Za nami Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

W dniu 4 października na obiektach Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe, których organizatorem była Powiatowy Szkolny Związek Sportowy oraz HOSiR.

Reklamy

 

Do zawodów rejonowych, które odbędą się 17.10.2019 w Tomaszowie Lubelskim, awansowały po dwie najlepsze drużyny w każdej kategorii.

Zarząd PSZS dziękuje Starostwu Powiatowemu za wsparcie finansowe naszej działalności, dzięki któremu najlepsze drużyny otrzymały medale, a wszyscy zawodnicy mieli zapewnioną opiekę medyczną.

Dziękujemy także dyrektorowi HOSiR, Markowi Watrasowi, za udostępnię obiektów, a Arturowi Kernowi za pomoc w organizacji oraz dokumentację fotograficzną.

 

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

HOSiR, 4.10.2019

 

Igrzyska Dzieci

 

Dziewczęta  6x600m:

1. SP Horodło – 14:57:50

2. SP 3 Hrubieszów – 16:12:36

3. SP 2 Hrubieszów – 16:26:72

4. SP 1 Hrubieszów – 16:58:01

5. PSP Mircze – 17:00:14

 

Składy:

 

SP Horodło:

Jańczuk Tomaszewska Karolina, Kaczyńska Laura, Paćkowska Nikola, Sado Julia, Sławińska Nikola, Szpyrka Julia, Wojciechowska Julia, Wróbel Amelia – opiekun: Mirosław Kamień

 

SP 3 Hrubieszów:

Gałkowska Klaudia, Kopera Katarzyna, Oczyńska Emilia, Repeć Dagmara, Siejko Anna, Skwarek Milena, Zubko Oliwia – opiekun: Dominik Stajszczyk

 

SP 2 Hrubieszów:

Dęga Hanna, Głaz Oliwia, Kossowska Hanna, Kuśmierczyk Lena, Panek Maja, Pazyna Oliwia, Świgost Nina, Warecka Natalia – opiekun: Elwira Pawłowska

 

SP 1 Hrubieszów:

Jaworska Nicolla, Skubisz Natalia, Chłopeniuk Karolina , Symczuk Monika, Wiktoria Załuska, Nikola Litwińczuk – opiekun: Tomasz Magdziak

 

PSP Mircze:

Baj Karoilina, Bednarczuk Aleksandra,Dziuba Karolina, Flaga Nikola, Górniak Julia, Kozak Kinga, Paluch Martyna, Siewierska Milena, Smoleń Oliwia, Strupieniuk Wikroria – opiekun: Urszula Przytuła

 

Chłopcy 6x800m:

1. SP 3 Hrubieszów – 18:29:83

2. SP 1 Hrubieszów – 18:34:13

3. SP Horodło – 18:59:92

4. SP Werbkowice – 19:30:69

5. PSP Mircze – 19:39:77

 

Składy:

 

SP 3 Hrubieszów:

Bogusz Jakub, Czerwiński Bartosz, Duma Alan, Gajewski Mateusz, Grzeszczyk Victor, Poźniak Christian – opiekun: Tomasz Lenard

 

SP 1 Hrubieszów:

Głowacz Kacper, Iwon Karol, Janiszek Maciek,Koszałka Jakub, Skoczylas Tomasz, Stadnicki Erwin, Wąsak Maksymilian – opiekun: Tomasz Magdziak

 

SP Horodło:

Pochylczuk Krzysztof, Bednarczuk Michał, Czerwiński Adrian, Jańczuk Jakub, Kozar Bartosz, Nej Jakub, Paćkowski Marcel, Pochylczuk Krzysztof – Opiekun: Mirosław Kamień

 

SP Werbkowice:

Berdzik Bartosz, Góra Wojtek, Jędrzejuk Bartek, Mielniczuk Krystian, Sanek Kuba, Zdunek Szymon, Żyła Wojciech – opiekun: Bartłomiej Sadowski

 

PSP Mircze:

Kluczek Maciej, Kusiak Kacper,Łukaszczyk Tymoteusz, Nieckarz Łukasz, Rataj Jakub, Sienicki Konrad, Sienicki Patryk, Wróbel Mateusz, Zwolak Patryk – opiekun: Józef Czerniak

 

***

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 

Dziewczęta 8x800m:

1. SP Hrodło – 26:38:58

2. SP 3 Hrubieszów – 28:59:52

3. PSP Mircze – 29:34:93

4. SP 1 Hrubieszów DNF

 

Składy:

 

SP Horodło:

Bazylewicz Jagoda, Ciężka Klaudia, Czerwińska Kinga, Haczkiewicz Magdalena, Juźwiak Oliwia, Makowska Anna, Romaniewska Nikola, Roskal Klaudia, Sado Roksana, Szumiata Aleksandra- opiekun: Mirosław Kamień

