Zapisy na turniej „Piłkarskich Jelonków”

Organizatorzy Turnieju Piłki Nożnej „Jelonki Piłkarskie” przyjmują zapisy drużyn chłopców i dziewcząt z Hrubieszowa i okolic, które chcą wystąpić w tegorocznej rywalizacji. Zawody odbędą się w 7 czerwca, a zgłoszenia chętnych są przyjmowane do 3 czerwca.

Reklamy

W rozgrywkach mogą wystąpić dziewczynki i chłopcy urodzeni w 2002 roku i młodsi. Każdy zespół powinien się składać z 4 zawodników z pola i bramkarza. Liczba rezerwowych i zmian dokonywanych podczas meczu jest nieograniczona. W zależności od liczby zespołów rozgrywki będą się odbywać systemem grupowym, pucharowym lub mieszanym.

Trzy najlepsze drużyny otrzymają puchary, a pozostałe zespoły pamiątkowe dyplomy. Przewidziano też nagrody dla najlepszego bramkarza, króla strzelców i technika.

Udział w rozgrywkach należy potwierdzić za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: razem.hrubieszow@op.pl lub wojciechantoniuk@o2.pl, albo telefonicznie pod numerem: 663 779 543.

Turniej zostanie rozegrany na „Orliku” przy Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie, a jego organizatorami są Stowarzyszenie Edukacyjne „Razem”, burmistrz miasta i ZSM 3.


Źródło: ias24.eu