Za nami Wiosenny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Burmistrza

W dniu 17.06.2015 r. na boisku hrubieszowskiego Orlika młode hrubieszowianki rywalizowały w piłce nożnej w kategoriach podstawówki i gimnazja, w Wiosennym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Miasta.

Reklamy


Uczestnicy Turnieju:

 

Gimnazja:

Reklamy

1. Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie, op. Arkadiusz Sawicki

2. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie, op. Joanna Różańska

 

Podstawówki:

1. Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie, op. Edyta Kucharska

2. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie, op. Joanna Różańska

3. Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie (klasa V), op. Marzanna Bielecka

4. Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie (klasa VI), op. Marzanna Bielecka

 

Wyniki spotkań:

Gimnazja: Zespół Szkół Miejskich nr 2 – Zespół Szkół Miejskich nr 3    (5:0)

 

Podstawówki:

ZSM nr 1 ,,Jedyneczki” – ZSM nr 2 (klasy VI) 1:1

ZSM nr 3 – ZSM nr 2 (klasy V)       0:1

ZSM nr 3 – ZSM nr 1 ,,Jedyneczki” 1:2

ZSM nr 2 (klasa VI) – ZSM nr 2 (klasa V) 4:0

ZSM nr 3 – ZSM nr 2 (klasa VI) 5:3

ZSM nr 1 ,,Jedyneczki” – ZSM nr 2 (klasa V) 2:0

 

Klasyfikacja miejsc:

 

Gimnazja:

I miejsce  Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie

II miejsce Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie

 

Dziewczęta zagrały w składzie:

ZSM nr 2 – Julia Gorajek, Kaja Pietraszek, Dominika Radzisz, Aleksandra Kupiec, Dorota Wójcik, Aleksandra Ciesielczuk, Kamila Kępa,  Julia Kudyk, Justyna Malek.

ZSM nr 3 – Justyna Szlonzak, Aleksandra Kędziera, Magdalena Chrząstek, Izabella Kowalczuk, Joanna Gidzińska, Kinga Kwiatkowska, Oliwia Senkowska.

 

Podstawówki:

I miejsce Zespół Szkół Miejskich nr 1 ,,Jedyneczki”

II miejsce Zespól Szkół Miejskich nr 2 (klasa VI)

III miejsce Zespół Szkół Miejskich nr 2 (klasa V) i

III miejsce Zespół Szkół Miejskich nr 3

 

Dziewczęta zagrały w składach:

ZSM nr 1 ,,Jedyneczki” – Jagoda Sądej, Malwina Steczko, Wiktoria Malinowska, Klaudia Block, Aleksandra Woźnica, Julita Świeca, Emma Stasiuk, Angela Dziedzic, Oliwia Radelczuk, Julia Naja, Marcela Greszeta, Martyna Hrycuniak, Aleksandra Gietka.

ZSM nr 2 klasaV I VI – Emilia Kociach, Kasia Wrona, Amelia Ciesielczuk, Karolina Ciesielczuk, Klaudia Chomik, Kaja Kwiatkowska, Julia Majewska, Iga Patyjewicz, Klaudia Samsonowicz, Wiktoria Roman, Sylwia Bedlińska, Julia Szelezin, Oliwia Kuczewska, Martyna Pirogowicz, Malwina Majewska, Karolina Szawarska, Beata Wyczawska, Maja Hawryluk, Patrycja Koszuta, Wiktoria Kamień, Natalia Pawelec.

ZSM nr 3 – Weronika Grzyb, Aleksandra Dzirba, Masza Saczuk, Olga Śmietanko, Natalia Bednarczuk, Matylda Bień, Dominika Czupryńska, Julia Kopczyńska.

 

Każdy z zespołów otrzymał pamiątkowe dyplomy i puchary, które wręczyła pani Dyrektor Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie Danuta Krawczuk.

Organizacja i przeprowadzenie: Gmina Miejska Hrubieszów, Zespół Szkół Miejskich nr 3, animatorzy Sportu przy Orliku.