Zapowiedź meczu LKS Milanów – Unia Hrubieszów

W niedzielę 16 października o godz. 15:00 Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe z LKS Milanów w ramach 13.kolejki IV ligi lubelskiej. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Rafał Reszka, Marek Mirosław, Piotr Kachniarz.

Reklamy

 

Na wstępie obie drużyny łączy jedno. Zarówno LKS Milanów jak i Unia rundy jesiennej już na tym etapie nie mogą uznać za udaną. Jednak jest jeszcze parę kolejek do rozegrania, gdzie można coś uratować. Poprawić swoją sytuację w tabeli. LKS Milanów jeszcze w lidze nie wygrał i zechce to uczynić w starciu z Unią Hrubieszów. Beniaminek długo czeka już na zwycięstwo i można wnioskować, że na niedzielny mecz będzie niezwykle zmotywowany, aby wykorzystać nie najlepszą formę naszej drużyny.

Unia Hrubieszów do Parczewa wybierze się bez Pedro Perina (dwa mecze dyskwalifikacji za czerwoną kartkę) oraz Michała Wiejaka (kontuzja). Dwa poważne osłabienia, ale też szansa dla tych zawodników, którzy ostatnio częściej siedzieli na ławce rezerwowych niż grali. Tyle tylko, że naszej drużynie w meczu wyjazdowym nie może zabraknąć przede wszystkim woli walki. Z beniaminkiem zawsze gra się trudno, ale w takich spotkaniach trzeba pokazać charakter, że ma się szczere chęci, aby na terenie rywala osiągnąć założony cel. Na boisku walczyć musi każdy za każdego dla dobra drużyny.

Reklamy

Wynik niedzielnego meczu pomiędzy LKS Milanów, a Unią Hrubieszów będzie można śledzić na naszym koncie twitterowym @UH1945 oraz na stronie www.lubsport.pl


józek