Zapowiedź meczu Unia Hrubieszów – Sparta Łabunie

W ramach VIII kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów zmierzy się dziś ze Spartą Łabunie. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Burak, Radliński, Kowalczuk. Początek spotkania godz. 16:00.

Reklamy

Unia Hrubieszów po trzech zwycięstwach z rzędu myśli o kolejnej wygranej. Zespół Marcina Nowaka pokazuje w ostatnich spotkaniach, że jest w dobrej formie, co oczywiście przekłada się na wyniki.

Mamy nadzieję, że dobra dyspozycja zostanie również podtrzymana w starciu z dzisiejszym rywalem. Unia Hrubieszów, jeśli chce dogonić drużyny, które zajmują czołowe lokaty w tabeli zamojskiej okręgówki, musi się postarać o zwycięstwo. Łatwo nie będzie, ponieważ Sparta Łabunie może naszym zawodnikom postawić trudne warunki. Mimo, że rywal będzie chciał pokrzyżować palny hrubieszowskiej drużynie, to trzeba pamiętać, iż Unia gra na swoim boisku, które jest sporym atutem. Wystarczy tylko przypomnieć, iż w poprzednim sezonie Unia rozbiła rywali 7:0.

Sparta Łabunie po siedmiu kolejkach zgromadziła 10 punktów, wygrywając trzykrotnie, raz remisując i trzy raz schodząc z boiska pokonana. Trzeba zaznaczyć, że zespół z Łabuń, trzy zwycięstwa osiągnął na terenie rywali, pokonując kolejno Kryształ Werbkowice, Spartę Wożuczyn oraz Aleksandrię Aleksandrów.  Tak więc, Sparta Łabunie znacznie lepiej radzi sobie na wyjazdach, niż kiedy gra na swoim obiekcie. Zapewne też i w Hrubieszowie nasi dzisiejsi rywale będą chcieli osiągnąć korzystny wynik. 


Józek