Zapowiedź meczu Unia Hrubieszów – Tur Turobin

Dzisiaj, 19 czerwca w ramach XXIX kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów zmierzy się z Turem Turobin. Początek spotkania na stadionie HOSiR o godz. 17:30.

Reklamy


Dla hrubieszowskiej Unii będzie to ostatnie spotkanie w tym sezonie przed własną publicznością, a wiec wypada odnieść przekonujące i zasłużone zwycięstwo. Unia Hrubieszów ma jeszcze szanse na fotel wicelidera, ale warunki są dwa, musi wygrywać w dwóch ostatnich spotkaniach oraz liczyć na potknięcie Gromu Różaniec. Rywal z Turobina w wiosną jest cieniem samego siebie i w niczym nie przypomina drużyny chociażby z rundy jesiennej. Zawodnicy Tura zapewne chcieliby jak najszybciej zakończyć ten sezon i zapomnieć o wydarzeniach zwłaszcza z wiosny, kiedy to wygrali zaledwie raz z broniącym się przed spadkiem Piastem Babice.

Mamy nadzieję, że Unia Hrubieszów grając po raz ostatni w tym sezonie przed własną publicznością jeszcze raz, jak to zwykle bywało, w pełni wykorzysta atut swojego boiska i odniesie kolejne zwycięstwo, które jednocześnie podbuduje drużynę do kolejnego ważnego spotkania z Ładą Biłgoraj.

Spotkanie poprowadzi Trójka sędziowska w składzie: Kapłon, Kostrubała, Łyś.


Przypominamy kibicom, że bilety na mecz wyjazdowy z Ładą Biłgoraj dostępne będą  w sklepie „Grube-Lolo” na Manhattanie przy ulicy Mickiewicza 1d/1. Bilety będzie można kupić w w godzinach 12:00-16:00. Cena biletu wraz przejazdem i okolicznościową koszulką to 16 zł. Dodatkowo bilety będzie można kupić w czasie meczu Unii Hrubieszów z Turem Turobin.


fot. Jowita Burakowska