XVIII Bieg Unii Horodelskiej

W niedzielę 29 września na trasie Horodło – Hrubieszów odbył się XVIII Międzynarodowy Bieg Uliczny „Unii Horodelskiej”. Były to jednocześnie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Półmaratonie zaliczane do GP Polski Środkowo – Wschodniej.

Reklamy

Biegi młodzieżowe na krótszych dystansach odbyły się po ulicach Horodła.

***

KOMUNIKAT
Z XVIII MIĘDZYNARODOWEGO BIEGU
UNII HORODELSKIEJ
Horodło – Hrubieszów 28.09.2008 r.

Bieg główny – półmaraton

Kobiety
Lp Nazwisko i imię Ur Klub Wynik Pkt
1 Barwanowa Ilona 72 Ukraina-Symferopol 1.26.57 ——-
2 Żółkiewska Małgorzata 72 Uren Łaszczów 1.33.13 32

Mężczyźni
Lp Nazwisko i imię Ur Klub Wynik Pkt
1 Kuzdra Dariusz 72 Agros Zamość 1.12.25 35
2 Jabłoński Artur 81 Unia Hrubieszów 1.13.45 32
3 Jaszczuk Witali 86 Ukraina -Równe 1.16.54 —–
4 Szady Tomasz 85 Unia Hrubieszów 1.20.39 29
5 Podlipny Marek 74 Bogdanka 1.20.39 27
6 Podleśny Bogumił 68 Kolonia Charęż 1.20.39 26
7 Murat Jan 53 Azoty Puławy 1.23.06 25
8 Nagornyj Taras 84 Ukraina 1.25.52 —–
9 Danielak Tomasz 85 OSKA Czołki 1.26.10 24
10 Gruca Krzysztof 60 Bogdanka 1.26.26 23
11 Szczypek Jan 78 Bogdanka 1.37.34 22
12 Bardzoł Jan 51 Lubartów 1.47.26 21
13 Tus Dariusz 70 ZS Horodło 2.01.36 20
14 Policht Ireneusz 69 Bogdanka 2.04.31 19
15 Grabowski Adrian 90 ZS Horodło N.U

***

KATEGORIE WIEKOWE MĘŻCZYŹNI

20 – 29 lat
Lp Nazwisko i imię Ur Klub sportowy Wynik Punkty
1 Jabłoński Artur 81 Unia Hrubieszów 35
2 Szady Tomasz Unia Hrubieszów 32
3 Danielak Tomasz OSKA Czołki 29

30 – 39 lat
Lp Nazwisko i imię Ur Klub sportowy Wynik Punkty
1 Kuzdra Dariusz 72 Agros Zamość 35
2 Podlipny Marek Bogdanka 32
3 Tus Dariusz ZS Horodło 29

40 – 49 lat
Lp Nazwisko i imię Ur Klub sportowy Wynik Punkty
1 Podleśny Bogumił Charłęż Kolonia 35
2 Gruca Krzysztof Bogdanka 32

50 – 59 lat
Lp Nazwisko i imię Ur Klub sportowy Wynik Punkty
1 Murat Jan Azoty Puławy 35
2 Szczypek Jan Bogdanka 32
3 Bardzoł Jan Lubartów 29

60 lat i starsi
Lp Nazwisko i imię Ur Klub sportowy Wynik Punkty
1 Policht Ireneusz Bogdanka 35

***

BIEGI MŁODZIEŻOWE

Dziewczęta 1998 i młodsze
Lp Nazwisko i imię Ur Klub sportowy Wynik Punkty
1 Rebejko Aneta 99 SP Hulcze 35
2 Charatynowicz Katarzyna 98 SP Horodło 29
3 Ciesielczuk Wiktoria 98 SP 3 Hrubieszów 27
4 Majkut Klaudia 98 SP Horodło 26
5 Semenowicz Klaudia 98 SP Horodło 25
6 Ciesielczuk Oliwia 01 SP 3 Hrubieszów 24
7 Pieczykolan Agata 98 SP Horodło 23
8 Wermij Agata 98 SP Horodło 22
9 Kucharska Katarzyna SP Horodło 21

Chłopcy 1998 i młodsi
Lp Nazwisko i imię Ur Klub sportowy Wynik Punkty
1 Kitliński Michał 98 SP 21 Lublin 35
2 Kobel Łukasz 98 SP Dołhobyczów 32
3 Orlon Patryk 98 SP Horodło 29
4 Olech Arkadiusz 98 SP Hulcze 27
5 Fal Jakub 98 SP Dołhobyczów 26
6 Weremij Jacek 98 SP Horodło 25
7 Ciemięga dawid 98 SP Hulcze 24
8 Hulanicki Piotr 2001 SP Horodło 23

Dziewczęta 1997 – 96
Lp Nazwisko i imię Ur Klub sportowy Wynik Punkty
1 Zebzda Monika 96 SP Horodo 35
2 Jóźwik Marlena 96 SP Dołhobyczów 32
3 Kaczyńska Beata 96 SP Horodło 29
4 Smyk Jagoda 97 SP 2 Hrubieszów 27
5 Mroczkowska Edyta 97 SP Dołhobyczów 26
6 Sadłowska Katarzyna 97 SP Horodło 25
7 Głuszczak Magdalena 96 SP Hulcze 24
8 Werda Ewelina 97 SP Dołhobyczów 23
9 Opolińska Aleksandra 97 SP Dołhobyczów 22
10 Nowak Aleksandra 96 SP Horodło 21
11 Kaczyńska Agnieszka 97 SP Horodło 20
12 Kliczek Monika 96 SP Horodło 19
13 Porada Edyta 96 SP Horodło 18

