Zapowiedź meczu Powiślak – Unia

W niedzielę 30 kwietnia o godz. 16:00 w ramach 25.kolejki IV ligi lubelskiej, Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe z Powiślakiem Końskowola. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Jacek Paskudzki, Grzegorz Jakuszko, Patryk Zielant.

Reklamy

 

Powiślak Końskowola obecnie zajmuje 10 miejsce w ligowej tabeli, z dorobkiem 31 punktów. Nasz niedzielny rywal jak dotychczas wygrywał dziewięć razy, cztery razy remisował oraz poniósł jedenaście porażek. W meczu rozegranym jesienią w Hrubieszowie Powiślak pokonał Unię 1:2. Drużyna z Końskowoli ostatnio nie ma najlepszej passy, gdyż w ostatnich pięciu spotkaniach wywalczyła tylko jeden punkt. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że Powiślak mierzył się z drużynami z czołowych miejsc w ligowej tabeli, czyli Chełmianką, Górnikiem czy Hetmanem. Oczywistym, więc jest, że w meczu z Unią, gospodarze będą chcieli wygrać na wszelką cenę i wrócić na zwycięski szlak.

Unia Hrubieszów będzie chciała przełamać złą passę bez wygranej na wyjeździe w rundzie wiosennej. Naszych zawodników czeka, więc ciężkie spotkanie, w którym przeciwnik również chce odwrócić niekorzystną dla siebie kartę. Unia Hrubieszów pokazała w ostatnim meczu ze Stalą Kraśnik, że potrafi walczyć skutecznie, nawet z drużynami z czołówki. Pora więc równie skutecznie powalczyć o ważne trzy punkty, gdyż nie zapominajmy, Unia Hrubieszów wciąż walczy o zapewnienie sobie utrzymania w IV lidze.

 

józek