Z historii SZS: Tenis stołowy drużynowy – Powiatowe Igrzyska Dzieci

W ostatnim roku szkolnym 2019/2020 udało się jeszcze przed wprowadzonymi obostrzeniami rozegrać mistrzostwa powiatu w ramach Igrzysk Dzieci z klas VI – V w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Wygrały zespoły dziewcząt i chłopców z SP 1 Hrubieszów. A jak to w innych latach było – o tym poniżej.

Reklamy

 

Powiatowe Igrzyska Dzieci  – Tenis stołowy drużynowy

Klasy VI i młodsze – Dziewczęta

 

Drużynowo

 

Dziewczęta – klasa VI/V

Rok szkolny

1993/1994 – SP Wiszniów

1994/1995 – SP Kozodawy

1995/1996 – SP Kryłów

1996/1997 – SP Kryłów

1997/1998 – SP Horodło

1998/1999 – SP Stefankowice

1999/2000 – SP Stefankowice

 

2000/2001 – SP 3 Hrubieszów

2001/2002 – SP 3 Hrubieszów

2002/2003 – SP Alojzów

2003/2004 – SP Podhorce

2004/2005 – SP Wiszniów

2005/2006 – SP Kryłów

2006/2007 – SP Kryłów

2007/2008 – SP Teratyn

2008/2009 – SP Podhorce

2009/2010 – SP Wiszniów

 

2010/2011 – SP 3 Hrubieszów

2011/2012 – PSP Gozdów

2012/2013 – Publiczna Szkoła Podstawowa Gozdów

2013/2014 – ZSM 1 SP Hrubieszów

2014/2015 – ZSM 1 SP Hrubieszów

2015/2016 – ZS Werbkowice

2016/2017 – ZSM 1 SP Hrubieszów

2017/2018 – SP 1 Hrubieszów

2018/2019 – SP 1 Hrubieszów

2019/2020 – SP 1 Hrubieszów

 

2020/2021 – ?

 

Kto ile razy wygrał?

6x – SP 1 Hrubieszów

4x – SP Kryłów

3x – SP 3 Hrubieszów

2x –  SP Podhorce

3x – SP Wiszniów

2x – PSP Gozdów

1x – SP Teratyn

2x – SP Stefankowice

1x – SP Alojzów

1x – ZS Werbkowice

1x – SP Kozodawy

1x – SP Horodło

 

***

 

Chłopcy klasa VI/V

 

Rok szkolny

1993/1994 – SP 3 Hrubieszów

1994/1995 – SP 3 Hrubieszów

1995/1996 – SP 3 Hrubieszów

1996/1997 – SP Kryłów

1997/1998 – SP Podhorce

1998/1999 – SP Alojzów

1999/2000 – SP Werbkowice

 

2000/2001 – SP Podhorce

2001/2002 – SP Podhorce

2002/2003 – SP Werbkowice

2003/2004 – SP Werbkowice

2004/2005 – SP Przewodów

2005/2006 – SP Podhorce

2006/2007 – SP Kryłów

2007/2008 – SP Gozdów

2008/2009 – SP Gozdów

2009/2010 – SP Gozdów

 

2010/2011 – SP Gozdów

2011/2012 – SP Gozdów

2012/2013 – SZS Mircze

2013/2014 – SP Wiszniów

2014/2015 – PSP Gozdów

2015/2016 – ZS Werbkowice

2016/2017 – ZSM SP 1 Hrubieszów

2017/2018 – SP 1 Hrubieszów

2018/2019 – SP 1 Hrubieszów

2019/2020 – SP 1 Hrubieszów

 

2020/2021 – ?

 

Kto ile razy wygrał w w/w okresie?

6x – SP Gozdów

4x – SP Werbkowice

4x – SP 1 Hrubieszów

3x – SP 3 Hrubieszów

4x – SP Podhorce

1x – SP Przewodów

2x – SP Kryłów

1x – SZS Mircze

1x – SP Wiszniów

1x – SP Alojzów

 

***

 

Rok szkolny 2001/2002

KOMUNIKAT Z POWIATOWYCH IGRZYSK W  DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM, HALA SP 3 HRUBIESZÓW 14 XII 2001 R0K.

