bogdanka 1:47:28 24

V kategoria wiekowa

Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Czas Punkty
1 72 Wrocławski Stanisław 57 LW Bogdanka 1:43:20 35

VI kategoria wiekowa 60 lat i starsi

Lp Nr Nazwisko i imię Ur Klub Czas Punkty
1 50 Ostrykiewicz Henryk 49 Tomaszów 1:40:46 35
2 400 Michno Marian 47 Lublin 1:53:53 32
3 56 Dudziak Andrzej 47 LW Bogdanka 2:11:10 29

Punktacja klubowa

Lp Nazwa klubu Punkty
1 LW Bogdanka 112
2 Unia Hrubieszów 84
3 Tomaszów Lubelski 61
4 Chełm 42
5 Lublin 38
6 Agros Zamość 35
7 Hrubieszów 32
8 Krasnobród 24
9 Kartonex Krasnystaw 23
10 Krężnica 18
11 Rejowiec 16
12 Kańczuga 11

Puchary w Biegu Główny Unii Horodelskiej ufundowało Stowarzyszenie Edukacyjne „RAZEM” w Hrubieszowie, a ich producentem jest Huta Szkła w Chełmie.

***

Komunikat sporzadził
HOSiR

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »
_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009