Chłopcy 1997 – 96
Lp Nazwisko i imię Ur Klub sportowy Wynik Punkty
1 Hraciuk Patryk 96 SP Kopyłów 35
2 Malinowski Adrian 96 SP Kopyłów 32
3 Tokarski Bartłomiej 96 SP Dołhobyczów 29
4 Dańczuk Michał 96 SP Horodło 27
5 Gajewski Przemysław 97 SP Kobło 26
6 Borek Paweł 97 SP Dołhobyczów 25
7 Kościowski Eryk 96 SP 2 Hrubieszów 24
8 Jonak Patryk 97 SP Horodło 23
9 Kościowski Dominik 97 SP 2 Hrubieszów 22
10 Romak Michał 96 SP Horodło 21
11

Dziewczęta 1995 – 94
Lp Nazwisko i imię Ur Klub sportowy Wynik Punkty
1 Worożbit Paulina 94 G Werbkowice 35
2 Wójcicka Dorota 95 G 1 Hrubieszów 32
3 Chochlińska Kamila 94 G Horodło 29
4 Wojciechowska Angelika 94 G Horodło 27
5 Załuska Urszula 95 G Horodło 26
6 Boniewska Magdalena 95 G Horodło 25
7 Steciuk Kamila 94 G Horodło 24
8 Ulanicka Urszula 94 G 2 Hrubieszów 23
9 Paciorkowska Magdalena 95 G Hulcze 22
10 Ogórek Beata 94 G Werbkowice 21

Chłopcy 1995 – 94
Lp Nazwisko i imię Ur Klub sportowy Wynik Punkty
1 Łopocki Szymon 94 G 1 Hrubieszów 35
2 Wroński Bartek 95 G Horodło 32
3 Chiliński Arkadiusz 94 G Horodło 29
4 Łopaciuk Mateusz 94 G Horodło 27
5 Woźniak Michał 95 G Hulcze 26
6 Słoński Michał 95 G Hulcze 25
7 Pędzik Mateusz 95 G 1 Hrubieszów 24
8 Olech Adrian 94 G Hulcze 23
9 Abramiuk Szymon 95 G Werbkowice 22
10 Charatynowicz Damian 95 G Horodło 21
11 Stefaniak Krystian 95 G 3 Hrubieszów 20
12 Bogowski Klaudiusz 95 G Horodło 19

Dziewczęta 1993 – 92
Lp Nazwisko i imię Ur Klub sportowy Wynik Punkty
1 Hojda Maja 93 G 2 Hrubieszów 35
2 Bojarczuka Paulina 92 ZS 2 Hrubieszów 32
3 Ulanicka Marianna 93 ZS 2 Hrubieszów 29
4 Patyjewicz Marta 93 G Horodło 27
5 Kreszczuk Paulina 92 G Hulcze 26

Chłopcy 1993 – 92
Lp Nazwisko i imię Ur Klub sportowy Wynik Punkty
1 Szczerbinki Kamil 92 LO Horodło 35
2 Załuski Albert 92 LO Horodło 32
3 Szostak Paweł 93 G 3 Hrubieszów 29
4 Jaros Dominik 92 ZS 1 Hrubieszów 27
5 Kupiec Paweł 92 ZS 1 Hrubieszów 26
6 Zieliński Emil 93 G Horodło 25
7 Kowalski Grzegorz 93 G 3 Hrubieszów 24
8 Jarosz Mateusz 93 G Hulcze 23
9 Sajdłowski Wojciech 93 G Horodło 22
10 Łepik Kamil 93 G Hulcze 21

Chłopcy 1991 – 90
Lp Nazwisko i imię Ur Klub sportowy Wynik Punkty
1 Mielniczuk Adrian 90 ZS 3 Hrubieszów 35
2 Jeren Sylwester 90 LO Horodło 32

***

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

Bieg główny

Lp Nazwa klubu Punkty
1 Bogdanka 91
2 Unia Hrubieszów 61
3 Agros Zamość 35
4 Uren Łaszczów 32
5 Kolonia Charęż 26
6 Azoty Puławy 25
7 OSKA Czołki 24
8 Lubartów 21
9 ZS Horodło 20

Szkoły Podstawowe – dziewczęta
Lp Nazwa szkoły Punkty
1 SP Horodło 297
2 SP Dołhobyczów 103
3 SP Hulcze 59
4 SP 3 Hrubieszów 51
5 SP 2 Hrubieszów 27

Szkoły Podstawowe – chłopcy
Lp Nazwa szkoły Punkty
1 SP Dołhobyczów 139
2 SP Horodło 121
3 SP Kopyłów 67
4 SP Hulcze 51
5 SP 2 Hrubieszów 46
6 SP 21 Lublin 35
7 SP Kobło 26

Gimnazja – dziewczęta
Lp Nazwa szkoły Punkty
1 G Horodło 158
2 G 2 Hrubieszów 58
3 G Werbkowice 56
4 G Hulcze 48
5 G 1 Hrubieszów 32

Gimnazja – chłopcy
Lp Nazwa szkoły Punkty
1 G Horodło 175
2 G Hulcze 118
3 G 3 Hrubieszów 73
4 G 1 Hrubieszów 59
5 G Werbkowice 22

Szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta
Lp Nazwa szkoły Punkty
1 ZS 2 Hrubieszów 61

Szkoły ponad gimnazjalne – chłopcy
Lp Nazwa szkoły Punkty
1 LO Horodło 99
2 ZS 1 Hrubieszów 53
3 ZS 3 Hrubieszów 35

Organizatorami biegów były:
– Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego – Rada i Burmistrz Miasta Hrubieszowa
– Rada i Wójt Gminy Horodło
– Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie
– Rada i Wójt Gminy Hrubieszów
– Hrubieszowski Dom Kultury
– Gminny Ośrodek Kultury w Horodle
– Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów
– Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

zobacz zdjęcia >>