Zapowiedź meczu Unia Hrubieszów – Stal Kraśnik

We wtorek 3 maja o godz. 17:00 w ramach XXIV kolejki IV ligi lubelskiej Unia Hrubieszów zmierzy się ze Stalą Kraśnik. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Reszka, Szczołko, Kostrzewa.

Reklamy

 

Stal Kraśnik to obecnie wicelider IV ligi lubelskie, który jak do tej pory wygrał 15 spotkań, trzy zremisował oraz pięć razy z boiska chodził pokonany. W zimie w drużynie z Kraśnika zmienił się trener, którym został grający Daniel Szewc. Trener, który przewodzi w stawce najskuteczniejszych strzelców w IV lidze, mając na swoim koncie 16 goli. Stal do Hrubieszowa przyjedzie po zwycięstwo i tego można być pewnym. Wicelider to silny i poukładany zespół, który gra ciekawą i widowiskową piłkę dla oka. Ostatnio o sile tej drużyny przekonały się rezerwy Górnika, które przegrał w Kraśniku aż 5:1.

Unia Hrubieszów ponownie stanie przed trudnym i wymagającym przeciwnikiem. Przed naszą drużyną kolejny ważny mecz. Tym razem zagramy z drużyną, który prezentuje bardzo wysoki poziom i do którego będą musieli równać także nasi zawodnicy. Owszem przeciwnik jest trudny, ale to nie znaczy, że nie można go pokonać. Trzeba tylko uwierzyć w swoje umiejętności i pokazać ponowie wielkie serce do walki. Zawodnicy Unii w meczu z Janowianką pokazali, że walczyć potrafią. Niech i tym razem, jako zespół znów pokażą swoją siłę. W tym meczu trzeba będzie wspierać się i mobilizować nawzajem. „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.józek