Zapowiedź meczu Unia Hrubieszów – Aleksandria Aleksandrów

W niedzielę 8 września w ramach VI kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów zmierzy się z Aleksandrią Aleksandrów. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Słoboda, Kostrubała, Kuryj. Początek spotkania godz. 16:00.

Reklamy

Unia Hrubieszów po ostatnim zwycięstwie derbowym, staje przed szansą wywalczenia kolejnych trzech punktów. Wydaje się, że „biało-niebiescy” kryzys mają już za sobą, a sytuacja w drużynie została opanowana przez nowego trenera Marcina Nowaka. Unia Hrubieszów grając przed własną publicznością, będzie chciała pokazać, iż wraca na właściwe tory, że grać w piłkę potrafi efektownie i skutecznie. Aleksandria w poprzednim sezonie w Hrubieszowie przegrała wysoko 8:1 i nie mamy nic przeciwko temu, aby taki wynik został powtórzony w niedzielnym starciu. Do kadry pierwszego zespołu wraca Damian Otręba, który na pewno będzie sporym wzmocnieniem naszej drużyny.

Aleksandria Aleksandrów w pięciu rozegranych do tej pory spotkaniach wygrała tylko raz 2:1 z Victorią Łukowa/Chmielek. W ostatnim meczu rozgrywanym w Różańcu, Aleksandria przegrała wysoko z Gromem 8:1. Jeśli rywale pozbierają się szybko po takiej porażce, to w Hrubieszowie będą walczyć o przełamanie i jak najkorzystniejszy wynik. Jeśli w obozie drużyny z Aleksandrowa będzie inaczej, a forma nie wróci na czas, to wygrać z Unią będzie bardzo ciężko.  Hrubieszów po ostatnim zwycięstwie derbowym, staje przed szaną wywalczenia kolejnych trzech punktów.

Reklamy


Józek