Zapowiedź meczu Igros – Unia

W niedziele 9 listopada o godz. 13:00 w ramach XV kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe z Igrosem Krasnobród. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Burak, Lipczuk, Lipski.

Reklamy

 

Igros Krasnobród po rozegranych czternastu kolejkach zajmuje wysokie drugie miejsce w tabeli zamojskiej okręgówki, mając w swoim dorobku 29 punktów. Bilans rozegranych spotkań wygląda następująco: dziewięć zwycięstw, dwa remisy oraz trzy porażki. Igros grając jutro przed własną publicznością postawi wszystko na jedną kartę i będzie walczyć o zwycięstwo nad Unią Hrubieszów. Można być pewnym, że gospodarze, jako wicelider grając po raz ostatni tej jesieni będą niezwykle zmobilizowani, aby zrealizować swój cel, jakim jest zwycięstwo.  

Unia Hrubieszów przede wszystkim musi zapomnieć o ostatnich czternastu spotkaniach, pamiętając jednocześnie, że w raz z pierwszym gwizdkiem sędziego wszelka statystyka, miejsce w ligowej tabeli przestanie mieć znacznie. Liczyć się będzie surowa dyscyplina taktyczna, odpowiednia mobilizacja, koncentracja oraz walka przez pełne dziewięćdziesiąt minut. Zawodnicy Marcina Nowaka bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego, przed jakim stoją zadaniem. Wiedzą o sile przeciwnika, ale tez wiedzą, że pora wykonać ostatni skuteczny już krok tej jesieni. Krok ku zwycięstwu. Innej drogi nie ma. Unia Hrubieszów tylko zwycięstwo.


Józek