 

SP 3 Hrubieszów:

Feliksiak Aleksandra, Kaniuga Julia, Krasocka Milena, Ogłaza Nina, Roman Oliwia, Studzińska Klaudia, Tor Nicole, Wójtowicz Aldona, Wójtowicz Greta- opiekun: Dominik Stajszczyk

 

PSP Mircze:

Chimczuk Weronika, Dyl Karolina, Dyl Martyna, Mazurek Inez, Osińska Aleksandra, Pokrywka Katarzyna, Siewierska Oliwia, Tomaszewska Oliwia, Wójcik Wiktoria – opiekun: Waldemar Klajda

 

SP 1 Hrubieszów:

Kosel Malwina, Maja Bartnik, Ciechan Kornelia, Jagoda Grona, Pieczkowska Oliwia, Radomińska Karolina, Stasiak Milena, Szykuła Oliwia, Wilkos Maja – opiekun: Tomasz Magdziak

 

Chłopcy 8x1000m:

1. SP 1 Hrubieszów – 27:38:94

2. SP Horodło – 28:01:37

3. SP 3 Hrubieszów – 28:19:03

4. PSP Mircze – 31:59:99

 

Składy:

 

SP 1 Hrubieszów:

Gontarz Brajan, Guberuk Artem, Kiełbasa Piotr, Kuczyński Karol, Nowosad Igor, Semeńczuk Kacper, Serba Dawid, Stadnicki Oliwier, Zając Mateusz – opiekun: Tomasz Magdziak

 

SP Horodło:

Bednarczuk Jarosław, Chmielewski Kacper, Jarosz Dawid, Kalinowski Jakub, Lickindorf Jan, Pańko Kacper, Patyjewicz Maciej, Pochylczuk Tomasz, Wężyk Michał: opiekun – Mirosław Kamień

 

SP 3 Hrubieszów:

Boczkowski Hubert, Ciucki Błażej, Derlak Karol, Gradzki Damian, Kiryczuk Szymon, Padkowski Filip, Pawelec Bartosz, Soboń Jakub, Śmietanka Jan, Tomaszewski Kacper, Usowski Kamil – opiekun: Kamil Wojciechowski

 

PSP Mircze:

Gnap Karol, Kozdrój Kornel, Łukaszczyk Kacper, Łysiak Bartłomiej, Moskwa Mateusz, Nieckarz Bartłomiej, Piluś Jakub, Podolski Adrian, Siennicki Michał – opiekun Waldemar Klajda

 

***

 

Liceliada:

 

Dziewczeta  8x800m:

1. ZS 3 Hrubieszów- 25:34:25

2. ZS 1 Hrubieszów- 28:38:16

 

Składy:

 

ZS 3 Hrubieszów:

Bedlińska Sylwia, Czupryńska Dominika, Czupryńska Kamila, Gałan Wiktoria, Gorczyńska Karolina, Górniak Natalia, Greszeta Marcela, Jowdiuk Oliwia, Kapusta Natalia, Pietrusierwicz Nina, Tarnowska Karolina, Tauz Agnieszka, Tyszko Klaudia, Woźnica Patrycja – opiekun: Krzysztof Brudnowski, Marcin Nowak

 

ZS 1 Hrubieszów

Daciuk Katarzyna, Frąckiewicz Natalia, Gogół Anna, Ipnar Oktawia, Jasina Ewelina, Jeleń Sylwia, Malec Małgorzata, Mic Oliwia, Radelczuk Oliwia, Rot Natalia, Rychel Milena, Staręga Karolina, Tomaszewska Emilia – opiekun:Katarzyna Skawińska

 

Chłopcy 8x 1000m:

1. ZS 3 Hrubieszów- 26:25:32

2. ZS 1 Hrubieszów- 28:47:46

 

Składy:

 

ZS 3 Hrubieszów

Fulara Patryk, Gałczyński Jakub, Herda Michał, Jarosz Jakub, Jastrzębski Piotr, Kidyba Mateusz, Orlon Adrian, Panasiewicz Jakub, Przyczyna Bartłomiej, Rutkowski Damian, Sarzyński Dawid, Staszewski Stefan, Sztojko Krystian – opiekun: Krzystof Brudnowski, Marcin Nowak

 

ZS 1 Hrubieszów

Brzeżicki Jakub, Chochliński Michał, Daciuk Dominik, Drozd Jakub, Duliban Damian, Esposito Ludowvico, Galek Damian, Karpik Jakub, Koszel Konrad, Kozak Dawid, Kruk Michał, Zanoza Tomasz – opiekun: Marek Gnasiuk

 

 

Opracował: Tomasz Magdziak, fot. HOSiR