Zapowiedź meczu Unia – POM-Iskra Piotrowice

W środę 3 maja o godz. 16:00 w ramach 26. kolejki IV ligi lubelskiej, Unia Hrubieszów zmierzy się z POM-Iskra Piotrowice. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Arkadiusz Nestorowicz, Artur Krasowski, Jarosław Śledź.

Reklamy

 

POM-Iskra Piotrowice obecnie zajmuje 15 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 19 punktów. POM w lidze pięć razy wygrywał, cztery spotkania remisował oraz szesnaście razy schodził z boiska pokonany. Drużyna z Piotrowic ostatnio zwyciężyła w 21.kolejce, kiedy to na swoim stadionie pokonała 3:1 Kłos Chełm. POM walczy o utrzymanie się w lidze, dlatego tez bardzo priorytetowo traktuje spotkanie w Hrubieszowie. Goście będą chcieli za wszelką cenę wygrać.

Unia Hrubieszów przede wszystkim musi zdawać sobie sprawę, jak ważne jest to spotkanie, które po prostu trzeba wygrać. To będzie mecz walki od pierwszych do ostatnich minut meczu. Nasz zespół musi tak umiejętnie walczyć, aby trzy punkty pozostały w Hrubieszowie. Unię Hrubieszów stać na dobre wyniki, co pokazały dwa ostatnie spotkania. Pora, więc potwierdzić dobrą formę także w środowym meczu i tym samym wzięcia rewanżu na rywalach za wynik z jesieni, kiedy to pechowo przegraliśmy w Piotrowicach 2:1.

 

 

józek