Za nami powiatowa Licealiada – Liga LA

29 września na stadionie HOSiR w Hrubieszowie odbyły się powiatowe zawody Licealiady – Ligi LA Szkolnego Związku Sportowego.

Reklamy

 

Wyniki Powiatowej Licealiady Liga LA rozegranej w dniu 29 września 2017 roku.

 

KLASYFIKACJA DZIEWCZĄT

 

1 miejsce 1108 punktów ZS nr 2 im. Ks. Stanisława Staszica

Nazwisko imię Rocznik Konkurencja Wynik Punkty Wynik końcowy
Kowalczuk Monika 1999 100 m 14,06 119 1108
Krotkiewicz Karina 2001 100 m 14,38 111
Kusiak Barbara 2001 100 m 16,03
Stępkowska Wiktoria 2001 100 m 16,05 (PK)

Gajewska Karolina 2001 400 m 1:07,00 108
Winiarczyk Sylwia 1999 400 m 1:12,49 83
Szostakiewicz Kamila 2000 400 m 1:13,13
Kasprowicz Ada 2001 400 m 1:15,34 (PK)
Traczuk Agnieszka 2001 400 m 1:20,69 (PK)

Skorupa Łucja 2000 800 m 2:52,95 63
Waś Karolina 1999 800 m 3:01,72 47
Lipnicka Klaudia 2000 800 m 3:25,12
Tarłowska Justyna 2001 800 m 3:02,71 (PK)
Gontarz Jagoda 2000 800 m 3:07,82 (PK)
Niźnikowska Alicja 2001 800 m 3:11,88
Flaks Dominika 2001 800 m 3:12,47

Trześniowska Aleksandra 2000 skok w dal 4,50 113
Łyko Zofia 2000 skok w dal 4,35 107
Borkowska Małgorzata 1999 skok w dal 4,06
Kudyk Elżbieta 2001 skok w dal 3,55 (PK)

Śmieszek Daria 1999 kula 4kg 8,30 127
Palonka Magda 1999 kula 4kg 7,80 122
Karczmarska Paulina 2001 kula 4kg 6,58
Jóźwiak Diana 2000 kula 4kg 6,61 (PK)

Kowalczuk M., Trześniowska A., Gajewska K.,
Krotkiewicz K. 4×100 m 56,12 108

 

2 miejsce 908 punktów ZS nr 3 im. Tadeusza Kościuszki

Nazwisko imię Rocznik Konkurencja Wynik Punkty Wynik końcowy
Gierlasińska Aleksandra 2000 100 m 15,07 95 908
Sznura Katarzyna 2000 100 m 15,22 91
Ostrowska Paulina 2000 100 m 16,50

Szumiata Kludia 1999 400 m 1:10,26 93
Sochan Agata 2000 400 m 1:15,81 69
Orłowska Dominika 2001 400 m 1:34,87

Kupiec Aleksandra 1999 800 m 2:36,28 100
Nieradko Natalia 1999 800 m 3:04,06 43

Kowalczuk Weronika 1999 skok w dal 4,32 106
Koniec Laura 2001 skok w dal 3,42 69
Szlonzak Justyna 2001 skok w dal 3,13

Świątek Oliwia kula 4kg 7,95 123
Pirogowicz Aleksandra kula 4kg 7,54 119
Lipnicka Weronika kula 4kg 6,90

Sznura K.,
Gierlasińska A., Ostrowska P.,
Kowalczuk W. 4×100 m dyskwalifikacja 0

 

3 miejsce 793 punkty ZS nr 1

Nazwisko imię Rocznik Konkurencja Wynik Punkty Wynik końcowy
Zachaj Weronika 2000 100 m 15,76 80 793
Gardias Dominika 2000 100 m 16,24 70
Małyska Joanna 1999 100 m 16,78

Frąckiewicz Natalia 2000 400 m 1:11,54 87
Twardowska Patrycja 2001 400 m 1:24,68 39
Hulak Wiktoria 2001 400 m 1:27,96
Kowalczuk Edyta 400 m 1:26,85 (PK)

Misiak Małgorzata 1998 800 m 3:13,52 30
Tomaszewska Emilia 2001 800 m 3:21,81 20
Dmytruk Iwanna 1999 800 m 3:25,60

Kozdrój Oliwia 2001 skok w dal 3,78 83
Metysek Beata 2001 skok w dal 3,77 83

Różańska Sandra 2001 kula 4kg 7,45 118
Grądkowska Elwira 1999 kula 4kg 7,17 117
Ryczko Karolina 2000 kula 4kg 7,13

Różańska S.,
Małysek B.,
Kozdrój B.,
Małyska J. 4×100 m 1:02,25 66

 

