Zamojska Klasa B seniorów

Tym razem w środę 15.10.2014 r. została rozegrana kolejna runda rozgrywek w zamojskich piłkarskich klasach „B”. Nasz jedyny z powiatu przedstawiciel GLKS Jarosławiec zmierzył się z liderem grupy II Grafem z Chodywanca, po świetnej remisowej pierwszej połowie, niestety nastąpiła porażka GLKS. Szkoda, ale, to już historia warto „dołożyć” drużynie z Lipska, bo stać Was na to!

Reklamy

 

Zamojska Klasa B seniorów

 

Wyniki – Kolejka 9 (15.10.2014)

 

Grupa 2

 

Graf Chodywańce – GLKS Jarosławiec 3:0 (0:0)

 

SKŁAD GLKS : Dalmata – Złotko, Baran, Koszel, Gromadzki, Kliszcz, Kaziuk, Strycharczuk, Podgórski, Steciuk, Tokarski G.

Środowe spotkanie było drugim meczem obu drużyn w tym sezonie, Pierwszy pojedynek zakończył się porażką Jarosławian 1-4. Bramkę dla GLKS strzelił wówczas Damian Zduńczuk. Warto pamiętać, że w ostatni weekend GLKS Jarosławiec odniósł pierwsze ligowe zwycięstwo, pokonując na własnym boisku Orion Stihl Jacnia 1-0. Teraz Matanoja z Lipska, myślę, że też jest do ogrania!!!

Zryw Ulhówek – Perła Telatyn 5:0

 

Omega II Stary Zamość – Orion-Stihl jania 5:2

 

Tabela 

1     Graf Chodywańce               8      16     5     1     2     21:12 

2     Omega II Stary Zamość      7      16     5     1     1     32:10 

3     Orion-Stihl Jacnia                8      12     4     0     4     19:20 

4     Zryw Ulhówek                     7      11     3     2     2     21:14 

5     Metanoja Lipsko                 7      10      3     1     3     15:18 

6     Perła Telatyn                      7        6      2     0     5     4:21 

7    GLKS Jarosławiec              8       4      1    1     6     9:26 



Następna Kolejka nr 10

w dniach 18-10-2014/19-10-2014 (sobota/niedziela)

 

Zryw Ulhówek – pauzuje w kolejce                         

Perła Telatyn – Orion Stihl Jacnia N 12 Telatyn

Omega II Stary Zamość – Graf Chodywańce N 14 Stary Zamość

GLKS Jarosławiec – Metanoja Lipsko N 11 Jarosławiec




Zamojska Klasa B seniorów

 

Wyniki – Kolejka 9 (15.10.2014)

 

Grupa 1

 

Tur Turobin – Wrzos Szyszków 2:2

Relax Radecznica –   Błękitni Obsza 2:3

Albatros Biszcza – Huk Lipiny 2:1

 

Tabela 

1     Błękitni Obsza                   8      21     7     0     1     32:12 

2     Wrzos Szyszków               7      16     5     1     1     21:12 

3     Tur Turobin                        8      15     4     3     1     22:12 

4     Relax Radecznica               8      13     4     1     3     20:18 

5     Huk Lipiny                          8      6       2     0     6     13:26 

6     Albatros Biszcza                8      5       1     2     5     12:19 

7     Duet Wychody/Hubale       7      1       0     1     6     2:23 

 


Opracował – mak