Zapowiedź meczu Unia Hrubieszów – Korona Łaszczów

W niedzielę 23 marca o godz. 14:00 w ramach XVI kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów na boisku głównym HOSiR zmierzy się z Korona Łaszczów. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Kapłon, Łyś, Kuryj.

Reklamy

Zimowa przerwa za nami. Zawodnicy Unii Hrubieszów wiosenne zmagania zainaugurują przed własną publicznością i rzecz jasna będą chcieli wygrać. Jednak o zwycięstwo nie będzie tak łatwo, bowiem Korona Łaszczów również zamierza powalczyć w Hrubieszowie o trzy punkty i tym samym zrewanżować się za porażkę z jesienni. 

Do rudny rewanżowej zespół Marcina Nowaka przygotowywał się bardzo staranie, a dodatkowo kadrę Unii wzmocniło kilku zawodników.  To wszystko ma spowodować, że gra Unii będzie jeszcze bardziej widowiskowa, a zarazem skuteczna. Pierwszy poważny sprawdzian „biało-niebieskich” czeka już w starciu z Koroną Łaszczów.

Reklamy

Spotkania obu tych drużyn zawsze dostarczały kibicom sporych emocji. Zawsze, kiedy wybierało się na to spotkanie można było być pewnym, że zobaczy się ciekawy mecz, w którym było pełno zwrotów akcji. Zapewne i tym razem będzie podobnie. Zawodnicy obu drużyn walcząc o pierwsze trzy punkty tej wiosny, swoją postawą na boisku postarają się stworzyć bardzo ciekawe widowisko, na które serdecznie zapraszamy.  


Józek