***

 

KLASYFIKACJA CHŁOPCÓW

 

1 miejsce 1044 punkty ZS nr 2 im. Ks. Stanisława Staszica

Nazwisko imię Rocznik Konkurencja Wynik Punkty Wynik końcowy
Hossin Dominik 2000 100 m 11,58 141 1044
Kaspruk Kacper 2001 100 m 12,07 121
Duda Andrzej 2001 100 m 12,61
Pakuła Eryk 2000 100 m 12,22 (PK)

Kasztelan Przemysław 1999 400 m 59,00 90
Gąsior Marcin 2000 400 m 59,91 84
Bajer Patryk 2001 400 m 1:02,40
Czarnecki Szymon 2000 400 m 1:04,06 (PK)

Pietrusiewicz Filip 2001 1500 m 5:02,12 40
Janik Bartłomiej 2000 1500 m 5:25,10 18
Toczek Kacper 2000 1500 m 5:38,50
Misiaszek Kacper 2001 1500 m 5:06,43 (PK)

Smerdel Bartosz 1999 skok w dal 5,52 96
Rodziewicz Kacper 2001 skok w dal 5,40 91
Kurdel Szymon 2001 skok w dal 4,91
Iwańczuk Bartosz 2001 skok w dal 5,13 (PK)

Panasiewicz Rafał 2001 kula 5 kg 12,34 129
Maciuk Patryk 1999 kula 6 kg 10,98 123
Mazur Piotr 2001 kula 5 kg 10,40
Dorman Daniel 2000 kula 5 kg 10,74

Duda A.
Hossin D.
Kaspruk K.
Pakuła E. 4×100 m 111

 

2 miejsce 992 punkty ZS nr 3 im. Tadeusza Kościuszki

Nazwisko imię Rocznik Konkurencja Wynik Punkty Wynik końcowy
Gajewski Bartłomiej 2000 100 m 12,10 120 992
Romański Mikołaj 2000 100 m 12,60 101
Kasprzak Hubert 1999 100 m 13,28
Kidyba Mateusz 2001 100 m 12,92
Flisiuk Łukasz 2001 100 m 13,19

Przyczyna Bartłomiej 2001 400 m 56,13 111
Dziadosz Hubert 2000 400 m 1:01,70 72
Panasiewicz Jakub 2001 400 m 1:02,91

Ślusarz Paweł 1999 1500 m 4:55,16 48
Daciuk Dominik 2001 1500 m 5:04,44 37
Janicki Bartłomiej 1999 1500 m 5:27,66

Ostrowski Tomasz 2000 skok w dal 5,48 95
Caboń Krystian 1999 skok w dal 5,14 81
Bogucki Kacper 1998 skok w dal 5,01

Orzechowski Miłosz 1999 kula 5kg 11,40 119
Wrona Hubert kula 4kg 9,56 107
Grabowski Karol kula 6 kg Pchnięcia nie wżne

Przyczyna B.
Romański M.
Kidyba M.
Gajewski B. 4×100 m 101

 

3 miejsce 831 punkty ZS nr 1

Nazwisko imię Rocznik Konkurencja Wynik Punkty Wynik końcowy
Sarzyński Dawid 2001 100 m 12,04 122 831
Oleszczuk Mateusz 2000 100 m 12,74 96
Wroński Paweł 2001 100 m 13,51

Echta Jakub 1998 400 m 1:03,45 61
Adamowicz Dawid 2001 400 m 1:04,78 53

Furman Tomasz ? 1500 m 5:38,18 9

Greniuk Adrian 2001 skok w dal 4,79 68
Germański Jakub ? skok w dal 4,78 67
Smoła Tomasz 1998 skok w dal 4,57

Klimowicz Michał 2000 kula 5 kg 13,20 140
Oleszczuk Dawid 1998 kula 6 kg 11,02 124
Drożdżak Adrian 2000 kula 5 kg 10,42

Chmielewski M.
Sarzyński D.
Stepaniuk P.
Wroński P. 4×100 m 91

 

Dziękujemy Dyrekcji i pracownikom HOSiR za wzorowe przygotowanie obiektu. Dziękujemy osobom pełniącym role sędziów zawodów. Dziękujemy młodzieży za udział w zawodach.

Dziękujemy opiekunom drużyn: ZS nr 1 Katarzynie Skawińskiej, ZS nr 2 Barbarze Cygan i Andrzejowi Pochylczukowi oraz ZS nr 3 Marcinowi Nowakowi i Krzysztofowi Brudnowskiemu.

 

Zdjęcia >>

 

PSZS ze sportowym pozdrowieniem

fot. HOSiR