Za nami Festiwal Sztafet – Sztafetowe Biegi Przełajowe SZS

27 września na stadionie HOSiR odbył się Festiwalu Sztafet – Sztafetowe Biegi Przełajowe. Organizatorami imprezy były: Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który ufundował dla najlepszych drużyn puchary oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.

Reklamy

 

Do zawodów rejonowych awansowały po dwie najlepszy drużyny w każdej kategorii. Zawody rejonowe zostaną rozegrane 5 października w Tomaszowie Lubelskim. PSZS dziękuje Dyrekcji HOSiR za pomoc przy organizacji imprezy.

 

***

 

Festiwal Sztafet

Sztafetowe Biegi Przełajowe

w ramach Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego

27.09.2017

 

Igrzyska Dzieci:

 

Dziewczęta:

SP 3 Hrubieszów- 15:40,54

SP Mircze- 16:16;44

SP 1 Hrubieszów- 16:23,82

SP Horodło- 16:30,80

SP 2 Hrubieszów- 17:02,91

SP Werbkowice- 17:41,06

 

Składy:

SP 3 Hrubieszów: Feliksiak Aleksandra,Grądzka Dominika,Kaniuga Julia, Ogłaza Nina,Roman Oliwia,Studzińska Klaudia,Wójtowicz Aldona, Wójtowicz Greta

SP Mircze: Bończyk Emilia,Chimczuk Weronika, Mazurek Kinez, Osińska Aleksandra, Tomaszewska Oliwia, Wójcik Wiktoria

SP 1 Hrubieszów: Kieda Patrycja, Obszyńska Martyna, Panasiewicz Martyna, Radomińska Karolina, Szykuła Oliwia, Wilkos Maja

SP Horodło: Aronowska Anna, Czerwińska Kinga, Jańczuk Karolina, Juźwiak Oliwia, Paćkowska Nikola, Slawińska Nikola, Szpyrka Julia, Wojciechowska Julia

SP 2 Hrubieszów: Dziewiczkiewicz Oliwia, Kowalczyk Oliwia, Kowalczyk Wiktoria, Malec Aleksandra, Nowak Oliwia, Pawłowska Patrycja, Puchalska Róża, Szala Laura, Świgost Emilia

SP Werbkowice: Bałakut Wiktoria, Cymborska Oliwia, Michalewska Julia, Pastoszuk Iga, Pruś Maja, Rewucha Amelia

 

Chłopcy:

SP 1 Hrubieszów- 18:03,83

SP Mircze- 18:09,79

SP 2 Hrubieszów- 18:14,91

SP Horodło- 19:12,17

SP 3 Hrubieszów- 19:32,72

SP Dołhobyczów- 20:14,25

SP Werbkowice- 20:24,29

 

Składy:

SP 1 Hrubieszów: Jankowski Tomasz, Kiełbasa Piotr, Koszałaka Jakub, Nowosad Igor, Serba Dawid, Stadnicki Oliwie, Zając Tomasz, Guberuk Artem

SP Mircze: Gnap Karol, Kozdrój Kornel, Łukaszczyk Kacper, Łysiak Bartłomiej, Podolski Adrian, Sienicki Michał

SP 2 Hrubieszów: Chomik Kacper, Czerkawski Mateusz, Kasprzak Oliwie, Laskowski Kacper, Lenard Bartłomiej, Skrok Igor, Tywoniuk Karol

SP Horodło: Bednarczuk Jarosław, Czerwiński Adrian, Jarosz Dawid, Kalinowski Jakub, Lickindorf Jan, Pańko Kacper, Wężyk Michal

SP 3 Hrubieszów: Derlak Karol, Kiryczuk Szymon, Pawelec Bartosz, Płonkowski Paweł, Stefaniak Jakub, Śmietanka Jan, Tomaszewski Kacper, Zarek Oktawian

SP Dołhobyczów: Antoniuk Luca, Burda Bartłomiej, Czok Dawid, Kopera Bartosz, Rodzik Jakub, Stadnicki Maciej, Wiktor Jasiński

SP Werbkowice: Mulawa Mateusz, Niźnikowski Paweł, Niźnikowski Piotr, Piotrowski Jakub, Pruś Kacper, Sanek Kacper

 

***

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

 

Dziewczęta:

SP 3 Hrubieszów- 18:17,59

ZS 2 Hrubieszów- 18:34,30

SP 1 Hrubieszów- 19:10,84

SP Mircze- 19:12,77

SP 2 Hrubieszów- 20:38,12

ZS Horodło- 21:08,78

 

Składy:

SP 3 Hrubieszów: Bednarczuk Natalia, Bęsiuk Sandra, Biszczat Aleksandra, Kowalczuk Klaudia, Kowalczyk Klaudia, Radelczuk Zofia, Sachuk Mariya, Śmietanka Olga

ZS 2 Hrubieszów: Kamień Wiktoria, Łazorczyk Angelika, Micek Milena, Naja Julia, Stasiuk Emma, Stepaniuk Magda, Szelezin Julia, Tomicka Aleksandra

