Zapowiedź meczu Unia Hrubieszów – Olimpia Miączyn

W niedzielę 20 października Unia Hrubieszów w ramach XII kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej zmierzy się z Olimpią Miączyn. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Borowiński, Sadowski, Luterek. Początek spotkania godz. 15:00.

Reklamy

Unia Hrubieszów konsekwentnie realizuje swoje wcześniej zaplanowane założenia, dzięki czemu mając znakomita passę siedmiu meczów bez porażki znajduje się w ścisłej czołówce tabeli zamojskiej okręgówki. Potrzebne jest jednak „biało-niebieskim” w dzisiejszym meczu zwycięstwo, które pozwoli pozostać w gronie drużyn, które walczą o przepustkę do IV ligi. 

Wyniki osiągane przez drużynę Marcina Nowaka mówią same za siebie. Drużyna jest w dobrej formie i grając na swoim terenie jest wstanie, a nawet powinna pokonać dzisiejszego przeciwnika. Rzeczą jasną jest, że Olimpii Miączyn lekceważyć nie można, bowiem zespół ten, mimo że jest ostatnio w kryzysie będzie chciał w Hrubieszowie w końcu się przełamać. Zatem w zespole Unii Hrubieszów od pierwszych minut musi być zachowana koncentracja oraz odpowiednie realizowanie założeń taktycznych nakreślonych przez trenera. Tylko walecznością, zaangażowaniem oraz wiarą w sukces można osiągnąć założony cel.  

Reklamy

Olimpia Miączyn zajmuje dwunasta lokatę w tabeli zamojskiej okręgówki z dorobkiem czternastu punktów. Dzisiejszy przeciwnik Unii jak do tej pory czterokrotnie wygrywał, dwa razy remisował i pięć razy schodził z boiska pokonany.  Od pięciu kolejek Olimpia nie zaznała smaku zwycięstwa i można się spodziewać, iż w Hrubieszowie postawi wszystko na jedną kartę, aby w końcu zainkasować trzy punkty.  Warto dodać, iż w zespole Olimpii  gra wychowanek Unii Hrubieszów Grzegorz Szczepaniak, który jest mocnym punktem drużyny. 


Józek