XXI Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym

W niedzielę 24 lutego w sali Zespołu Szkół Miejskich nr 3 rozegrano kolejne XXI Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym. Do udziału zgłosiło się 50 zawodników.

Reklamy

Grano w kategorii open. Rozegrano 162 pojedynki indywidualne.

Jak zwykle nie zabrakło zaciętych pojedynków i dramatycznych końcówek. W finale Patryk Kowalczuk pokonał Patyka Bednarza. W meczu o trzecie miejsce Tomasz Słupski wygrał z Markiem Jarzyńskim.

Tradycyjnie uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek i napoje od wspierających firm Kaufland i Tesco, a zwycięzcy nagrody od Firmy Herbapol.

Kolejne XXII Grand Prix Hrubieszowa zostało zaplanowano na 17 marca.

Zapraszamy!


Organizator: Zbigniew Krawczuk
UKS Ogólniak

 

Wyniki XXI Grand Prix:

Miejsce Nazwisko i imię
1. KOWALCZUK PATRYK
2. BEDNARZ PATRYK
3. SŁUPSKI TOMASZ
4. JARZYŃSKI MAREK
5. PACHLA ANDRZEJ
6. DĄBROWSKI DAMIAN
7. MAZUREK DARIUSZ
8. SŁUPSKI KAMIL
9. KOWALCZUK ŁUKASZ
10. RÓŻYCKI MATEUSZ
11. ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW
12. KARPIUK KAMIL
13. WAWER KRZYSZTOF
14. GIERSZON KAMIL
15. KROPOP DAWID
16. BIEŃKO MAREK
17. NIEDZWIEDŻ BARTŁOMIEJ
18. MAZUREK SZYMON
19. KRUPIŃSKI ADAM
20. KUTERA SZYMON
21. GOCH DOMINIK
22. SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ
23. BRZUZAN JAN
24. KOWALCZUK WERONIKA
25. POLAK ŁUKASZ
26. KORONOWICZ ZBIGNIEW
27. WYSKIEL PATRYK
28. GRENIUK KRYSTIAN
29. SZELEPAJŁO KAMIL
30 GRENIUK ADRIAN
31. RODZIEWICZ
32. CAPIUK PAWEŁ
33. JASKORSKI KAROL
34. CHODOROWSKI RAFAŁ
35. PANASIEWICZ ROBERT
36. JASINA PAULA
37. SKOTNICKI MATEUSZ
38. KUTERA MAGDALENA
39. KUŻNIARSKI KACPER
40 CIESIELCZUK WIKTORIA
41. ZAREK WERONIKA
42. OMELCZUK NATALIA
43. HORNIAK KRZYSZTOF
44. GARDYŃSKI EMIL
45. CIESIELCZUK MIROSŁAW
46. KRASUCKI REMIGIUSZ
47. CIESIELCZUK OLIWIA
48. SKRZYŃSKI GRZEGORZ
49. KANIUGA GRZEGORZ
50. PANASIEWICZ KAROLINA

 

Ranking po XXI GP:

lp Nazwisko i imię Miejscowość XVI GP XVIIGP XVIIIGP XIX GP XX GP XXI GP RAZEM
1. KOWALCZUK PATRYK Gozdów 80 60 80 100 100 100 520
2. SŁUPSKI TOMASZ Podhorce 48 90 90 65 65 80 438
3. BEDNARZ PATRYK Werbkowice 70 50 70 80 70 90 430
4. JARZYŃSKI MAREK Hrubieszów 100 48 x 90 90 70 398
5. KOWALCZUK ŁUKASZ Gozdów 55 55 100 48 80 48 386
6. DĄBROWSKI DAMIAN Podhorce 65 80 65 55 60 60 385
7. KARPIUK KAMIL Gozdów 50 46 90 60 55 44 345
8. ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW Hrubieszów 31 65 65 46 50 45 302
9. MAZUREK DARIUSZ Gozdów 36 37 70 44 39 55 281
10. ESING ERNEST Gozdów 44 70 42 70 48 x 274
11. RÓŻYCKI MATEUSZ Zamość 46 35 55 50 33 46 265
12. KROPOP DAWID Podhorce 43 34 60 33 45 41 256
13. NIEDZWIEDŻ BARTŁOMIEJ Mircze 38 43 50 43 37 39 250
14. PACHLA ANDRZEJ Hrubieszów 39 36 43 x 43 65 226
15. BIEŃKO MAREK Podhorce 28 38 46 37 36 40 225
16. GIERSZON KAMIL Gozdów 30 42 34,5 36 38 42 222,5
17. MAZUREK SZYMON Gozdów 17 41 44 40 40 38 220
18. WAWER KRZYSZTOF Gozdów x 45 38 45 42 43 213
19. KUTERA SZYMON Teptiuków 37 32 36,5 23 41 36 205,5
20. GOCH DOMINIK Podhorce 23 40 36,5 34 29 35 197,5
21. GILEWSKI KRZYSZTOF Kol.Sitno 90 100 x x x x 190
22. DROP ADAM Podhorce x x 80 41 46 x 167
23. KRUPIŃSKI ADAM Zamość 10 8 39 38 35 37 167
24. SŁUPSKI KAMIL Podhorce x 23 48 x 44 50 165
25. JASKORSKI KAROL Moroczyn 14 28 32,5 31 28 23 156,5
26. KOWALCZUK WERONIKA Gozdów 20 7 31 32 32 32 154
27. SZELEPAJŁO KAMIL Mircze 1 29 34,5 30 25 27 146,5
28. KLUCZEK PAWEŁ Gozdów 40 30 32,5 20 x x 122,5
29. WYSKIEL PATRYK Podhorce 9 27 21,5 x 31 29 117,5
30. HERBIN DANIEL Horodło 35 45 x x 34 x 114
31. CIESIELCZUK MIROSŁAW Hrubieszów 32 x 24,5 19 26 11 112,5
32. CAPIUK PAWEŁ Hrubieszów 27 6 17,5 15 17 24 106,5
33. DĄBROWSKI KAMIL Podhorce x 24 40 39 x x 103
34. GAŁAN ŁUKASZ Gozdów 34 22 45 x x x 101
35. POLAK ŁUKASZ Mircze x 33 x 35 x 31 99
36. GZIK PAWEŁ Hrubieszów 19 31 17,5 29 x x 96,5
37. JASINA PAULA Brodzica 16 17 9,5 26 x 20 88,5
38. SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ 45 39 x x x 34 84
39. CAPIUK PIOTR Hrubieszów 1 14 13,5 25 30 x 83,5
40. GRENIUK KRYSTIAN Chyżowice 1 5,5 5,5 17 24 28 81
41. CHODOROWSKI RAFAŁ Podhorce x 1 28,5 28 x 22 79,5
42. ZAREK WERONIKA 6 25 x 13 18 15 77
43. HORNIAK KRZYSZTOF Podhorce 18 3 21,5 14 x 13 69,5
44. GRENIUK ADRIAN Chyżowice 1 1 5,5 16 20 26 69,5
45. TUREK PAWEŁ Terebiń 21 18 30 x x x 69
46. KORONOWICZ ZBIGNIEW Czerniczyn 41 x x x 27 30 68
47. KUTERA MAGDALENA Teptiuków 8 1 17,5 9,5 14 18 68
48. CIESIELCZUK WIKTORIA Hrubieszów x x 24,5 27 x 16 67,5
49. TUREK KAMIL Terebiń 26 11 27 x x x 64
50. LEMIŃSKA PAULINA Horodło 22 26 x x 15 x 63
51. KOMOROWSKI DAMIAN 60 x x x x x 60
52. BRZUZAN JAN Czerniczyn x x x x 23 33 56
53. KUŻNIARSKI KACPER Hrubieszów x 1 x 18 16 17 52
