Zapowiedź meczu Roztocze Szczebrzeszyn – Unia Hrubieszów

W sobotę 27 września o godz. 16:00 w ramach IX kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe z Roztoczem Szczebrzeszyn. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Burak, Lipczuk, Kędziora.

Reklamy

 

Roztocze Szczebrzeszyn pod ośmiu rozegranych kolejkach zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów.  Bilans spotkań wygląda następująco: pięć zwycięstw, jeden remis oraz dwie porażki. W ostatnim spotkaniu Roztocze pokonała na wyjeździe 0:4 Igros Krasnobród i tym samym potwierdziło swoją wysoką dyspozycję. W meczu z Unią zespół ze Szczebrzeszyna będzie chciał podtrzymać tak dobrą passe i wygrać na swoim terenie. Roztocze to solidny zespół, który w piłkę grać potrafi, a wysoką jakość gry gwarantują tacy zawodnicy jak: Przemysław Gałka, Andrzej Robak czy też Paweł Lipiec. 

Zawodnicy Unii Hrubieszów zdają sobie sprawę, że czeka ich ciężkie spotkanie wyjazdowe. To będzie stracie z bardzo wymagającym przeciwnikiem. Dlatego też w meczu z Roztoczem zawodnicy Marcina Nowaka, będą musieli być maksymalnie skoncentrowani oraz zmobilizowani.  W takich spotkaniach nie można pozwolić sobie na jakikolwiek błąd, tutaj będzie liczyła się rozważna gra w obronie oraz 100% skuteczność pod bramką rywala.  Unia Hrubieszów to zespół, który walczy w każdym meczu od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego. Nie inaczej będzie w Szczebrzeszynie. Unia Hrubieszów będzie zainteresowana tylko zwycięstwem.

Zarówno Roztocze jak i Unia za swój cel obrali zwycięstwo w tym spotkaniu. To wszystko powoduje, że kibice w Szczebrzeszynie będą świadkami bardzo emocjonującego spotkania. Obie drużyny w piłkę grać potrafią, więc można się spodziewać, że kibice obejrzą kawał dobrego futbolu na dobrym wysokim poziomie. 


Józek