SP 1 Hrubieszów: Block Wiktoria, Daciuk Katarzyna, Hrycuniak Martyna, Jankowska Natalia, Salomon Sandra, Tarnowska Karolina

SP Mircze: Głuch Angelika, Głuch Dominika, Kowalczuk Aleksandra, Kozdrój Natalia, Kuta Weronika, Matysiak Oliwia, Mielniczuk Aleksandra, Siewierska Weronika,

SP 2 Hrubieszów: Kamień Wiktoria, Łazorczyk Angelika, Micek Milena, Naja Julia, Stasiuk Emma, Stepaniuk Magda, Szelezin Julia, Tomicka Aleksandra

ZS Horodło: Kaczyńska Agata, Lemińska Wiktoria, Makowska Ewa, Szczypek Paulina, Wojciechowska Karolina, Woźnica Patrycja, Zubko Magdalena

 

Chłopcy:

SP3 Hrubieszów- 23:07,20

SP 2 Hrubieszów- 24:19,92

ZS Horodło- 24:41,32

ZS Dołhobyczów- 25:30,40

ZS 2 Hrubieszów- 26:53,02

SP 1 Hrubieszów- 28:30,29

 

Składy:

SP3 Hrubieszów: Budzyński Tomasz, Ciucki Szymon, Daciuk Kamil, Fijołek Bartłomiej, Kaczmarek Mateusz, Nowosad Mateusz, Pawlos Krystian, Tlak Jakub

SP 2 Hrubieszów: brak danych

ZS Horodło: Bańkowski Marcin, Brzezicki Jakub, Chochliński Kamil, Jeżyna Michal, Mróz Michał, Mróz Miłosz, Petrycki Piotr

ZS Dołhobyczów: Jastrząb Jakub, Lewicki Robert, Małka Karol, Małka Krystian, Martyniuk Bartłomiej, Świder Sławomir, Zanoza Tomasz

ZS 2 Hrubieszów: Brzozowski Mateusz, Paluch Dawid, Skóra Mikołaj, Ślażyński Mikołaj, Turek Tomasz, Wąsowicz Karol, Zaprzała Antoni

SP 1 Hrubieszów: Jakub Susz, Bartnik Kacper,Sztojko Krystian, Obszyński Maciej, Karczmarek Kacper, Kudrel Mateusz

 

*** 

 

Licealiada:

 

Dziewczęta:

ZS 2 Hrubieszów- 28:31,98

ZS 3 Hrubieszów- 29:08,92

ZS 1 Hrubieszów- 30:18,39

 

Składy:

ZS 2 Hrubieszów: Gajewska Karolina, Gontarz Jagoda, Kasprowicz Ada, Kusiak Barbara, Lipnicka Klaudia, Skorupa Łucja, Szostakiewicz Kamila, Tarłowska Justyna, Trześniowska Aleksandra, Winiarczyk Sylwia

ZS 3 Hrubieszów: Ciesielczuk Aleksandra, Ciesielczuk Oliwia, Frankiewicz Anita, Gierlasińska Aleksandra, Nieradko Natalia, Ostrowska Paulina, Sochan Agata, Sznura Katarzyna, Szumiata Klaudia

ZS 1 Hrubieszów: Dmytruk Iwanna, Frąckiewicz Natalia, Gardias Dominika, Hulak Wiktoria, Kowalczuk Edyta, Misiak Małgorzata, Różańska Sandra, Terebus Aleksandra, Tomaszewska Emilia, Twardowska Patrycja

 

Chłopcy:

ZS 3 Hrubieszów- 25:18,83

ZS 2 Hrubieszów- 26:09,51

ZS Horodło- 26:17,28

ZS 1 Hrubieszów- 27:25,42

ZS 4 Hrubieszów- 29:12,08

 

Składy:

ZS 3 Hrubieszów: Daciuk Dominik, Dziadosz Hubert, Gajewski Bartłomiej, Janicki Bartłomiej, Kujawski Michał, Łappo Kamil, Panasiewicz Jakub, Rewucha Kamil, Ślusarz Paweł

ZS 2 Hrubieszów: Dorman Daniel, Gąsior Marcin, Janik Bartłomiej, Kaspruk Kacper, Misiaszek Kacper, Pietrusiewicz Filip, Toczek Kacper

ZS Horodło: Bogucki Bartosz, Jeżyna Mateusz, Malinowski Krystian, Matwiejczuk Damian, Sakowski Piotr, Waszyński Patryk, Załuski Szymon

ZS 1 Hrubieszów: Duliban Damian, Ipnar Oskar, Kisiel Mateusz, Oleszczuk Mateusz, Palonka Dawid, Sarzyński Dawid, Smoła Tomasz, Wróbel Kevin, Wypchła Arkadiusz, Zawadzki Arkadiusz

ZS 4 Hrubieszów: Dziaduszek Damian, Kuczyński Jakub, Makowski Piotr, Romaszko Albert, Turek Kamil, Wojciechowski Paweł

 

Opracował: TM