Zapowiedź meczu Unia Hrubieszów – Gryf Gmina Zamość

W sobotę 4 kwietnia o godz. 14:00 na boisku głównym HOSiR w ramach XVIII kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów zmierzy się z Gryfem Gmina Zamość. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Malec, Kowalczuk, Szykuła.

Reklamy

 

Gryf Gmina Zamość jak do tej pory zgromadził na swoim koncie trzynaście punktów, co daje również trzynastą pozycję w tabeli.  Gryf wiosną jeszcze nie zdobył ani jednego punktu i taki stan rzeczy będzie chciał zmienić właśnie w meczu, który zostanie rozegrany w Hrubieszowie.

Drużyna gości nie będzie miała nic do stracenia i z wielkim zaangażowaniem powalczy o jak najkorzystniejszy rezultat. Gryf nie będzie czekał na to, co wydarzy się na boisku i co zrobi Unia Hrubieszów, wręcz przeciwnie, zaatakuje od pierwszego gwizdka sędziego głównego.


Unia Hrubieszów w meczu przed własna publicznością zechce pokazać się z jak najlepszej strony pokazując przy tym futbol, do którego większość z nas się już przyzwyczaiła. Czyli dokładniej, szybką i ofensywną grę. Nie ma tutaj mowy o lekceważeniu rywala.

Zawodnicy Marcina Nowaka wiedzą, że czeka ich mecz walki, w którym trzeba będzie być skoncentrowanym przez pełne 90 minut. Remis z Pogonią to już przeszłość i pora się skupić na najbliższym meczu oraz przeciwniku.

Można też chyba śmiało wysunąć wniosek, że zawodnicy Unii Hrubieszów będą chcieli pokazać, że ostatni remis z Pogonią to był tylko zwykły wypadek przy pacy, który może się przytrafić każdej drużynie.józek