XV Wojewódzki Zjazd Sprawozdawczo – Wyborczy SZS

W dniu 24.03.2012 r. odbył się XV Wojewódzki Zjazd Sprawozdawczo – Wyborczy Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w woj. Lubelskim, w którym uczestniczyli delegaci wybrani na powiatowych zjazdach, czyli z hrubieszowskiego: Małgorzata Muzyczuk, Paweł Padkowski (oboje ZS nr 4 w Hrubieszowie) i Zbigniew Krawczuk ZS nr 2 w Hrubieszowie, jeden delegat był nieobecny.

Reklamy

Miłym akcentem dla środowiska hrubieszowskiego w/w Zjazdu było odznaczenie zasłużonego nauczyciela wychowania fizycznego ZS nr 2 im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie, jednocześnie prezesa UKS „Ogólniak” w Hrubieszowie i animatora oraz organizatora wielu imprez sportowych na różnym szczeblu p. mgr Zbigniewa Krawczuka medalem „Za zasługi w rozwoju sportu szkolnego”, który jednocześnie wszedł ponownie w skład Zarządu Wojewódzkiego SZS w Lublinie. Gratulujemy!!!

 

Zarząd LW SZS na lata 2012 – 2016

po. PREZES
Henryk Grundszok

WICEPREZES URZĘDUJĄCY
Henryk Grundszok – Lublin

 

Wiceprezesi

Maciej Kosik – Biała Podlaska
Henryk Pidek – Lublin
Jerzy Prokop – Zamość
Marian Sikorski – Chełm

 

CZŁONKOWIE PREZYDIUM

Ireneusz Rapa – Bystrzyca Stara
Stanisław Polaczuk – Biała Podlaska
Zbigniew Sajda – Lubartów
Józef Łysakowski – Kraśnik
Władysław Matwiej – Dzwola
Andrzej Rumiński – Lublin

 

CZŁONKOWIE ZARZĄDU

Krzysztof Blicharz – Biłgoraj
Tomasz Augustyniak – Chełm
Zbigniew Krawczuk – Hrubieszów
Marta Grzywna – Krasnystaw
Jerzy Prażmo – Łęczna
Andrzej Hulajko – Parczew
Marcin Grzeczyński – Łuków
Robert Kania – Opole Lub.
Sławomir Michna – Puławy
Leszek Kamela – Radzyń
Artur Pacholski – Ryki
Jacek Czerniakowski – Świdnik
Andrzej Gdański – Tomaszów
Andrzej Wysokiński – Włodawa
Jolanta Konieczna – Lublin powiat
Janusz Głębocki – Zamość

 

Z biuletynowego wydania sprawozdania wynika, że we współzawodnictwie powiatów zajmowaliśmy miejsca:

18. 2007/8

16. 2008/9

13. 2009/10

14 . 2010/11

 

Żadnej ze szkół z naszego powiatu i Hrubieszowa w okresie tej kadencji nie udało się w wojewódzkim współzawodnictwie szkół być sklasyfikowanym w pierwszej dziesiątce.

 

W pierwszych trójkach poszczególnych zawodów SZS na szczeblu wojewódzkim zajmowały szkoły:

 

Igrzyska (szkoły podstawowe)

3. SP 3 Hrubieszów – mini koszykówka chłopców 2010/11

3. SP 3 Hrubieszów – mini siatkówka chłopców 2009/10

3. SP 2 Hrubieszów – czwórbój la chłopców 2009/10

 

Gimnazjada

1. G. 3 Hrubieszów chłopcy – LA indywidualnie 2008/9

2. G. Mircze – szachy drużynowe 2008/9

2. G. 3 Hrubieszów – koszykówka chłopców 2008/9

3. G. 3 Hrubieszów – koszykówka chłopców 2009/10

 

Licealiada

1. ZS 3 Hrubieszów – liga LA chłopców 2010/2011

3. ZS 2 Hrubieszów – koszykówka chłopców 2009/10

 

Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Zbigniew Krawczuk od lat nauczyciel wf w ZS nr 2 w Hrubieszowie z sukcesami w rywalizacji międzyszkolnej.