Zapowiedź meczu Unia – LKS Milanów

W niedzielę 28 maja o godz. 17:00 w ramach 30.kolejki IV ligi lubelskiej, Unia Hrubieszów zmierzy się LKS Milanów. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Piotr Kawiński, Krzysztof Rękas, Adrian Pukas.

Reklamy

 

LKS Milanów to drużyna, która w lidze nie wygrała jeszcze ani jednego spotkania. Drużyna z Milanowa trzy mecze zremisowała i aż 26 razy schodziła z boiska pokona. Mimo że LKS Milanów pogodził się już ze spadkiem do niższej ligi, to w każdym meczu stara się walczyć i pokazać się z jak najlepszej strony. Nie innej będzie w Hrubieszowie.

Obowiązkiem Unii Hrubieszów w niedziele popołudnie jest zwycięstwo. Jeśli nasza drużyna chce wciąż liczyć się w walce o utrzymanie się w lidze, musi to spotkanie wygrać. Każdy Inny wynik niż wygrana Unii, odebrane zostanie, jako spora niespodzianka. Na treningach widać było po naszych zawodnikach sportową pozytywną złość, którą mamy nadzieję, że przekują na dobrą grę z LKS Milanów. Unia Hrubieszów będzie chciała się zrehabilitować za ostatnie dwie porażki i wrócić na zwycięską drogę, drogę która prowadzi do utrzymania się w IV lidze. 

 

józek