Zamojska Klasa A i B seniorów

W klasie A niespodzianka, ponieważ w ostatniej kolejce lider i zwycięzca wszystkich dotychczasowych ligowych meczów Płomień Spartan Nieledew uległ wiceliderowi z Bełżca, ale zostało 5 punktów przewagi i ciekawa runda wiosenna. Pewne wygrane Andorii Mircze i Huraganu Hrubieszów. W klasie B GLKS Jarosławiec pauzował, ale jeszcze do rozegrania ma trzy mecze, a najbliższy z liderem ze Starego Zamościa.

Reklamy

 

Zamojska Klasa A seniorów

25/26.10.2014 r.

 

Orkan Bełżec – Płomień-Spartan Nieledew 1:0 (0:0)

Skład Płomienia: M.Całka – Kondratiuk, Oleszczuk, Nosal – Gałan (Szopiński), Bartosiuk, Drop (Bogucki), Strycharczuk (Bednarczuk), Dyjak – M.Bobak, A.Całka


Ruch Machnów Nowy – Andoria Mircze 0:2 (0:1)

Bramki: Lizun 20′ , 68 ‚ k

Ruch: Gontarz – Zawiślak, A.Winiarczyk, Stodołowicz – Matyjaszek, B.Nosal, Noworol, Markiewicz, Darek Puchalski (46′ Semczyszyn) – Ł.Nosal, Ziober (55′ Rorat)

Andoria: Stankiewicz – Baran, Demusiak (78′ Zub),Jasina, Kalacński (89’Socha),Kot (72’Skóra), Kudrelek, Lizun, Pacaj, Skowronek (88′ Barański), Sobieniak

Żółte Kartki: Winiarczyk 68′ (R)

Czerwona Kartka: Noworol 90+3′ (R)


Huragan Hrubieszów – Szyszła Targoszyn 2:1 (1:0)

Granica Lubycza Królewska – Perła Leszkowice 3:0

Szumy Susiec – Potok Sitno 2: 2

 

Tabela 

1      Płomień-Spartan Nieledew      27    9    0    1    33:10 

2       Orkan Bełżec                             22     7     1     2     19:11 

3       Granica Lubycza Królewska       22     7     1     2     20:8 

4       Szumy Susiec                            17     5     2     3     19:15 

5      Andoria Mircze                          16    5    1    4    21:19 

6       Potok Sitno                                14     4     2     4     19:17 

7      Huragan Hrubieszów                14    4    2    4    25:26 

8       Szyszła Tarnoszyn                     8       2     2     6     16:25 

9       Perła Deszkowice                       7       2     1     7     16:37 

10     Ruch Machnów Nowy                 7       2     1     7     8:15 

11     GKS Tarnawatka                        4       1     1     8     12:25 



Kolejka 1 – ale już na wiosnę 2015


Potok Sitno – Szyszła Tarnoszyn

Andoria Mircze – Szumy Susiec

GKS Tarnawatka – Ruch Machnów Nowy

Płomień-Spartan Nieledew – Legion Komarów

Perła Deszkowice – Orkan Bełżec

Huragan Hrubieszów – Granica Lubycza Królewska



Zamojska Klasa B seniorów

25/26.10.2014 r.

 

Graf Chodywańce – Perła Telatyn 3:1

Zryw Ulhówek – Orion-Stihl Jania 1:3

Metanoja Lipsko – Omega II Stary Zamość 2:1

GLKS Jarosławiec – pauzował

 

Tabela

1     Omega II Stary Zamość      10      19     6     1     3     38:17 

2     Graf Chodywańce               10      19     6     1     3     27:17 

3     Orion-Stihl Jacnia                10      18     6     0     4     25:22 

4     Metanoja Lipsko                  9        16     5     1     3     21:19 

5     Zryw Ulhówek                     9        14     4     2     3     24:18 

6     Perła Telatyn                       9        6       2     0     7     6:27 

7    GLKS Jarosławiec               9       4      1     1    7     9:30 



Następna kolejka  – 02-11-2014 (niedziela)

 

Orion Stihl Jacnia – pauzuje w kolejce                     

Zryw Ulhówek – Graf Chodywańce                           

Perła Telatyn – Metanoja Lipsko N 12 Telatyn

Omega II Stary Zamość – GLKS Jarosławiec N 14 Stary Zamość



Na stronie internetowej Płomienia:

Fotoreportaż z meczu Orkan Bełżec – Płomień/Spartan Nieledew »



Opracował – mak