Zapowiedź meczu Unia Hrubieszów – Granica Dorohusk

W niedzielę 16 sierpnia w ramach II kolejki IV ligi lubelskiej Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe z Granicą Dorohusk. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Wróbel P., Krasowski, Wróbel A.

Reklamy

 

Granica Dorohusk po cennym remisie w Łęcznej z rezerwami Górnika w pierwszej kolejce ma tym razem apetyt na zwycięstwo zwłaszcza, że grać będzie przed własną publicznością. Można być pewnym, że do meczu z Unią gospodarze będą staranie przygotowani taktycznie, a na boisku pokażą prawdziwą walkę. Granica w tym spotkaniu nie będzie kalkulować zdając sobie sprawę, że tylko z zaangażowaniem i wolą walki może zrealizować postawiony cel, jakim jest zwycięstwo.

Unia Hrubieszów w swoim pierwszym wyjazdowym meczu również za cel ma zainkasowanie trzech punktów. Podopieczni Marcina Nowaka wiedzą, że czeka ich trudna przeprawa, ale też wiedzą, że z odpowiednią determinacją oraz mobilizacją można osiągnąć sukces. Dodatkowo w ostatni piątek udało się pozyskać Dominika Kazana z CLJ Wisły Puławy, który ma wzmocnić kadrę biało-niebieskich. Oczywistym jest, że niedzielne spotkanie na pewno nie będzie wyglądać tak jak ostatni sparing pomiędzy tymi drużynami rozegrany w Hrubieszowie. Unia owszem musi wyciągnąć wnioski ze spotkania kontrolnego, ale też musi być przygotowana na to, że naprzeciw siebie będzie miała rywala, który na swoim terenie nie zamierza stracić punktów.

Wynik niedzielnego meczu pomiędzy Granicą Dorohusk, a Unią Hrubieszów będzie można na bieżąco śledzić na koncie twitterowym @UH1945 oraz na portalu www.lubsport.pljózek