Zaczyna klasa „O” w piłce nożnej

W dniach 9/10 sierpnia 2008 r. rozpoczyna rozgrywki ligowe Zamojska Klasa Okręgowa w piłce nożnej panów, występują w niej zaledwie dwa zespoły z naszego powiatu. Poniżej terminarz rozgrywek w sezonie 2008/2009.

Reklamy

br />Termin 1 – 9/10 sierpnia

1 : Włókniarz Frampol – Roztocze Szczebrzeszyn 09 08 g.15.00

2 : Nord 98 Wysokie – Korona Łaszczów 09 08 g. 15.00

3 : Cosmos Józefów – Ostoja Skierbieszów 10 08 g. 17.00

4 : Hetman II Zamość – Orkan-Aramis Bełżec 10 08 g. 17.00

5 : Echo Zawada – Unia Hrubieszów 10.08 g. 17.00

6 : Victoria Łukowa Chmielek – Omega Stary Zamość

7 : Kryształ Werbkowice – Olimpiakos Tarnogród 10 08 g.17.00

8 : Huczwa Tyszowce – Sparta Wożuczyn 10 08 g. 16.00

Termin 2 – 16/17 sierpnia

9 : Roztocze Szczebrzeszyn – Sparta Wożuczyn

10 : Olimpiakos Tarnogród – Huczwa Tyszowce

11 : Omega Stary Zamość – Kryształ Werbkowice

12 : Unia Hrubieszów – Victoria Łukowa Chmielek

13 : Orkan-Aramis Bełżec – Echo Zawada

14 : Ostoja Skierbieszów – Hetman II Zamość

15 : Korona Łaszczów – Cosmos Józefów

16 : Włókniarz Frampol – Nord 98 Wysokie

Termin 3 – 23/24 sierpnia

17 : Nord 98 Wysokie – Roztocze Szczebrzeszyn

18 : Cosmos Józefów – Włókniarz Frampol

19 : Hetman II Zamość – Korona Łaszczów

20 : Echo Zawada – Ostoja Skierbieszów

21 : Victoria Łukowa Chmielek – Orkan-Aramis Bełżec

22 : Kryształ Werbkowice – Unia Hrubieszów

23 : Huczwa Tyszowce – Omega Stary Zamość

24 : Sparta Wożuczyn – Olimpiakos Tarnogród

Termin 4 – 30/31 sierpnia

25 : Roztocze Szczebrzeszyn – Olimpiakos Tarnogród

26 : Omega Stary Zamość – Sparta Wożuczyn

27 : Unia Hrubieszów – Huczwa Tyszowce

28 : Orkan-Aramis Bełżec – Kryształ Werbkowice

29 : Ostoja Skierbieszów – Victoria Łukowa Chmielek

30 : Korona Łaszczów – Echo Zawada

31 : Włókniarz Frampol – Hetman II Zamość

32 : Nord 98 Wysokie – Cosmos Józefów

Termin 5 – 6/7 września

33 : Cosmos Józefów – Roztocze Szczebrzeszyn

34 : Hetman II Zamość – Nord 98 Wysokie

35 : Echo Zawada – Włókniarz Frampol

36 : Victoria Łukowa Chmielek – Korona Łaszczów

37 : Kryształ Werbkowice – Ostoja Skierbieszów

38 : Huczwa Tyszowce – Orkan-Aramis Bełżec

39 : Sparta Wożuczyn – Unia Hrubieszów

40 : Olimpiakos Tarnogród – Omega Stary Zamość

Termin 6 – 10 września

41 : Roztocze Szczebrzeszyn – Omega Stary Zamość

42 : Unia Hrubieszów – Olimpiakos Tarnogród

43 : Orkan-Aramis Bełżec – Sparta Wożuczyn

44 : Ostoja Skierbieszów – Huczwa Tyszowce

45 : Korona Łaszczów – Kryształ Werbkowice

46 : Włókniarz Frampol – Victoria Łukowa Chmielek

47 : Nord 98 Wysokie – Echo Zawada

48 : Cosmos Józefów – Hetman II Zamość

Termin 7 – 13/14 września

49 : Hetman II Zamość – Roztocze Szczebrzeszyn

50 : Echo Zawada – Cosmos Józefów

51 : Victoria Łukowa Chmielek – Nord 98 Wysokie

52 : Kryształ Werbkowice – Włókniarz Frampol

53 : Huczwa Tyszowce – Korona Łaszczów

54 : Sparta Wożuczyn – Ostoja Skierbieszów

55 : Olimpiakos Tarnogród – Orkan-Aramis Bełżec

56 : Omega Stary Zamość – Unia Hrubieszów

Termin 8 – 20/21 września

57 : Roztocze Szczebrzeszyn – Unia Hrubieszów

58 : Orkan-Aramis Bełżec – Omega Stary Zamość

59 : Ostoja Skierbieszów – Olimpiakos Tarnogród

60 : Korona Łaszczów – Sparta Wożuczyn

61 : Włókniarz Frampol – Huczwa Tyszowce

62 : Nord 98 Wysokie – Kryształ Werbkowice

63 : Cosmos Józefów – Victoria Łukowa Chmielek

64 : Hetman II Zamość – Echo Zawada

Termin 9 – 27/28 września

