Zapowiedź meczu Unia Hrubieszów – Pogoń 96 Łaszczówka

W niedzielę 17 sierpnia o godz. 17:00 w ramach II kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów zmierzy się z Pogonią 96 Łaszczówka. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Swacha, Fidor, Radliński.

Reklamy

Dla Unii Hrubieszów będzie to dopiero inauguracja ligi i to w dodatku przed własna publicznością. Przypomnijmy tydzień temu do Hrubieszowa nie przyjechała Sparta Łabunie. Zawodnicy Unii czują głód piłki i chcą w końcu móc zagrać. Zespół Marcina Nowaka jest gotowy i zmobilizowany, aby podjąć walkę o zwycięstwo w najbliższym meczu. I tylko zwycięstwo będzie interesowało kibiców, którzy zapewne licznie przybędą na niedziele spotkanie.

Cel przed drużyną Unii został postawiony, a w szatni każdy zdaję sobie sprawę z tego, o co toczy się gra. Jednak, aby osiągnąć sukces na boisku, drużyna musi realizować założenia taktyczne, które przed meczem nakreśli trener Marcin Nowak. Realizacja założeń taktycznych oraz odpowiednia mobilizacja i determinacja mogą przynieść sukces w postaci zwycięstwa, trzech punktów.

Nie będzie jednak łatwo, bowiem Unia Hrubieszów zmierzy się z pierwszym z beniaminków. Pogoń 96 Łaszczówka po porażce w pierwszej kolejce z Igrosem 0:2, będzie chciała w Hrubieszowie pokazać się z jak najlepszej strony walcząc od pierwszych do ostatnich minut meczu.

Pogoń będzie walczyła o korzystny rezultat i można spodziewać się, iż nie będzie żadnych kalkulacji ze strony zawodników z Łaszczówki. Trzeba też pamiętać o tym, że beniaminkowie w pierwszych kolejkach sezonu potrafią nie raz zaskoczyć swoją grą rywali, chcąc w nowej lidze pokazać, iż zamierzają powalczyć o coś więcej niż tylko utrzymanie się w tejże lidze. 


Józek