Zapowiedź meczu Ostoja – Unia

W sobotę 11 kwietnia o godz. 16:00 w ramach XIX kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe z Ostoją Skierbieszów. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w skaldzie: Malec, Kapłon, Swacha.

Reklamy

 

Ostoja Skierbieszów poprzedniej kolejce pauzowała, ponieważ boisko w Krasnobrodzie było zalane i mecz z Igrosem nie doszedł do skutku. Dlatego też można wysunąć wniosek, że gospodarze sobotniego meczu w pełni wykorzystali ten czas, aby odpowiednio przygotować się na mecz z Unią.

Dodatkowo i to wszyscy muszą zdawać sobie sprawę, że Ostoja ma w tym spotkaniu dwa cele, które wyznaczyła sobie jeszcze w czasie zimowych przygotowań.  Po pierwsze wygrać za wszelką cenę. Po drugie zrewanżować się tym samym za porażkę w Hrubieszowie poniesioną w rundzie jesiennej. Ostoja na ten mecz będzie nie zwykle zmotywowana i zdeterminowana w osiągnięciu zwycięstwa.

W dodatku zagra przed własną publicznością, co daje tej drużynie dodatkowy atut. Warto pamiętać że w XVII kolejce Ostoja grając u siebie pokonała 4:1 Huczwę Tyszowce.


Unia Hrubieszów w tym spotkaniu musi przede wszystkim zagrać konsekwentnie swoją piłkę i w żadnym wypadu nie lekceważyć rywala. Zawodnicy Marcina Nowaka zdają sobie też sprawę, z kim przyjdzie im się zmierzyć i że czeka ich ciężka przeprawa.

Zapowiada się mecz z gatunku, w którym trzeba będzie walczyć przez pełne 90 minut, będąc jednocześnie w pełni skoncentrowanym, aby nie stracić kontroli nad wydarzeniami na boisku. Unia Hrubieszów w sobotnim meczu będzie walczyć o zwycięstwo i tego można być pewnym.  I nie zależnie od pozycji obu drużyn w tabeli zamojskiej okręgówki zawodnicy Unii podchodzą do tego mecze mając szacunek do Ostoi. Z szacunkiem i wiarą w końcowy sukces. Z takim przekonaniem do Skierbieszowa wybiera się Unia Hrubieszów.józek

Na zdjęciu – meczu Unii z Ostoją w kwietniu 2014 r.