Sport

Zamknij

Za nami III Grand Prix Hrubieszowa

mae 21:06, 09.08.2024 Aktualizacja: 11:39, 14.10.2025
Skomentuj Za nami III Grand Prix Hrubieszowa

W niedzielę 4 VIII 2024 r. na trasie Mircze - Gródek, liczącej 27,6 km, Stowarzyszenie Hrubieszów na Rowerach przeprowadziło III Grand Prix Hrubieszowa. W klasyfikacji open mężczyzn najszybszy był Wojciech Kuziara, wyprzedzając Robert Szczuca (obaj z Presto Leżajsk). Wśród kobiet wygrała ich koleżanka klubowa Małgorzata Szczuc, przed Barbarą Żukowska z Lublina.

W klasyfikacji "najlepszy z Hrubieszowa" na podium stanęli:

  1. Sławomir Usowski, 
  2. Artur Landman, 
  3. Jan Zderkiewicz (rocznik 1946). 

Czytaj: Janek Śmietanka powołany przez PZLA na Mistrzostwa Świata Juniorów!

Więcej informacji o Grand Prix i inne wiadomości oraz galerie na stronie - Hrubieszów Na Rowerach →

IV Grand Prix odbędzie się w niedzielę 8 września na trasie Gołębie - Gródek liczącej 18 km.

Zobacz też:

Lekka atletyka. Najlepsi na Zamojszczyźnie - dziesięciobój

Zerknij na Instagram →

Chcesz podzielić się informacjami z Hrubieszowa i powiatu hrubieszowskiego z Czytelnikami lubiehrubie? Prześlij info i zdjęcia na adres [email protected]

Opracował - mak, fot. organizator  SHnR

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%