Zapowiedź meczu Unia Hrubieszów – Hetman Żółkiewka

W niedzielę 9 sierpnia o godz. 17:00 w ramach I kolejki IV ligi lubelskiej Unia Hrubieszów zagra z Hetmanem Żółkiewka. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Małyszek, Zbytniewski, Czubiel.

Reklamy

 

Hetman Żółkiewka jeszcze w poprzednim sezonie występował w III lidze lubelsko-podkarpackiej, a przez kilka sezonów z powodzeniem radził sobie w IV lidze. Hetman latem przeżył sporą rewolucję kadrową, bowiem z drużyną pożegnało się aż dziewięciu zawodników (czterech z nich szuka nowych klubów).

Mimo ubytków kadrowych Hetman to wciąż groźna drużyna i co ważne doświadczona. Można się spodziewać, że Hetman w Hrubieszowie będzie chciał właśnie pokazać mądrość i doświadczenie w grze, które ma zaprocentować ostatecznie korzystnym wynikiem.


Unia Hrubieszów w nowej lidze przystępuje w roli beniaminka. Zespół Marcina Nowaka będzie musiał być przygotowany na ciężki mecz już w pierwszej kolejce. Tutaj nie ma już miejsca na popełnianie niepotrzebnych błędów ani na jakąkolwiek dekoncentrację. Rywal jest na tyle doświadczony i może wykorzystać nawet najmniejszą chwilę nie uwagi.

Dlatego też ważna będzie koncentracja i realizacja przedmeczowych założeń taktycznych. Zawodników Unii na to spotkanie nie trzeba specjalnie motywować, bowiem sami wiedzą jak ważny jest pierwszy mecz zwłaszcza, kiedy grać będzie się przed własną publicznością.


W związku z dużym zainteresowaniem niedzielnym spotkaniem, zachęcamy kibiców do wcześniejszego przybywania na stadion przy ul. Ciesielczuka 2. Kibiców, którzy nie będą mogli na żywo oglądać meczu zapraszamy na nasze konto twitterowe @UH1945 gdzie będzie można na bieżąco śledzić wynik spotkania. Relację LIVE z tego meczu przeprowadzi również portal www.lubsport.pl . Relację możecie śledzić TUTAJ.józek