Zagłosuj! W plebiscytach sportowych Tygodnika Zamojskiego i Kroniki Tygodnia za 2021 rok

Trwają – 38 Plebiscyt Sportowy Tygodnika Zamojskiego na 10 Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców oraz 5 Trenerów na Zamojszczyźnie oraz 22 Piłkarski Plebiscyt w Kronice Tygodnia za 2021 roku. Wśród kandydatów  spotkamy sportowców i trenerów z Hrubieszowa, Werbkowic oraz związanych z naszą Małą Ojczyzną.

Reklamy

Tygodnik Zamojski – GŁOSUJEMY

Zasady są proste. Aby kupon był ważny, musi być wypełniony czytelnie we wszystkich (!) rubrykach. Oczywiście kupony muszą być oryginalne, czyli wycięte z TZ. Pamiętajcie, że na kuponie drukujemy datę ważności – upływa w dniu poprzedzającym kolejne wydanie TZ. Kupony można dostarczać do redakcji osobiście lub przesyłać pocztą. W drugim przypadku decyduje data stempla pocztowego. Przeterminowane kupony nie będą uwzględniane. Kupony należy wysyłać na adres: Tygodnik Zamojski, ul. Grecka 6, 22-400 Zamość, koniecznie z dopiskiem „Plebiscyt 2021”.

Przy każdym kandydacie jest litera z numerem. Te informacje będą potrzebne w głosowaniu esemesowym. Głosować można tylko na jedną osobę. Jeżeli chcemy oddać głos na sportowca, powinniśmy wysłać wiadomość o treści TZW.Sx na numer 7248, gdzie x jest numerem kandydata, np. TZW.S7 (wielkość liter nie ma znaczenia).

Jeżeli głosujemy na trenera, wówczas wysyłamy esemes o treści TZW.Tx na numer 7248, gdzie x jest numerem kandydata, np. TZW.T4. Każdy esemes liczony jest, jako jeden głos, koszt jednego wynosi z 2,47 zł (z VAT). Głosy z kuponów i esemesów będą sumowane.

Regulamin plebiscytu jest dostępny w siedzibie organizatora i na stronie internetowej Tygodnika Zamojskiego.

KANDYDACI:

 

SPORTOWCY

 

CIĘŻARY

(S4) Natalia Bobrowska (Unia Hrubieszów) – wicemistrzyni Polski U23 w kat. 49 kg.

(S7) Jakub Dziewiczkiewicz (Unia Hrubieszów) – srebrny medalista mistrzostw Polski juniorów U20 w kat. 102 kg.

 (S8) Diana Flak (Unia Hrubieszów) – srebrna medalistka mistrzostw Polski seniorek w kat. 87 kg.

 (S9) Julia Janiak (Unia Hrubieszów) – mistrzyni Polski juniorek U20 w kat. +87 kg. Brązowa medalistka na mistrzostwach Polski seniorek. Szóste miejsce podczas mistrzostw Europy juniorek.

(S14) Ewa Mizdal-Usowska (Unia Hrubieszów) – srebrna medalistka mistrzostw Polski seniorek w kat. +87. 

KARATE

(S23) Matylda Bień (Zamojski Klub Karate Kyokushin) – mistrzyni Polski w kumite juniorek w kategorii 60 kg, wicemistrzyni Europy w kumite juniorek 60 kg.

LEKKOATLETYKA

(S24) Artur Kern (Unia Hrubieszów) – przełajowy mistrz Polski Masters. Systematycznie staje na podium biegów ulicznych i przełajowych open i w kategorii M40.

(S33) Karolina Tarnowska (Unia Hrubieszów) – w halowych mistrzostwach Polski juniorek U20 zdobyła brązowy medal w chodzie sportowym na 3 km.

PIŁKA NOŻNA

 (S43) Stanisław Rybka (Kryształ Werbkowice) – czołowy strzelec drużyny, która przewodzi w IV lidze.

PIŁKA RĘCZNA

(S47) Szymon Fugiel (Padwa Zamość) – kapitan zamojskiej drużyny, która awansowała do ligi centralnej. 

 ***

Trenerzy

(T4)  Antoni Czerniak – trener sekcji podnoszenia ciężarów w MKS Unia Hrubieszów oraz trener kadry Polski kobiet i kategorii młodzieżowej.

(T6)  Andrzej Gaweł – trener sekcji podnoszenia ciężarów w Agrosie Zamość.

(T8) Mirosław Kamień – trener lekkoatletów w biegach wytrzymałościowych i w chodzie sportowym Unii Hrubieszów.

 (T23) Leszek Tarnawski – trener sekcji podnoszenia ciężarów w MKS Unia Hrubieszów.

 (T26) Jacek Ziarkowski – trener piłkarzy Kryształu Werbkowice.

­

Piłkarski Plebiscyt Kroniki Tygodnia

Instrukcja głosowania

Jak należy głosować przez SMS? Otóż obok każdej kandydatury podaliśmy jej kod, np. KDR.11, który należy podać, jako treść wiadomości SMS, wysłanej na jeden spośród trzech numerów:

73601 – jeśli chcemy oddać 1 głos (koszt 3,69 zł z VAT),

7643 – jeśli chcemy oddać 3 głosy (koszt 7,38 zł z VAT),

79567 – jeśli chcemy oddać 5 głosów (koszt 11,07 zł z VAT).

Aktualne wyniki głosowania w systemie SMS będą dostępne na naszej stronie www.kronikatygodnia.pl w zakładce Plebiscyt Sportowy.

Do głosów oddanych przez SMS dodamy typy z oryginalnych kuponów, wyciętych z „Kroniki Tygodnia”. Jeśli chodzi o głosowanie tradycyjne, za pomocą kuponów papierowych, to w tej kwestii nic się nie zmieniło. Przyjmujemy głosy oddane tylko na oryginalnych, wyciętych z „Kroniki Tygodnia” kuponach. Głos uznamy za ważny wtedy, gdy zawarte na nim będą typy w każdej spośród pięciu plebiscytowych kategorii oraz personalia i numer telefonu głosującego. Głosować można jedynie na osoby i zespoły z listy nominowanych. Jeden czytelnik może nadesłać lub dostarczyć osobiście do siedziby redakcji dowolną liczbę kuponów („Kronika Tygodnia”, ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość).

O zwycięstwie w poszczególnych kategoriach zadecyduje suma głosów oddanych na kuponach papierowych i w systemie SMS. Głosowanie zakończymy 21 lutego. Ostatni kupon planujemy w numerze z dn. 15 lutego.

DRUŻYNA ROKU 2021

Kryształ Werbkowice (IV liga) – SMS o treści KDR.7

PIŁKARZ ROKU 2021

Sergiej Borys (Kryształ) – SMS o treści KPI.2

Stanisław Rybka (Kryształ) – SMS o treści KPI.10

TRENER ROKU 2021

Waldemar Kogut (Olimpia, Unia) – SMS o treści KTR.4

Jacek Ziarkowski (Kryształ) – SMS o treści KTR.11

MŁODZIEŻOWIEC ROKU 2021

Jakub Jarosz (Kryształ) – SMS o treści KML.4

DZIAŁACZ ROKU

Piotr Kot (Kryształ) – SMS o treści KTD.5

­

Opracował – Marek Ambroży Kitliński, fot. archiwum maka


Zobacz też:

Zapraszamy na VIII Memoriał Mieczysława Brzozowskiego

Zapraszamy na VIII Memoriał Mieczysława Brzozowskiego


LubieHrubie na Instagramie