65 : Echo Zawada – Roztocze Szczebrzeszyn

66 : Victoria Łukowa Chmielek – Hetman II Zamość

67 : Kryształ Werbkowice – Cosmos Józefów

68 : Huczwa Tyszowce – Nord 98 Wysokie

69 : Sparta Wożuczyn – Włókniarz Frampol

70 : Olimpiakos Tarnogród – Korona Łaszczów

71 : Omega Stary Zamość – Ostoja Skierbieszów

72 : Unia Hrubieszów – Orkan-Aramis Bełżec

Termin 10 – 4/5 października

73 : Roztocze Szczebrzeszyn – Orkan-Aramis Bełżec

74 : Ostoja Skierbieszów – Unia Hrubieszów

75 : Korona Łaszczów – Omega Stary Zamość

76 : Włókniarz Frampol – Olimpiakos Tarnogród

77 : Nord 98 Wysokie – Sparta Wożuczyn

78 : Cosmos Józefów – Huczwa Tyszowce

79 : Hetman II Zamość – Kryształ Werbkowice

80 : Echo Zawada – Victoria Łukowa Chmielek

Termin 11 – 11/12 października

81 : Victoria Łukowa Chmielek – Roztocze Szczebrzeszyn

82 : Kryształ Werbkowice – Echo Zawada

83 : Huczwa Tyszowce – Hetman II Zamość

84 : Sparta Wożuczyn – Cosmos Józefów

85 : Olimpiakos Tarnogród – Nord 98 Wysokie

86 : Omega Stary Zamość – Włókniarz Frampol

87 : Unia Hrubieszów – Korona Łaszczów

88 : Orkan-Aramis Bełżec – Ostoja Skierbieszów

Termin 12 – 18/19 października

89 : Roztocze Szczebrzeszyn – Ostoja Skierbieszów

90 : Korona Łaszczów – Orkan-Aramis Bełżec

91 : Włókniarz Frampol – Unia Hrubieszów

92 : Nord 98 Wysokie – Omega Stary Zamość

93 : Cosmos Józefów – Olimpiakos Tarnogród

94 : Hetman II Zamość – Sparta Wożuczyn

95 : Echo Zawada – Huczwa Tyszowce

96 : Victoria Łukowa Chmielek – Kryształ Werbkowice

Termin 13 – 25/26 października

97 : Kryształ Werbkowice – Roztocze Szczebrzeszyn

98 : Huczwa Tyszowce – Victoria Łukowa Chmielek

99 : Sparta Wożuczyn – Echo Zawada

100 : Olimpiakos Tarnogród – Hetman II Zamość

101 : Omega Stary Zamość – Cosmos Józefów

102 : Unia Hrubieszów – Nord 98 Wysokie

103 : Orkan-Aramis Bełżec – Włókniarz Frampol

104 : Ostoja Skierbieszów – Korona Łaszczów

Termin 14 – 29/30/31 października

105 : Roztocze Szczebrzeszyn – Korona Łaszczów

106 : Włókniarz Frampol – Ostoja Skierbieszów

107 : Nord 98 Wysokie – Orkan-Aramis Bełżec

108 : Cosmos Józefów – Unia Hrubieszów

109 : Hetman II Zamość – Omega Stary Zamość

110 : Echo Zawada – Olimpiakos Tarnogród

111 : Victoria Łukowa Chmielek – Sparta Wożuczyn

112 : Kryształ Werbkowice – Huczwa Tyszowce

Termin 15 – 8/9 listopada

113 : Huczwa Tyszowce – Roztocze Szczebrzeszyn

114 : Sparta Wożuczyn – Kryształ Werbkowice

115 : Olimpiakos Tarnogród – Victoria Łukowa Chmielek

116 : Omega Stary Zamość – Echo Zawada

117 : Unia Hrubieszów – Hetman II Zamość

118 : Orkan-Aramis Bełżec – Cosmos Józefów

119 : Ostoja Skierbieszów – Nord 98 Wysokie

120 : Korona Łaszczów – Włókniarz Frampol

***

Jedna ze stron o Kryszatale Werbkowice przeprowadziła konkurs za poprzedni sezon:

Zdecydowanym zwycięzcą sondy dotyczącej wyboru najlepszego zawodnika Kryształu w sezonie 2007/2008 został bramkarz ROBERT SUCHODOLSKI. Poniżej 10 zawodników na których oddano najwięcej głosów.

1. R. Suchodolski 40.21% głosów

2. A. Mac 14.43% głosów

3. K. Krupa 9.28% głosów

4. T. Świst 9.28% głosów

5. P. Kaczoruk 5.15% głosów

6. B. Reszczyński 4.12% głosów

7. M. Pomykała 3.09% głosów

8. D. Reszczyński 3.09% głosów

9. A. Brzozowski 2.06% głosów

10. Ł. Śmiałko 2.06% głosów

Wybrał i opracował – mak

Na zdjęciu – Zawodnicy i kibice Kryształu Werbkowice z ubiegłego sezonu, spodziewają się jeszcze wyższego miejsca w tabeli, niż w ubiegłym sezonie.