Za nami 42 Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym

W hali Zespołu Szkół nr 2 rywalizowało 32 zawodników w kategorii open. Rozegrano 96 pojedynków indywidualnych. Po raz kolejny w tym sezonie wygrał Patryk Bednarz z Werbkowic, pokonując Józefa Szewczyka z Krasnego. W meczu o miejsce trzecie Patryk Wyskiel z Podhorzec pokonał Jana Śwista z Zamościa.

Reklamy

 

Wyniki

XLII GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM
HRUBIESZÓW dn.26.04.2015 r

Reklamy

lp      NAZWISKO  IMIĘ  MIEJSCOWOŚĆ   PUNKTY
1       BEDNARZ PATRYK  Werbkowice      100
2       SZEWCZYK JÓZEF  Krasne  90
3       WYSKIEL PATRYK  Podhorce        80
4       ŚWIST JAN       Zamość  70
5       PACHLA ANDRZEJ  Hrubieszów      65
6       SULIKOWSKI MARIUSZ       Zamość 60
7       DĄBROWSKI DAMIAN        Podhorce        55
8       GAŁAN ŁUKASZ    Gozdów  50
9       NIEDZWIEDŻ  BARTŁOMIEJ  Mircze  48
10      POWROŹNIAK JAROSŁAW     Nielisz 46
11      MASICZ PAWEŁ    Gozdów  45
12      BIEŃKO MAREK    Podhorce        44
13      KRUPIŃSKI ADAM  Zamość  43
14      GRESZETA IGOR   Hrubieszów      42
15      SMUSZ JAKUB     Gozdów  41
16      KOROL JAKUB     Hrubieszów      40
17      KARPIUK KAMIL   Gozdów  39
18      FRYKOWSKI JACEK Czerniczyn      38
19      MAJDAŃSKI IGNACY        Wysokie 37
20      HUKOWSKI ZYGMUNT        Zamość  36
21      ŚRODECKI WOJCIECH       Łuszków 35
22      SZOZDA MICHAŁ           34
23      KRUK ANDRZEJ    Zamość  33
24      KNYSZ RAFAŁ     Werbkowice      32
25      ŁUBKOWSKI ZBYSZEK       Hrubieszów      31
26      DACIUK DOMINIK  Hrubieszów      30
27      MISIARZ PAWEŁ   Łysa Góra       29
28      HORNIAK KRZYSZTOF       Podhorce        28
29      OLIWIAK BEATA   Strzyżów        27
30      DZIEWULSKI BARTŁOMIEJ   Hrubieszów      26
31      MACIĄG ADRIAN   Modryń  25
32      KUDREL MARIUSZ  Szpikołosy      24

       

RANKING  GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM
SEZON 2014/15 (po dziewięciu turniejach)