W zawodach wzięło udział 33 zawodników (w tym 15 dziewcząt) z 6 szkół. SYSTEM PUCHAROWY:

 

KOLEJNOŚĆ OSTATECZNA,

 

DZIEWCZĘTA ur. 1991 i mł. Kl. IV i mł:

1. WISZNIÓW – op. B. Barszcz;

Skład druzyny :Kawka, Kot;

2. TEREBIN – op. K. Skawińska;

Skład drużyny: Wołos, Turek;

 

CHŁOPCY ur. 1991 i mł.:

1. WERBKOWICE – op. A. Dołowy;

Skład drużyny: Kusiak, Czarnecki;

2. KRYŁÓW – op. R. Wieczorek;

Skład drużyny: Barczuk, Drączkowski;

3. Hrubieszów nr 3 – op. M. Cisło;

Skład drużyny: Maciejewski, Pokrywka;

 

DZIEWCZĘTA ur. 1989/90 klasy VI/V:

1. HRUBIESZÓW 3 – op. M.Cisło;

Skład drużyny: Zalewska, Krawczuk;

2. WISZNIÓW – op. B. Barszcz;

Skład drużyny: Ślepko, Pasek;

3. Werbkowice – op. A. Dołowy;

Skład drużyny: Kowalska, Kaczoruk;

 

CHŁOPCY ur. 1989/90:

1. PODHORCE – op. G. Drop;

Skład drużyny: Dąbrowski, Słupski;

2. WISZNIÓW – op. B. Barszcz;

Skład drużyny Badyła, Tomaszewski;

3. Hrubieszów 3 – op. M. Cisło;

Skład drużyny: Kozaczuk, Rytkowski;

 

Dla trzech najlepszych zespołów zostały wręczone dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe. ZAWODY REJONOWE DLA DWÓCH PIERWSZYCH ZESPOŁÓW odbędą się 22 I 2002 r. w SP 3 W HRUBIESZOWIE o godz. 10.00. Organizator – Janina Ewa Kitlińska

 

***

 

Rok szkolny 2013/2014 

POWIATOWE IGRZYSKA SZS DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY

9 stycznia 2014 r. w sali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie odbył się powiatowy turniej drużynowych Igrzysk Szkolnego Związku Sportowego w tenisie stołowym.


Wyniki zawodów:


Rocznik 2003 i młodsi kl. IV i mł.

 

Dziewczęta:

1. Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie w składzie: Dziedzic Angelika, Naja Julia, Hrycuniak Martyna

2. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie w składzie: Hojda Julia, Wójtowicz Rozalia

 

Chłopcy:

1. Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie w składzie: Belina Dawid, Smusz Jakub

2. Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie w składzie: Herda Michał, Dziedzic Przemysław, Czajkowski Maciej

3. Szkoła Podstawowa w Wiszniowie w składzie: Jędra Dominik, Wlaź Szymon

4. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie w składzie: Wanarski Szymon, Budzyński Tomasz


Rocznik 2001 – 2002 kl. VI/V

 

Dziewczęta:

1. Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie w składzie: Łopocka Kamila, Sądej Jagoda, Stecko Malwina

2. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie w składzie: Ciesielczuk Oliwia, Bachusz Marta

3. Publiczna Szkoła Podstawowa w Podhorcach w składzie: Menduś Aleksandra, Prus Alicja

4. Szkoła Podstawowa w Wiszniowie w składzie: Kuźnicka Klaudia, Litwin Wiktoria

5. Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie w składzie: Kaczoruk Klaudia, Kwasek Dominika

 

Chłopcy:

1. Szkoła Podstawowa w Wiszniowie w składzie: Jewuła Konrad, Smolinski Adrian

2. Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie w składzie: Chorzępa Damian, Stronkowski, Gąska Dawid

3. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie w składzie: Capiuk Paweł, Blicharz Michał, Pietrusiewicz Filip

 

Opiekunowie drużyn:

Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie – op.Pachla Andrzej

Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie – op.Lenard Tomasz, Stefaniak Iwona, Szlonzak Tomasz, Różanska Joanna

Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie – op.Królicki Tomasz

Publiczna Szkoła Podstawowa w Podhorcach – op.Królicki Tomasz

Szkoła Podstawowa w Wiszniowie – op. Nowosad Czesława

 

Awans do zawodów rejonowych uzyskały po dwie pierwsze drużyny z każdej kategorii wiekowej. Życzymy powodzenia w rozgrywkach rejonowych.

Składamy podziękowanie Dyrektorowi Zespołu Szkół Miejskich Nr 1 za udostępnienie sali wraz ze sprzętem do rozgrywek. 

Organizatorzy: Zbigniew Krawczuk, Maciej Łyko – PSZS Hrubieszów

 

Wyszukał i opracował – Marek A. Kitliński (mak)

 


 

Zobacz też:

SPORT – Z historii SZS: Koszykówka – powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej dla klas VIII-VII

SPORT – Z historii SZS: Igrzyska Powiatowe Dzieci – Czwórbój lekkoatletyczny