Zapowiedź meczu Unia – Hetman

W niedzielę 19 marca o godz. 12:00 w ramach 19.kolejki IV ligi lubelskiej Unia Hrubieszów zmierzy się z Hetmanem Zamość. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Piotr Burak, Przemysław Łuczka, Bartosz Barda.

Reklamy

 

Hetman Zamość aktualnie wicelider IV ligi. Hetman po rozegraniu 18 kolejek ma na swoim koncie 44 punkty. Drużyna z Zamościa imponuje liczbą wygranych spotkań, a jest ich aż 14. Dwa razy Hetman zanotował wynik remisowy oraz dwa razy z boiska schodził pokonany. Hetman Zamość posiadający w swoim zespole wielu klasowych zawodników w obecnych rozgrywkach walczy o awans do III ligi i oczywistym faktem jest, że do Hrubieszowa przyjdzie po zwycięstwo. Hetman na pewno będzie chciał zmazać mieszane uczucia, jakie mają kibice z Zamościa po ostatnim meczu z Victorią Żmudź. Hetman owszem wygrał 2:1, jednak sporo kibiców miało uwagi co do samej gry. Dlatego też można wysunąć wniosek, że w Hrubieszowie Hetman, będzie chciał pokazać wysoką jakość gry, a zarazem przełożyć to na dużą liczbę goli. W drużynie Hetmana wystąpi w niedzielnym meczu dwóch wychowanków Unii Hrubieszów, którzy przenieśli się do Zamościa przed startem rozgrywek. Oczywiście chodzi tutaj o Damiana Otrębę oraz Łukasza Kamińskiego.

Unia Hrubieszów na mecz ze słusznie faworyzowanym Hetmanem powinna zapamiętać dwa kluczowe słowa. Wiara oraz walka. Nasz zespół musi uwierzyć w to, że jest w stanie wygrać z silną drużyną, która do Hrubieszowa przyjeżdża jak po swoje. Zawodnicy Unii muszą także uwierzyć we własne umiejętności. Nasz zespół musi również pokazać na boisku prawdziwą walkę od pierwszych do ostatnich minut meczu. Unia Hrubieszów na chwilę obecną jest zagrożona spadkiem do niższej ligi, dlatego też trzeba mocno wziąć się do pracy i zacząć gromadzić ważne punkty. 


józek