Za nami III kolejka Ligi Orlika. Składy drużyn

Za nami III kolejka zmagań chłopców rocznik 2000 i młodsi Ligi Piłki Nożnej rozgrywanej na miejscowym Orliku.

Reklamy

 

Do turnieju zgłosiła się siódma drużyna – Atletico Madryt, której w kolejkowym maratonie udało się wywalczyć  1 punkt w konfrontacji z dotychczasowym liderem drużyną FC Gródecka .

Tym razem pogoda sprzyjała, a najlepiej wykorzystała to drużyna Tuforju, która wskoczyła na pierwsze miejsce w tabeli.

Pogoń za czołówka rozpoczął też AC Milan, który z jednym meczem w zapasie celuje w II miejsce tabeli.

Ciągle wielką niewiadomą jest postawa Realu, który przełożył większość meczy na ostatnią kolejkę.

Poniżej wyniki, terminarz i klasyfikacja po III serii spotkań.

 

Terminarz i wyniki Ligi Orlika


1.06.2014

Gródecka – Milan                            2:1

Tuforju – LHS Koleje                      3:2

Pierś z kurczaka – Gródecka       0:2

Real – Milan                                      5:0


8.06.2014

Gródecka – LHS Koleje                  1:1

Tuforju – Milan                                               1:3

Gródecka – Tuforju                        0:4


15.06.2014

TuForJu – Pierś z Kurczaka           6:4

Atletico – LHS Koleje                     0:4

Ac Milan – Pierś z Kurczaka         9:1

TuForJu – Atletico                          7:0

Atletico – Grodecka                       2:2


22.06.2014

Atletico- Real

Milan – LHS Koleje

Atletico- Pierś z kurczaka

Real – LHS Koleje

Gródecka – Real

Atletico- AC Milan

LHS Koleje – Pierś z kurczaka

Tuforju – Real

Pierś z kurczaka – Real

 

Klasyfikacja po III kolejce:

1.Tuforju                                            12 pkt                   21:9       5 meczy

2.Gródecka                                        8 pkt                     7:8          5 meczy

3.Milan                                                6 pkt                    13:9       4 mecze

4.LHS Koleje                                      4 pkt                    7:4          3 mecze

5.Real                                                   3 pkt                    5:0          1 mecz

6. Atletico                                          1 pkt                     2:13       3 mecze

7.Pierś z kurczaka                           0 pkt                     5:17       3 mecze

 

Najlepszy strzelec:

Pokrywka – 10

Ochnio -5, Obszyński – 5

Chorzępa- 4, Szeląg- 4

Kaspruk – 3 , Fila A.- 3, Piniaź – 3, Gąsior – 3

Greń – 2, Pietrusiewicz -2, Kuczewski – 2, Wanarski K. – 2, Imperato -2, Torbicz – 2, Skiba – 2

Wanarski -1, Paradowski- 1, Herda – 1, Daciuk – 1, Daciuk B. – 1, Kowalski -1

 

AC Milan

1. Wanarski Kacper

2. Hojda Kacper

3. Kaspruk Kacper

4. Skwarek Gracjan

5. Obszyński Kamil

6. Kowalski Adam

7. Imperato Max

8. Fijołek Bartek

Opiekun: W. Kaspruk


Real Madryt

1. Torbicz Damian

2. Wasyluk Piotr

3. Paradowski Michał

4. Daciuk Kamil

5. Rutkowski Jakub

6. Jóźwiak Michał

7. Jemielniak Michał

8. Kozik Jakub

9. Magera Kacper

Opiekun: E. Torbicz


Pierś z Kurczaka

1. Pietrusiewicz Filip

2. Blicharz Michał

3. Capiuk Paweł

4. Ożóg Michał

5. Mierzwa Maciej

6. Księżyk Mikołaj

7. Szyański Jaku

8. Zając Miłosz

9. Kuczewsi Oskar

10. Gardyński Emilian

Oiekun: M. Piertrusiewicz


Atletico Madryt

1. Greń Kacper

2. Greń Patryk

3. Rzepka Mateusz

4. Rzepka Kamil

5. Krzywonos Patryk

6. Jasina Adam

7. Zybura Olaf

8. Przeworski Michał

9. Bajor Patryk

10. Pieczkowski Oskar

11. Herda Michał

Opiekun: A. Greń


TuForJu

1. Pokrwka Maciej

2. Ochnio Kamil

3. Skiba Łukasz

4. Łaskarzewski Krzysiek

5. Piniaź Konrad

6. Teterycz Damian

7. Skiba Damian

8. Danilczuk Kacper

Opiekun: R. Pokrywka


FC Gródecka

1. Radziewicz Kacper

2. Chorzępa Damian

3. Fila Arek

4. Fila Wojtek

5. Trych Miłosz

6. Skrzyński Grzegorz

7. Trych Dominik

8. Malec Dominik

9. Paluch Dawid

10. Gąska Dawid

11. Daciuk Dominik

12. Fila Sebastian

Opiekun: T. Czuba

 

Zobacz też:

SPORT – Wyniki II kolejki Ligi Orlika 

SPORT – Liga Orlika: Wyniki pierwszego turnieju