XVIII Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym

W XVIII Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym rozegranym w sali Zespół Szkół Miejskich Nr 3 udział wzięło 62 zawodników i rozegrano 180 pojedynków indywidualnych.

Reklamy

Turniej rozegrany był w formule open. Rywalizacja toczyła się o Puchar Dyrektora Cukrowni Werbkowice, dyplomy oraz nagrody w postaci produktów reklamowych Cukrowni Werbkowice oraz Firmy „Herbapol” z Lublina. Tradycyjnie Market Kaufland ufundował dla uczestników turnieju słodki poczęstunek i napoje.

Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Łukasz Kowalczuk przed Kamilem Karpiukiem (obaj z Gozdowa), trzeci Adam Drop (Podhorce). Miejsca pozostałych zawodników w komunikacie poniżej.

Organizator
Zbigniew Krawczuk

 

KOMUNIKAT

XVIII GRAND PRIX  HRUBIESZOWA – TENIS STOŁOWY

DN.2511.2012 r.

 

 L.p

NAZWISKO         IMIĘ

XVIII GP

miejscowość

1

KOWALCZUK ŁUKASZ

100

Gozdów

2

KARPIUK KAMIL

90

Gozdów

3

DROP ADAM

80

Podhorce

4

MAZUREK DARIUSZ

70

Gozdów

5

DĄBROWSKI  DAMIAN

65

Podhorce

6

KROPOP DAWID

60

Podhorce

7

RÓŻYCKI MATEUSZ

55

Zamość

8

NIEDZWIEDZ  BARTŁOMIEJ

50

Mircze

9

SŁUPSKI KAMIL

48

Podhorce

10

BIEŃKO  MAREK 

46

Podhorce

11

GAŁAN  ŁUKASZ

45

Gozdów

12

MAZUREK  SZYMON

44

Gozdów

13

PACHLA ANDRZEJ

43

Hrubieszów

14

ESING  ERNEST

42

Gozdów

15

KOWALCZUK JAROSŁAW

41

Gozdów

16

DĄBROWSKI KAMIL

40

Podhorce

17

KRUPIŃSKI ADAM

39

Zamość

18

WAWER KRZYSZTOF

38

Gozdów

19

KUTERA SZYMON

36,5

Teptiuków

19

GOCH DOMINIK

36,5

Podhorce

21

GIERSZON KAMIL

34,5

 

21

SZELEPAJŁO  KAMIL

34,5

Mircze

23

KLUCZEK PAWEŁ

32,5

Gozdów

23

JASKORSKI KAROL

32,5

   Moroczyn

25

KOWALCZUK WERONIKA

31

Gozdów

26

TUREK PAWEŁ

30

Terebiń

27

CHODOROWSKI  RAFAŁ

28,5

Podhorce

27

KLAMER  ŁUKASZ

28,5

Mircze

29

TUREK KAMIL

27

Terebiń

30

KOŁODZIEJEK  DARIUSZ

26

Sahryń

31

CIESIELCZUK MIROSŁAW

24,5

Hrubieszów

31

CIESIELCZUK WIKTORIA

24,5

Hrubieszów

33

WYSKIEL PATRYK

21,5

Podhorce

33

HORNIAK KRZYSZTOF

21,5

Podhorce

33

DACIUK DAMIAN

21,5

Hrubieszów

33

GZIK PAWEŁ

21,5

Hrubieszów

37

CAPIUK PAWEŁ

17,5

Hrubieszów

37

ŁUKASZCZYK JAKUB

17,5

Sahryń

37

MAZUR MONIKA

17,5

Terebiń

37

KUTERA  MAGDALENA

17,5

Teptiuków

41

CAPIUK PIOTR

13,5

Hrubieszów

41

SOŁODUCHA GRZEGORZ

13,5

Sahryń

41

DORMAN DANIEL

13,5

 

41

LIGOCKI KAMIL

13,5

Wronowice

45

SYTY  SŁAWOMIR

9,5

Gozdów

45

ADAMOWICZ DAWID

9,5

Terebiń

45

CIESIELCZUK OLIWIA

9,5

Hrubieszów

45

JASINA  PAULINA

9,5

Brodzica

49

KOZDRÓJ  KAMIL

5,5

Mircze

49

KUSZTYKIEWICZ PAULINA

5,5

Terebiń

49

GRENIUK KRYSTIAN

5,5

 

49

GRENIUK ADRIAN

5,5

Chyżowice

53

CHĘTNIK MICHAŁ

2

 

53

ADAMOWICZ MATEUSZ

2

Terebiń

53

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

2

Czerniczyn

53

CZARNECKI SZYMON

2

Hrubieszów

57

CZERWIENIEC KAROLINA

1

Sahryń

57

ŁUKASZCZYK  KAROL

1

Mircze

57

ZWOLAK KRZYSZTOF

1

Sahryń

57

SAGAN  ARTUR

1

Hrubieszów

61

KRASNODĘBSKA MONIKA

1

Sahryń

61

KASPRUK KACPER

1

Hrubieszów

Opracowała: Dominka Serafin