54. SKOTNICKI MATEUSZ Podhorce 24 x x x 21 x 45
55. KOWALSKI PIOTR x x x 21 22 x 43
56. KOŁODZIEJEK DARIUSZ Sahryń 1 15 26 x x x 42
57. WAWER DARIUSZ Gozdów x x x 42 x x 42
58. KOWALCZUK JAROSŁAW Gozdów x x 41 x x x 41
59. MAZUR MONIKA Terebiń 1 13 17,5 9,5 x x 41
60. ŁUKASZCZYK JAKUB Sahryń 13 10 17,5 x x x 40,5
61. ŁĘCZYCKI ANDRZEJ 40 x x x x x 40
62. KRAWCZUK ZBIGNIEW Hrubieszów 33 x x x x x 33
63. SKRZYŃSKI GRZEGORZ Czerniczyn 1 x 2 9,5 12 8 32,5
64. RODZIEWICZ PAWEŁ Gozdów x x x 7 x 25 32
65. SOŁODUCHA GRZEGORZ Sahryń 6 1 13,5 9,5 x x 30
66. DORMAN DANIEL Hrubieszów 3 1 13,5 12 x x 29,5
67. OLIWIAK BEATA Strzyżów 25 4 x x x x 29
68. NIEDZWIEDŻ BOGUSŁAW Mircze 29 x x x x x 29
69. KLAMER ŁUKASZ Mircze x x 28,5 x x x 28,5
70. FILA KAROL Warszawa x x x 24 x x 24
71. SKOTNICKI PATRYK Podhorce x x x 5 x 19 24
72. BANASZEK ANDRZEJ Hrubieszów 3 20 x x x x 23
73. KRUSIEWICZ ERNEST Warszawa x x x 22 x x 22
74. DACIUK DAMIAN Hrubieszów x x 21,5 x x x 21,5
75. SYTY SŁAWOMIR Gozdów 11 1 9,5 x x x 21,5
76. BARTNIK DOMINIK x 21 x x x x 21
77. PANASIEWICZ ROBERT x x x x x 21 21
78. CIESIELCZUK OLIWIA Hrubieszów 1 x 9,5 x x 9 19,5
79. BRZUZAN DANIEL Czerniczyn x x x x 19 x 19
80. KOZDRÓJ KAMIL Mircze 12 x 5,5 x x x 17,5
81. CHĘTNIK MICHAŁ 13 2 2 x x x 17
82. GARDYŃSKI ALBERT x 16 x x x x 16
83. KUSZTYKIEWICZ PAULINA Terebiń 1 5 9,5 x x x 15,5
84. SKIBA ŁUKASZ 15 x x x x x 15
85. OMELCZUK NATALIA x 1 x x x 14 15
86. LIGOCKI KAMIL Wronowice 1 x 13,5 x x x 14,5
87. SMUSZ JAKUB Gozdów x x x x 13 x 13
88. GARDYŃSKI EMIL x 1 x x x 12 13
89. ADAMOWICZ DAWID Terebiń 1 1 9,5 x x x 11,5
90. KRASUCKI REMIGIUSZ x x x x x 10 10
91. KANIUGA GRZEGORZ X X X X X 7 7
92. KOWALSKI KORDIAN x x x 6 x x 6
93. PANASIEWICZ KAROLINA X X X X X 6 6
94. CZERWIENIEC KAROLINA Sahryń 1 2 1 x x x 4
95. KSIĘŻYK MIKOŁAJ x x x 4 x x 4
96. ZAROFFE MICHAŁ Hrubieszów 3 x x x x x 3
97. SALOMON DAWID 1 2 x x x x 3
98. ADAMOWICZ MATEUSZ Terebiń x 1 2 x x x 3
99. POLIKOWSKI ADRIAN Podhorce x x x 3 x x 3
100. CZARNECKI SZYMON Hrubieszów x x 2 x x x 2
101. KURZEPA ARKADIUSZ 1 1 x x x x 2
102. ŁUKASZCZYK KAROL Mircze x x 1 x x x 1
103. ZWOLAK KRZYSZTOF Sahryń x x 1 x x x 1
104. SAGAN ARTUR Hrubieszów x x 1 x x x 1
105. KRASNODĘBSKA MONIKA Sahryń x x 1 x x x 1
106. KASPRUK KACPER Hrubieszów x x 1 x x x 1
107. KUCZEWSKI OSKAR Hrubieszów x 1 x x x x 1
108. PAWLOS KLAUDIA x 1 x x x x 1
109. MACIUK KAMIL x 1 x x x x 1
110. ADAMOWICZ KAMILA x 1 x x x x 1
111. DROŻDZAK ADRIAN x 1 x x x x 1
112. DEC DAWID x 1 x x x x 1
113. KUROWSKI TOMASZ 1 x x x x x 1
114. KOWALSKI MARCIN 1 x x x x x 1
115. OLSZOWY ANNA 1 x x x x x 1
116. CZARNOTA ŁUKASZ 1 x x x x x 1
117. BAJURKA SZYMNON 1 x x x x x 1
Opracowała : Dominika Serafin

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają:

Krawczuk Zbigniew