8 grudnia 2023

Zapowiedź meczu Orion Dereźnia – Unia Hrubieszów

W niedzielę 10 maja o godz. 17:00 w ramach XXIII kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej, Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe z Orionem Dereźnia. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Swacha, Szymala, Dziwura.

Reklamy

 

Orion Dereźnia to zespół, który wciąż musi walczyć o zapewnienie sobie utrzymania w zamojskiej okręgówce. Beniaminek po XXIII kolejkach zajmuje 14 miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów. Dlatego też można się spodziewać, że w niedzielnym meczu

Orion nie będzie kalkulował grając na swoim boisku, a walczył o korzystny dla siebie wynik. Orion swoim wynikami zwłaszcza grając u siebie pokazał, że zawsze jest groźnym przeciwnikiem. W Dereźni punkty stracili m.in. Roztocze, Victoria czy ostatnio Huczwa.

Reklamy

To wszystko pokazuje, że Orion potrafi bardzo skutecznie wykorzystać autu swojego boiska, że grając z silniejszymi przeciwnikami może im napsuć sporo krwi. 


Unia Hrubieszów podczas wyjazdowego spotkania musi przede wszystkim uważać i nie pozwolić rywalom na przejęcie inicjatywy na boisku. Zawodnicy Marcina Nowaka, muszą być przygotowani na walkę o pierwszych do ostatnich minut meczu.

To nie będzie łatwe spotkanie. Raczej można powiedzieć, że będzie to trudna przeprawa, o czym dobrze zdaje sobie sprawę cała drużyna. Tak, więc odpowiednia wola walki, koncentracja oraz mobilizacja będzie w tym spotkaniu kluczem do końcowego sukcesu.

Cel na to spotkanie jest dobrze i wszystkim znany. Unia Hrubieszów – tylko zwycięstwo.józek