Zapowiedź meczu Podlasie – Unia

W sobotę 16 kwietnia o godz. 16:00 w ramach XXI kolejki IV ligi lubelskiej Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe z Podlasiem Biała Podlaska. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Kasperski, Komendarski, Bocheńczyk.

Reklamy

 

Podlasie Biała Podlaska to obecnie lider tabeli IV ligi lubelskiej i murowany faworyt do awansu. Podlasie pewnie zmierza w kierunku III ligi i w meczu z Unią, gospodarze będą chcieli zrobić kolejny krok. Lider nie zwalnia tempa i warto podkreślić, że ostatni raz przegrał w 10 kolejce ze Stalą Kraśnik. Podlasie to bardzo groźny i wymagający przeciwnik, który potrafi bezlitośnie wykorzystać każdy najmniejszy błąd przeciwnika. Sporym atutem lidera z Białej Podlaski jest na pewno szeroka i wyrównana kadra, do której po przymusowej pauzie wraca także Paweł Komar jeden z najbardziej wyróżniających się piłkarzy w lidze.

Unia Hrubieszów wybiera się do „jaskini lwa”. Oczywiście zespół Marcina Nowaka nie jest skazany na pożarcie, ale nasi zawodnicy wiedząc, z kim przyjdzie się im zmierzyć muszą być do sobotniego meczu dobrze przygotowani. Wybierając się do „jaskini lwa” nie można sobie pozwolić ani na chwilę dekoncentracji, bowiem może to sporo kosztować. Na trudną przeprawę trzeba zabrać ze sobą waleczne serce, odwagę oraz wielką determinację w osiągnięciu celu. Im trudniejszy przeciwnik tym trudniejsze przed sobą trzeba stawiać zadanie. Warto sobie przypomnieć, kiedy Unia Hrubieszów była liderem przez większość czasu w Zamojskiej Klasie Okręgowej. Owszem nie ma, co porównywać poziomu, ale chodzi tutaj bardziej o wyciągnięcie stosownych wniosków, które mogą przyczynić się do pokonania groźnego przeciwka, który pewnie zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

Wynik meczu Podlasie – Unia będzie można śledzić na twitterze @UH1945 oraz na stronie www.lubsport.pl


józek