Zapowiedź meczu Unia – Lewart

W niedzielę 23 października o godz. 14:00 w ramach 14.kolejki IV ligi lubelskiej Unia Hrubieszów zmierzy się z Lewartem Lubartów. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Michał Wasil, Grzegorz Kukuryk oraz Michał Mikulski.

Reklamy

 

Lewart Lubartów po 13 kolejkach zajmuje siódme miejsce z dorobkiem 21 punktów. Lewart jak do tej pory sześć razy wygrywał, zanotował trzy remisy oraz cztery razy z boiska schodził pokonany. Zespół z Lubartowa to doświadczony i silny przeciwnik, który w poprzednim sezonie grał w III lidze. Na pewno Lewart będzie chciał pokazać swoją wyższość i wygrać niedzielne spotkanie w Hrubieszowie. To właśnie Lewart jest faworytem w meczu z Unią.

Unia Hrubieszów do niedzielnego meczu przystąpi osłabiona kadrowo, o czym wiedzą już wszyscy. Mariusz Podgórski oraz Pedro Perin pauzują za kartki. Kontuzjowany jest Michał Wiejak.  Mimo problemów kadrowych Unia Hrubieszów będzie walczyć o wygraną. Nasz zespół już nie raz pokazał w historii, że potrafi wygrywać trudne spotkania nie mając optymalnego składu. Unia Hrubieszów będzie walczyć, bo tylko walką i zaangażowaniem można osiągnąć sukces.

Wynik niedzielnego meczu można będzie śledzić na naszym twitterze @UH1945 oraz na stronie www.lubsport.pl .józek