Zapowiedź meczu Korona Łaszczów – Unia Hrubieszów

W niedzielę 26 października o godz. 14:00 w ramach XIII kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe z Koroną Łaszczów. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Łaszkiewicz, Kędziora, Górski.

Reklamy


Korona Łaszczów po rozegranych dwunastu kolejkach zajmuje szóste miejsce w tabeli zamojskiej okręgówki z dorobkiem 19 punktów. Zespół z Łaszczowa pięciokrotnie wygrywał, cztery razy remisował i trzy razy z boiska schodził pokonany. W ostatniej rozegranej XII kolejce Korona zatrzymała silny Igros remisując na wyjeździe 2:2. Teraz będzie chciała uczynić to samo tyle, że jeszcze z lepszym skutkiem zatrzymując Unię Hrubieszów. Korona grając przed własną publicznością zagra na 100% swoich umiejętność, aby tylko wygrać, aby zgarnąć trzy punkty.

Unia Hrubieszów i trzeba to powiedzieć ponownie jasno wybiera się na mecz wyjazdowy tylko po trzy punkty. Zespół z Hrubieszowa jest zainteresowany tylko wygraną, inny wynik nie wchodzi w grę. Zawodnicy Marcina Nowaka podrażnieni ostatnią porażką z Victorią, będą chcieli pokazać, że ostatnie wydarzenia, były tylko wypadkiem przy pracy. Józek

Na zdjęciu – mecz Unia – Korona w marcu 2013 r.