Zapowiedź meczu Unia Hrubieszów – Victoria Łukowa/Chmielek

W niedzielę 19 października o godz. 15:00 w ramach XII kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów zmierzy się z Victorią Łukowa/Chmielek. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Kostrubała, Kapłon, Lipski.

Reklamy

 

Victoria Łukowa/Chmielek po rozegranych jedenastu kolejkach zajmuje szóste miejsce w tabeli zamojskiej okręgówki z dorobkiem 18 punktów. Bilans spotkań przedstawia się następująco: pięć zwycięstw, trzy remisy i tyle samo też porażek. Warto wspomnieć, że Victoria w ostatniej kolejce grając na swoim terenie pokonała faworyzowany Igros Krasnobród. Takie zwycięstwo na pewno podbudowało morale zawodników Victorii, którzy w kolejnym spotkaniu będą chcieli podtrzymać tak dobrą passę. Victoria do Hrubieszowa przyjeżdża po zwycięstwo i nie zamierza na stadionie HOSiR tylko się bronić. Drużyna gości będzie walczyła ze wszystkich sił oraz do samego końca, aby wygrać i zainkasować trzy punkty.

Unia Hrubieszów musi zdawać sobie sprawę, że mecz z Victorią będzie meczem walki od pierwszych do ostatnich minut meczu. W tym spotkaniu nie będzie miejsca na piękną i finezyjną grę. Tutaj liczyć będzie się determinacja oraz walka o każdy wolny metr na boisku. Trzeba będzie walczyć, ale również mieć na uwadze zachowanie dyscypliny taktycznej. Zawodnicy Marcina Nowaka zdają sobie sprawę z faktu, że Victoria to solidna oraz poukładana drużyna, z którą trzeba się liczyć. Zdają sobie też sprawę, że wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego wszelkie statystyki oraz liczby przestaną mieć znacznie. Liczyć będzie się tylko walka przez pełne 90 minut. 


Józek