lp      NAZWISKO  IMIĘ  MIEJSCOWOŚĆ     PUNKTY
1       BEDNARZ PATRYK  Werbkowice      870
2       WYSKIEL PATRYK  Podhorce        579
3       PACHLA ANDRZEJ  Hrubieszów      506
4       MAJDAŃSKI IGNACY        Wysokie 422
5       KRUPIŃSKI ADAM         Zamość   408
6       NIEDZWIEDŻ  BARTŁOMIEJ  Mircze  404
7       ŁUBKOWSKI ZBYSZEK       Hrubieszów      400
8       SŁUPSKI  TOMASZ Podhorce        388
9       GAŁAN ŁUKASZ    Gozdów  379
10      KUTERA SZYMON   Teptiuków       333
11      ŚRODECKI WOJCIECH       Łuszków 324
12      POLAK ŁUKASZ    Marysin 304
13      HORNIAK KRZYSZTOF       Podhorce        299
14      DACIUK DOMINIK  Hrubieszów      294
15      SMUSZ JAKUB     Gozdów  288
16      DĄBROWSKI DAMIAN        Podhorce        286
17      MASICZ PAWEŁ    Gozdów  262
18      KRAWCZUK EWELINA        Hrubieszów      250
19      JARZYŃSKI MAREK Hrubieszów      250
20      KARPIUK KAMIL   Gozdów  239
21      KOROL JAKUB     Hrubieszów      239
22      POWROŹNIAK JAROSŁAW     Nielisz 228
23      SZYMAŃSKI ROBERT        Hrubieszów      216
24      HUKOWSKI ZYGMUNT        Zamość  211
25      JASINA PAULA    Hrubieszów      187
26      GRESZETA IGOR   Hrubieszów      187
27      RAFALSKI PIOTR  Werbkowice      179
28      KUTERA  MAGDALENA       Teptiuków       179
29      SKRZYŃSKI GRZEGORZ      Czerniczyn      157
30      HERDA MICHAŁ    Hrubieszów      149
31      SULIKOWSKI MARIUSZ      Zamość  147
32      MAZUREK DARIUSZ Gozdów  146
33      KRUK ANDRZEJ    Zamość  139
34      MISIARZ PAWEŁ   Łysa Góra       138
35      ŚWIST JAN       Zamość  135
36      SZEWCZYK JÓZEF  Krasne  129
37      OLIWIAK BEATA   Strzyżów        113
38      KUDREL MARIUSZ  Szpikołosy      107
39      KUTERA ALEKSANDRA       Teptiuków       104
40      KNYSZ RAFAŁ     Werbkowice      103
41      RÓŻYCKI MATEUSZ Zamość  102
42      FRYKOWSKI JACEK Czerniczyn      96
43      DACIUK KAMIL    Hrubieszów      93
44      TEREBIŃSKI JACEK        Tarnogóra       92
45      KOWALCZUK PATRYK        Borne Sulinowo  90
46      DACIUK BRAJAN   Hrubieszów      83
47      BIEŃKO MAREK    Podhorce        83
48      JASKORSKI KAROL Moroczyn        82
49      WESOŁOWSKI MACIEJ       Gozdów  76
50      MARTYNIUK JACEK Zamość  68
51      KOWALCZUK ŁUKASZ        Borne Sulinowo  65
52      KORDA RADOSŁAW  Werbkowice      65
53      KORDA OLEK      Werbkowice      64
54      FILA  ARKADIUSZ Hrubieszów      64
55      SŁUPSKI KAMIL   Podhorce        61
56      SZOZDA MICHAŁ           51
57      JAROSZ ŁUKASZ   Werbkowice      50
58      SACHARCZUK JERZY        Holandia        48
59      HERBIN DANIEL   Horodło 48
60      MACIĄG ADRIAN   Modryń  46
61      GOCH DOMINIK    Podhorce        44
62      CHORZĘPA DAMIAN Hrubieszów      44
63      SZELEPAJŁO  KAMIL       Mircze  41
64      KOWALCZUK WERONIKA      Borne Sulinowo  41
65      ŚLIWIŃSKI MIECZYSŁAW    Hrubieszów      39
66      LIPIAN SŁAWOMIR         35
67      SKÓRZEWSKI ANTONI       Zamość  32
68      BYLINA DAWID    Gozdów  31
69      MULAWA  Zamość  31
70      BORYS SERGIEJ   Ukraina 30
71      MISIASZEK KACPER        Hrubieszów      30
72      GREŃ PATRYK     Hrubieszów      29
73      KOWALSKI PIOTR  Hrubieszów      29
74      LEMIŃSKA PAULINA        Horodło 29
75      JĘDRZEJEWSKI ŁUKASZ     Werbkowice      28
76      DZIEWULSKI BARTŁOMIEJ   Hrubieszów      26
77      KITLIŃSKI MAREK HUBERT  Lubartów        24
78      KOWALSKI KORDIAN        Hrubieszów      23
79      SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ    Czerniczyn      23
80      SZOZDA MICHAŁ           22
81      FLIS WIESŁAW    Hrubieszów      21
82      TRYCH MIŁOSZ    Hrubieszów      19
83      LEWANDOWSKA JOANNA              18
84      SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ    Hrubieszów      18
85      FLIS WIESŁAW    Hrubieszów      15
86      MACIĄG ADRIAN   Mircze  14
87      TRYCH MIŁOSZ    Hrubieszów      13
88      SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ    Hrubieszów      11



Organizator:UKS Ogólniak

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: