Zapowiedź meczu Unia – Polesie

W niedzielę 24 kwietnia o godz. 16:00 w ramach IV ligi lubelskiej Unia Hrubieszów zmierzy się z Polesiem Kock. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Bancerz J., Pastusiak, Czubiel.

Reklamy

 

Polesie Kock obecnie zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 36 punktów. Bilans spotkań to 11 zwycięstw, 3 remisy oraz 7 porażek. Początek rundy rewanżowej Polesie nie mogło uznać za udany. Trzy porażki i jeden remis. Przełamanie nastąpiło w ostatniej rozegranej kolejce, kiedy to drużyna z Kocka pokonała u siebie rezerwy Górnika Łęczna 2:1. Takie zwycięstwo na pewno podbudowało morale zawodników Polesia, którzy w Hrubieszowie będą chcieli pójść za ciosem i wygrać kolejny mecz. Przypomnijmy że w poprzedniej rundzie Polesie w Kocku wygrało z Unią Hrubieszów 3:1, notując przy tym fantastyczną serię ośmiu zwycięstw z rzędu.

Unia Hrubieszów w ostatnim meczu musiała przełknąć gorycz porażki, choć na boisku lidera zaprezentowała się z dobrej strony.  Jednak o tym spotkaniu należy już jak najszybciej zapomnieć. Teraz przed Unią, kolejne ważne spotkanie i kolejny wymagający przeciwnik.  W tym spotkaniu ważne znaczenie odegra realizacja założeń taktycznych. Unia atakować powinna rozsądnie i nie dać możliwości kontrataku drużynie gości. Polesie potrafi to bardzo dobrze wykorzystać.  Cieszy na pewno fakt, że w niedzielnym meczu, trener Marcin Nowak w końcu będzie mógł liczyć na wszystkich zawodników. Nikt nie narzeka na urazy, nikt nie zachorował.  Pełna kadra i obecność wszystkich zawodników jest bardzo ważna. Wszyscy, bowiem jako cała drużyna dążymy do realizacji celu, jakim na to spotkanie jest zwycięstwo.


józek